"IWT Latvian Open 2018" Raketlonā

"IWT Latvian Open 2018" Raketlonā

Šajā nedēļas nogalē, 13. un 15. jūlijā Rīgā, tenisa klubā ENRI (Stirnu iela 34a) norisināsies "IWT Latvian Open 2018" - Pasaules Kausa posms Raketlonā, kas Latvijā notiek jau ceturto gadu pēc kārtas. 

Raketlons ir populārāko rakešu sporta veidu daudzcīņa, kur sportisti sacenšas 4 disciplīnās – galda tenisā, badmintonā, skvošā un tenisā. Sporta veids ir populārs Latvijā - sacensībās ir piedalījušies daudzi esošie un bijušie Latvijas čempioni savos sporta veidos, izcīnot uzvaras arī Raketlona daudzcīņā.          

IWT Latvian Open 2018 piedalīsies 97 sportisti no 18 valstīm, tai skaitā Pasaules Čempione un reitinga līdere Christine Seehofer (Austrija) un 2016.gada Latvian Open uzvarētājs un ranga Nr.3 Dan Busby (Lielbritānija).  Tāpat turnīrā ir pietiekušies Latvijas TOP spēlētāji rakešu sporta veidos - Viesturs Bajārs (badmintons), Dainis Reinholds (galda teniss), Artūrs Zaicevs (skvošs).

Šobrīd Pasaules ranga TOP100 atrodas 4 Latvijas Raketlonisti - Viktorija Ratačova (Nr.72), Sanita Vīlistere (Nr.74), Artūrs Zaicevs (Nr.25) un Uldis Dzirkalis (Nr.32).

Sacensību sākums piektdien, 13. jūlijā, plkst. 10.00 (dubultspēles), savukārt vienspēļu pusfināli un fināli paredzēti svētdien, 15. jūlijā, sākot no plkst.11.00. Tāpat spēles bez maksas būs iespējams skatīties www.fokuss.tv (sestdien, svētdien).

        

Latvijas Raketlona federācija ir valsts atzīta sporta organizācija, kas ir FIR (Starptautiskā Raketlona federācija) biedrs no 2009.gada. Sporta veids ir populārs vairāk nekā 40 valstīs, kopumā Starptautiskās sacensībās piedalās vairāk nekā 4000 sportistu. Sacensības atbalsta programma Valsts Sportam,  Latvijas Sporta Federāciju padome, Rīgas Dome, BN Kurši, DC Resources Baltics/Group De Cloedt, Jēkabpils PMK, Keefa Simply Food, SHARK ENERGY, Yonex, BESPORT un citi atbalstītāji.

 

Zigmārs Puikevics, LRF valdes priekšsēdētājs, turnīra direktors