“Ghetto Games” aicina uz starptautiskajām futbola frīstaila sacensībām

“Ghetto Games” aicina uz starptautiskajām futbola frīstaila sacensībām

4. jūlijā “Ghetto Games” parkā, Grīziņkalnā norisināsies starptautiskās futbola frīstaila šovs “Ghetto Football Freestyle 2018”. Divcīņu formātā par meistarīgākā futbola triku izpildītāja titulu cīnīsies frīstaileri no dažādām valstīm. Sacensību sākums plkst. 19.00, ieeja bez maksas.

“Ghetto Football” sacensības organizē kopīgi ar Eiropas vadošo frīstaila organizāciju “DaMove” (Itālija) un tās līderi Lorenco Pinciroli.

Futbola frīstaila būtība ir triku izpildīšana ar futbola bumbu. Uzstāšanās laikā atļauts izmantot visas ķermeņa daļas, izņemot rokas. Tā ir salīdzinoši jauna futbola disciplīna, kas popularitāti ieguva gadsimta sākumā, pateicoties interneta attīstībai un futbola reklāmām, kurās bieži tiek izmantoti frīstaila elementi.

Žūrīja vērtē triku sarežģītību, oriģinalitāti, daudzveidību, kā arī izpildījuma kvalitāti un stilu. Pirms divcīņu kārtas katrs dalībnieks iepazīstinās sevi 45 sekunžu ilgās uzstāšanās laikā.

“Ghetto Football Freestyle 2018” žūriju veidos Pasaules Futbola frīstaila asociācijas direktors un “Superball” pasaules čempionāta dibinātājs Lukas Skoda (Čehija) un 2017. gada Eiropas čempions futbola frīstailā Brinjars Fagerli (Norvēģija). Sacensībās startēs Eiropas futbola frīstaila uzlecošās zvaigznes – Džese Marlets, Laura Dekere (abi Nīderlande), Grifins Beridžs (Anglija), Viktors Ludvigs Olofsons, Joje Lindgārds (abi Zviedrija), Roberts Guziks (Polija), Anto Sanzs (Spānija), Jakobs Semajers-Garičs, Jonass Klasens (abi Dānija) un Prīts Lepiks (Igaunija/Somija).

Paralēli frīstaila sacensībām notiks arī ik trešdienas “Ghetto Football” turnīrs trijās vecuma grupās – U13, U16 un 17+. Komandas turpinās cīņu par vērtīgajām sezonas balvām. “Ghetto Football” labākā vienība tiks pie brauciena uz Spāniju, lai klātienē vērotu par “El Clasico” saukto divu superklubu -  “Real” un “Barcelona” – spēli. Savukārt Latvijas Futbola federācija sarūpējusi balvas labākajām jauniešu komandām. U13 grupas čempioni varēs klātienē VIP ložā vērot Latvijas valstsvienības mājas spēli, bet U16 grupas uzvarētāji kopā ar Latvijas izlases futbolistiem dosies uz maču Gruzijā.

Trešdien, 4. jūlijā “Ghetto Football” jauniešu komandu reģistrācija no plkst. 14.00 līdz plkst. 15.00, bet 17+ Pro un “4 fun” vienība reģistrācija no plkst. 17.00 līdz plkst. 18.00.

Projekts tiek īstenots ar Rīgas domes atbalstu un Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

„Ghetto Football Freestyle 2018” partneri:
Rīgas dome, Live Riga, Rīgas Brīvostas pārvalde, Latvijas Nafta

„Ghetto Football Freestyle 2018” atbalsta:  Maxima, PF “Ķekava”, Latvijas Tautas Sporta asociācija, Mārtiņa Beķereja, Būvniecības ABC, Mangaļi.

Informatīvi atbalsta: Izdevniecība "Rīgas Viļņi”, Sporta Avīze, Vides reklāma "JCDecaux", Radio TEV, TV24.

 

Atrodoties Biedrības "STREETBASKET" (reģ.. 40008138116) organizētajos pasākumos, ar savu klātbūtni ikviens tās apmeklētājs apliecina, ka neiebilst pret fotografēšanu, filmēšanu un materiālu publicēšanu biedrības mājaslapā, sociālajos tīklos un citos publicitātes materiālos. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar biedrības pārstāvjiem.

Papildu informācija:

Sanda Gertnere

Ghetto Games projektu direktore, sanda.gertnere@gmail.com, +371 29837235