28. jūnijā Grīziņkalnā notiks “Ghetto Basket” trešā “Zvaigžņu spēle”

28. jūnijā Grīziņkalnā notiks “Ghetto Basket” trešā “Zvaigžņu spēle”

Ceturtdiena, 28. jūnijs kļūs par vienīgo dienu desmitajā “Ghetto Basket” sezonā, kad dažādu grupu labākie 3x3 basketbolisti Rīgā, Grīziņkalna Kolizejā spēlēs klasisko basketbolu, “Zvaigžņu spēlē”, kas norisināsies sadarbībā ar basketbola veikalu “Probasketball”, pārstāvot “Rīgas” vai “Lauku” komandas. Treneru duelī tiksies Rolands Freimanis un Andrejs Šeļakovs.

“Rīgas” sastāvā Pro grupu pārstāvēs Armands Seņkāns, Toms Straudovskis (abi “LSA”), Roberts Žubulis, Kārlis Večens (abi “LSA up”), Mārtiņš Šteinbergs (“Raseliņš”), Danis Voinilovičs (“Klimata kontrole”), Aivars Dambis (“Ghetto Basket U18”), Verners Kohs (“Kurzemes strogonovs”), Sieviešu grupu – Asnāte Fomina (“Veterānes”), Amatieru grupu – Jānis Ābols (“Baurfeind”), U16 grupu – Edgars Vanags (“Mīnus 2”), Kristaps Vanags (“Rookies”) un Katrīna Jautaiķe (“3/4”).

“Lauku” rindās no Pro grupas komandām spēlēs Kristaps Gotfrīds (“Lasmanis”), Artūrs Ausējs, Linards Jaunzems (abi “Ghetto Family”), Jānis Antrops (“Raseliņš”), Rodrigo Būmeisters (“Ghetto Basket U18”), Nils Ozoliņš (“LSA up”), Edgars Gribs (“Kraslava Basketbola”), Klāvs Dubults (“Unisports”), no Sieviešu grupas – Marita Puļļa (“Ghetto Lady”), no Amatieru grupas – Daniels Iļjins (“Milf”), Kristaps Pugačs (“Taverna”), no U16 grupas – Kārlis Podāns (“Mīnus 2”) un Šarlote Balode (“3/4”).

“Ghetto Basket” vēsturē “Zvaigžņu spēle” notiks trešo reizi. Spēles sākums Grīziņkalna Kolizejā plkst. 19:00.

Sadarbībā ar profesionālo basketbola veikalu “ProBasketball” notiekošā “Zvaigžņu spēle” kļūs par krāšņu akcentu “Ghetto Basket” Rīgas 8. posmam, kas notiks pēc klasiskā formāta. Plkst. 14:00 spēles uzsāks U12 un U14 grupu jaunieši, bet plkst. 18:00 turnīrā iesaistīsies pārējās piecas grupas – Pro, Sievietes, Amatieri, U16 zēni un meitenes.

Projekts tiek īstenots ar Rīgas domes atbalstu un Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Atrodoties Biedrības "STREETBASKET" (reģ.. 40008138116) organizētajos pasākumos, ar savu klātbūtni ikviens tās apmeklētājs apliecina, ka neiebilst pret fotografēšanu, filmēšanu un materiālu publicēšanu biedrības mājaslapā, sociālajos tīklos un citos publicitātes materiālos. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar biedrības pārstāvjiem.

Papildu informācija: Jānis Āre - Ghetto Basket galvenais organizators, janis.are@gmail.com , www.ghetto.lv