Bērnu un jauniešu centra “IK Auseklis” sportistu sasniegumi vasarā

Lai arī vasara ir laiks, kad bērniem ir brīvlaiks, tomēr Bērnu un jauniešu centra “IK Auseklis” audzēkņi tieši šajā laikā aktīvi piedalījušies gan Latvijā, gan starptautiskās sacensībās, gūstot godalgotas vietas un nesot Latvijas vārdu pasaulē.

Vieglatlētikas pulciņa audzēkne Sindija Bukša (attēlā) 2019. gada 15.jūlijā Eiropas U-23 čempionātā Zviedrijas pilsētā Jēvlē pārliecinoši kļuva par čempioni 200m distancē. S.Bukša pēc sacensībām: "Šis bija galvenais mērķis, uz to liku uzsvaru un to arī realizēju”. Trenere, interešu izglītības skolotāja, IV šķiras Atzinības krusta virsniece- Mārīte Lūse.

Latvijas Jaunatnes olimpiādē, Jelgavā 7.jūlijā šaušanas pulciņa audzēkņi Nataļja Poltaraka un Daņila Jesarevs izcīnīja divas zelta medaļas jaukto pāru vingrinājumā ar pneimatisko pistoli PP-MIX. Daņila Jesarevs izcīnīja sudraba medaļu individuālajā vingrinājumā šaušanā ar pneimatisko pistoli PP-60.  Interešu izglītības skolotāja, trenere- Ludmila Beļikova.

Spīdveja pulciņa audzēknis, motobraucējs Francis Gusts 9.augustā Čehijā, Eiropas čempionātā spīdvejā 250 cm3 klasē izcīnīja 4.vietu un šis sasniegums ir iegūts pirmo reizi Latvijas vēsturē.

Spīdveja pulciņa audzēkņi piedalās sacensībās Igaunijā, Somijā, Dānijā, Polijā, Čehijā, Krievijā un Latvijā 125, 250 un 500 cm3 klasē. Treneris, interešu izglītības skolotājs Antoni Kušels.

Motosportiste Anna Stecjuka ar teicamiem rezultātiem startē Igaunijā un čempionātos Lietuvā un Polijā un visos posmos iegūst medaļas, lielākoties zeltas godalgas. Jāatzīmē, ka uz pjedestāla sportiste kāpj arī kopējā braucēju ieskaitē, ne tikai dāmu klasē.

Sporta aerobikas pulciņa audzēkne Zane Otersone starptautiskās sacensībās “Klaipeda Open Cup 2019” sporta aerobikā izcīnīja 2.vietu un Francijā “Open Cup” sporta aerobikā  pieaugušo konkurencē. Trenere, interešu izglītības skolotāja Liene Otersone.

Orientēšanās pulciņa audzēkņi uzrādījuši augstus rezultātus Baltijas jūras jaunatnes spēlēs no 5.-7.jūlijam Zviedrijā, Karlstadē: