Jau astoto gadu norisināsies Rīgas sporta nakts

Jau astoto gadu norisināsies Rīgas sporta nakts

Rīgas Sporta nakts šogad norisināsies 1.septembrī no plkst.15.00 līdz 22.00 pašā Rīgas centrā, Esplanādē. Rīgas sporta nakts organizatori aicina sporta federācijas, sporta un veselīga dzīvesveida orientētas organizācijas pieteikties, lai pastāstītu, parādītu un uzrunātu gan lielus, gan mazus pasākuma apmeklētājus pievērsties veselīgam dzīvesveidam.

Latvijas sporta federācijas šajā pasākumā ir mudinātas izveidot atraktīvus stendus un iespēju robežās demonstrēt savu sporta veidu, lai to popularizētu.

Interesantas solās būt pasaules tūres ietvaros notiekošās Laser Run sacensības, kuras organizē Latvijas Modernās pieccīņas federācija.

Sporta nakts ne tikai stāstīs par dažādiem sporta veidiem, tās norise būs arī izaicinājums!  Tā, piemēram, Rīgas sporta nakts laikā notiks interesanta šaha spēle starp sporta federāciju pārstāvjiem. Dalību jau apstiprinājis ir Sandis Prūsis.

Daudziem mūsu vadošajiem sportistiem piemīt mākslinieciskas dotības - lieliska balss, dejotprasmes un citi hobiji, tāpēc pasākuma organizatori ir ieplānojuši, ka sporta federācijas deleģēs savas radošās personības, lai kopā veidotu mākslinieciskus priekšnesumus uz skatuves.

Sporta naktī iecerētas arī virkne mazo un mini sacensību, kur katrs gribētājs varēs izmēģināt kādu no sporta veida elementiem, kā, piemēram, lēcienus no vietas, svaru bumbu celšanu, šaušanu mērķī ar lāzerpistolēm, badmintona miniturnīru u.c. aktivitātes.    

Neiztrūkstoša būs arī sporta apģērbu, inventāra, literatūras, veselīgas pārtikas iepazīšana un tirdzniecība.

Sporta nakts ir lieliska iespēja koncentrētā veidā ne tikai sabiedrībai gūt priekšstatu par sporta veidu daudzveidību, bet arī dažādu sporta veidu profesionāļiem ieraudzīt vienam otru.

Organizatori joprojām gaida pieteikumus no sporta federācijām un dažādām ar veselīgu dzīvesveidu saistītām organizācijām, lai kopā šo pasākumu padarītu interesantu un baudāmu ikvienam Rīgas sporta nakts apmeklētājam. Tiekamies jau 1. septembrī Esplanādes parka teritorijā!

Pasākumu atbalsta Rīgas Dome, RD Izglītības, kultūras un sporta departments. Organizē biedrība Sporta klubs Sportlat.

Pieteikties www.rigassportanakts.lv

Sagatavoja : Sportlat.lv