Aicina uz vērienīgām skeitborda sacensībām jaunajā Barona ielas skeitparkā

Aicina uz vērienīgām skeitborda sacensībām jaunajā Barona ielas skeitparkā

Augusta pirmajā nedēļas nogalē - 4. un 5. augustā - pasaules labākie ekstrēmo sporta veidu profesionāļi savā starpā sacentīsies Centra sporta kvartālā.

Skeitborda un BMX frīstaila sportisti no visas pasaules ieradīsies Rīgā, lai piedalītos „Simple Summer Session 2018” sacensībās. Pasākums norisināsies pavisam nesen atklātajā Centra sporta kvartāla betona skeitparkā.

Līdz ar Centra sporta kvartāla izveidošanu Rīgā, Krišjāņa Barona ielā 116a, bijušā Latvijas Universitātes stadiona teritorijā, apmeklētājiem ir publiski pieejams Baltijā plašākais betona skeitparks, kas atzīts par piemērotu augstas klases starptautisku čempionātu aizvadīšanai un „Simple Summer Session 2018” būs pirmās šāda mēroga sacensības Centra sporta kvartālā.

Grandiozais šovs skatītājiem būs pieejams bez maksas.

Latvijas skeitborda vēstnesis pasaulē Madars Apse ir gandarīts par gaidāmo pasākumu: „Rīgā ir jauns skeitparks, kas piemērots šāda līmeņa sacensībām. Vietējiem skeitbordistiem ir iespēja klātienē redzēt profesionāļus no visas pasaules, pavadīt ar viņiem kopā laiku un smelties iedvesmu.”

Simple Session ir ekstrēmo sporta veidu festivāls, kas ziemas mēnešos tiek aizvadīts Igaunijā, Tallinā. Savu 18 gadu pastāvēšanas ietvaros šis pasākums mūsu kaimiņvalstī ir kļuvis par vienu no gada svarīgākajiem notikumiem ekstrēmo sporta veidu pārstāvjiem no visas pasaules.

Pasākums pulcē vadošos BMX frīstaila un skeitborda sportistus no visas pasaules, kā arī sniedz iespēju Baltijas uzlecošajiem talantiem pierādīt sevi starptautisku sacensību vidē.

Papildu kvalifikācija vietējiem censoņiem norisināsies 28. jūlijā, ikgadējā Ghetto Games festivālā Ventspilī.