Eiropas Kauss kadetiem džudo Gjorā

Ungārijas pilsētā Gjorā 11. un 12. novembrī norisinājās Eiropas kauss kadetiem džudo, kuru no Vsevoloda Zeļonija sporta skolas pārstāvēja trīs audzēkņi - Arsenijs Gudejevs, Arsēnijs Cihanovičs un Daniils Gromovs.

Arsenijs Gudejevs, kurš svara kategorijā - 66 kg uzsāka turnīru ar uzvaru pret cīkstoni no Serbijas, nākamajā posmā pieveicot cīkstoni no Austrijas, taču piekāpās spēcīgajam cīkstonim no Slovākijas, čempionātā izcīnīja bronzas medaļu. Svara kategorijā - 66 kg piedalījās 70 cīkstoņi.

Arsēnijs Cihanovičs svara kategorijā - 73 kg uzsāka turnīru ar uzvaru pār Horvātijas cīkstoni, taču nākamajā aplī piekāpās cīkstonim no Azerbaidžānas, kurš kļuva par bronzas medaļnieku šajā svara kategorijā. Svara kategorijā - 73 kg piedalījās 73 cīkstoņi.

Daniils Gromovs svara kategorijā - 90 kg turnīru uzsāka ar zaudējumu Ungārijas cīkstonim. Svara kategorijā - 90 kg piedalījās 23 cīkstoņi.

Svara kategorijā - 66 kg piedalījās arī Maksims Bulajevs, kurš savu pirmo cīņu uzsāka ar uzvaru pār Polijas cīkstoni, taču nākamajā kārtā piekāpās cīkstonim no Gruzijas.

Eiropas kausā piedalījās arī Jikan kluba pārstāvis Aleksandrs Avdejevs, kurš svara kategorijā - 73 kg izcīnīja zelta medaļu.

Kopumā turnīrā piedalījās 512 džudisti no 28 valstīm.