Piedalies Skanstes ielas nakts braucienā!

Piedalies Skanstes ielas nakts braucienā!

Jau par tradīciju kļuvuši Rīgas ielu nakts braucieni, kuros var piedalīties ikviens, dodoties trasē ar skrituļslidām, skrituļdēļiem un skrejriteņiem, iemēģinot kādu no galvaspilsētas ielām. Šogad 16. jūnijā aktīva dzīvesveida piekritēji aicināti iemēģināt Skanstes ielu, būs arī atsevišķa trase bērniem līdz 12 gadu vecumam.

Nakts brauciena trases garums būs 3.5 kilometri, bet ikvienam būs iespēja veikt vienu vai vairākus apļus, savukārt bērni vecumā līdz 12 gadiem varēs startēt 800 metru garā trasē. Bērni vecumā līdz 16 gadiem pasākumā varēs piedalīties tikai kopā ar vecākiem vai aizbildņiem.

Reģistrēties pasākumam var līdz ceturtdienai, 14. jūnija plkst. 22.00, piesakoties tīmekļa vietnē www.riga.lv un www.naktsbrauciens.lv.

Visiem, kuri reģistrēsies līdz minētajam laikam, būs iespēja saņemt pasākuma atbalstītāju balvas dažādās nominācijās, kā arī 15. jūnijā no plkst. 12.00 līdz 20.00 lielveikalā “Domina Shopping” Sportland  veikalā varēs saņem dalības numurus. Lai izvairītos no nelietderīgas laika tērēšanas pasākuma dienā, organizatori aicina numurus izņemt savlaicīgi.

Starts pie Arēnas “Rīga” (Skanstes iela 21) bērnu braucienam būs plkst. 21.00, bet pieaugušajiem - plkst. 23.00. Taču brauciena apmeklētāji un dalībnieki starta vietā tiks gaidīti jau no plkst. 19.00, jo paredzētas dažādas aktivitātes, kā arī numuru izsniegšana. Pasākuma vietā darbosies arī inventāra nomas punkts. Trase būs pieejama līdz pat plkst. 1.00 naktī.

Drošībai pasākuma organizatori aicina dalībniekus lietot aizsargķiveres, elkoņu un ceļu sargus. Dalībniekiem, kuri jaunāki par 18 gadiem aizsargķivere ir obligāta.

Dalība pasākumā ir bez maksas. Ar Skanstes ielas nakts brauciena nolikumu un trases shēmu var iepazīties tīmekļa vietnē www.naktsbrauciens.lv.

Pasākumu organizē biedrība “Baltic Events” sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu. Pasākums būs vizuāli dokumentēts, foto un video materiāli var tikt publicēti.

Par transporta kustības slēgšanas laiku un satiksmes ierobežojumiem tiks paziņots atsevišķi.
 

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja.
Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa

Pievienotie faili