Atgriežas "Latvijas Telpu orientēšanās kauss 2021"

Aicinām pieteikties "Latvijas Telpu orientēšanās kausam 2021", kas šogad sāksies oktobra beigās un noritēs divu mēnešu garumā.

Sacensību mērķis ir parādīt orientēšanos, kā pieejamu sporta veidu jebkuram vecumam un dzimumam, kā arī noskaidrot ātrākos orientieristus telpās sešās meistarības grupās. 

Sacensības noritēs četros posmos – 24. oktobrī Daugavas stadionā (Augšiela 1), 14. novembrī konferenču centrā ATTA CENTRE  (Krasta iela 60), 21. novembrī Rīgas latviešu biedrības namā (Merķeļa iela 13) un 5. decembrī Rīgas Tehniskās universitātes Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē (Āzenes iela 12).

Telpu orientēšanās distance atbilst saīsinātai tradicionālajai sprinta distancei. Pieteikties sacensībām iespējams, izmantojot LOF pieteikumu sistēmu (www.lof.lv/pieteikumi ). Pieteikšanās termiņš – trīs dienas pirms katra posma. Sacensībās būs iespējams startēt šādās meistarības grupās:

S16 Jaunietes - 2005.  – 2009. gadā dzimušās meitenes
S21 Sievietes - atklātā grupa, bez vecuma ierobežojuma.
S40 Sievietes - 1981. gadā dzimušās un vecākas.
V16 Jaunieši - 2005.  – 2009. gadā dzimušie puiši
V21 Vīrieši - atklātā grupa, bez vecuma ierobežojuma.
V40 Vīrieši - 1981. gadā dzimušie un vecāki.
OPEN  - iesācēju grupa (2005. gadā dzimušie un jaunāki), šīs distances rezultāti netiek vērtēti.

Pasākumā var piedalīties personas ar derīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina pārslimošanas faktu vai vakcināciju. Pasākumā nedrīkst piedalīties personas jaunākas par 12 gadiem.

Katrā posmā meistarības grupā uzvar tas dalībnieks, kura abu distanču rezultātu summa ir vismazākā. Katrā posmā tiek apbalvoti pirmo vietu ieguvēji. Kopvērtējumā apbalvo pirmo triju vietu ieguvējus katrā meistarības grupā. Lai iegūtu ieskaiti kopvērtējumā, jāpiedalās vismaz četros kausa posmos.

Sacensības organizē  SIA O! Latvija, Latvijas Orientēšanās federācija sadarbībā ar Latvijas Sport federāciju padomi, Rīgas Latviešu biedrību, Rīgas Tehnisko universitāti  un VSIA „Kultūras un sporta centrs „Daugavas stadions”. Pasākumu finansē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Viens no pasākuma lielākajiem sponsoriem ir veikalu tīkls “MAXIMA”.

Vairāk par pasākumu iespējams uzzināt šeit