Foto

Finansiāls atbalsts sportistiem dalībai Eiropas čempionātos

10. jūnijā notika Izglītības, kultūras un sporta departamenta komisijas sēde, kurā tika izskatīti Latvijas Galda tenisa federācijas, Latvijas Zēģelētāju savienības un Latvijas Kanoe federācijas iesniegumi par sportistu dalību Eiropas čempionātos.

Komisija lēma par divu sportistu dalību Eiropas čempionātā galda tenisā, kas norisināsies no 22. jūnija līdz 27. jūnijam Varšavaā, Polijā. Sacensībām finansējumu piešķīra BJSS “Rīdzene” audzēknei Sabinai Musajevai un LU sporta kluba sportistam Oļegam Kartuzovam. Katram sportistiem piešķirts  finansējums EUR 600.00 apmērā naktsmītnes izdevumiem.  

Komisija atbalastīja arī Latvijas Zēģelētāju savienības iesniegumu par divu sportistu dalību Eiropas  U19 jaunatnes čempionātā burāšanā Olimpiskajā Laser klasē no 26. jūnija līdz 3. jūlijam Kaštelā, Horvātijā. Finansējumu piešķīra Rīgas sporta kluba “Rīgas Jahtklubs” sportistēm Elzai Cibulei un Paulai Laipniecei. Katrai sportistei piešķirts  finansējums EUR 510.00 apmērā naktsmītnes izdevumiem .  

Latvijas Kanoe federācijai piešķīra finansējumu par divu sportistu dalībai Eiropas junioru U23 čempionātā  smaiļošanā un kanoe airēšanā, kas notiks no 22. jūnija līdz 27. jūnijam Poznaņā, Polijā. Finansējumu saņems sporta skolas “Rīdzene” audzēkņi Edvards Ceipe un KristapsLaube. Katram sportistam piešķirts finansējums EUR 460.00 apmērā naktsmītnes izdevumiem.  

Kopējā piešķīrumu tabula