Aicina pieteikties rogaininga seriālam “Pilsētas leģendas”

Baltijas valstīs lielākais komandu orientēšanās seriāls “Pilsētas leģendas” atkal notiks galvaspilsētā. Trešās sezonas ceturtais posms gaidāms 20. augustā un tiks dēvēts kā “Rīgas tiltu” rogainings.

Sacensību centrs būs izvietots pie modes un izklaides centra “Riga Plaza” un dalībniekiem varēs šķērsot četrus tiltus – Vanšu, Akmens, Salu un Dienvidu. “Pilsētas leģendas” kontrolpunktu meklējumos interesenti galvenokārt dosies Daugavas kreisajā krastā, viesojoties gan trīs Rīgas “kalnos” – Torņakalnā, Āgenskalnā un Ziepniekkalnā – , gan arī trīs salās: Lucavsalā, Zaķusalā, Ķīpsalā. Savukārt Daugavas labajā krastā būs iespēja apmeklēt 11. novembra krastmalu, Krasta ielu un Maskavas ielu, nonākot arī daudz un dažādu stāstu apvītajā “Maskačkā”.

Sacensību dalībniekiem atbilstoši spējām un vēlmēm organizatori piedāvās 6h “Garmin”, 4h “Kokmuižas” un 2h “Riga Plaza” rogaininga distanci, kā arī 3h “MTB”, rogaininga skrējienu 2h “Isostar” (O–Run) un rogaininga pastaigu bērniem.

Reģistrēties dalībai un papildu informāciju var uzzināt mājas lapā rigasrogainings.lv.

“Rogaininga sacensībās ar 2 līdz 4 dalībniekiem komandā piedalās gan sportisti un orientēšanās entuziasti, kuri jau ir šo sacensību meistari, gan arī aktīvā un sportiskā dzīvesveida cienītāji, kuriem patīk brīvo laiku vadīt svaigā gaisā un aktīvi darboties. Tieši tāpēc šādu iespēju izmanto arī vairākas ģimenes, jo rogainings savā būtībā ir ļoti demokrātiska nodarbe – dalībnieki var izvēlēties savām spējām piemērotu distanci un kontrolpunktu daudzumu,” atzīst Piedzīvojumu apvienības projektu vadītājs Matīss Ratnieks.

Šogad “Pilsētas leģendu” seriāls dalībniekiem ir bijis gan interesantu un pozitīvu piedzīvojumu, gan arī pārbaudījumu pilns. Seriāla trešā sezona iesākās marta beigās stiprā vējā Bolderājā, turpinājās ar otro posmu Ķekavas novada Daugmalē, kur dalībnieki meklēja kontrolpunktus Nāves salas apkārtnē, bet trešajā posmā Valmierā nācās izmirkt lietū.

Rogaininga seriāla ceturtais posms tiek rīkots sadarbībā ar Rīgas domi.

Papildu informācija: Matīss Ratnieks – Piedzīvojumu apvienības projektu vadītājs, e-pasts: matiss@xrace.lv.

Informāciju sagatavoja: Raimonds Grants – Rīgas domes Komunikācijas pārvaldes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinators, e-pasts: Raimonds.Grants@riga.lv.

Rīgas domes Komunikācijas pārvalde