Norisinājies Latvijas čempionāts peldēšanā 2024

Elizabete Paula Ozola, Veronika Ovsiannikova un Petra Aleksandra Baumane. Foto: Arvis Ertmanis

No 20. jūnija līdz 22. jūnijam Valmierā norisinājās Latvijas čempionāts peldēšanā 25m peldbaseinā. Sacensībās piedalījās ap 300 sportistu no visas Latvijas un ārzemēm - Igaunijas, Lietuvas un Gruzijas.

Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolas "Rīdzene" izglītojamie izcīnīja 36 medaļas individuālajās disciplīnās un 6 medaļas stafetēs. Elizabete Paula Ozola, Veronika Ovsiannikova, Petra Aleksandra Baumane un Arina Širjajeva ir kļuvušas par Latvijas čempionēm individuālajās disciplīnās, savukārt Germans Čiļeks, Maksims Rekstens, Elizabete Paula Ozola, Petra Aleksandra Baumane, Liene Vientiesa un Alise Locāne kļuva par Latvijas čempioniem stafetēs!  Īpaši vēlamies izcelt Elizabeti Paulu Ozolu, kura uzvarēja visās disciplīnās, kurās piedalījās un kopumā ir izcīnījusi 7 zelta medaļas!

Latvijas čempionāta godalgoto vietu ieguvēji:

Elizabete Paula Ozola - 1. vieta (50m, 100m, 200m uz muguras, 100m br/st)
Veronika Ovsiannikova - 1. vieta (50m br/st), 2. vieta (100m, 200m br/st)
Petra Aleksandra Baumane - 2. vieta (50m br/st, 100m komplekss), 1. vieta (200m br/st), 3. vieta (100m br/st).
Patriks Francis Pone - 2. vieta (50m br/st), 3.vieta (200m br/st)
Maksims Rekstens - 3. vieta (100m, 200m brass)
Ārons Roderts - 2. vieta (200m uz muguras), 3.vieta (100m uz muguras)
Germans Čiļeks - 3. vieta (200m uz muguras), 2.vieta (50m uz muguras)
Danila Petrikins - 2. vieta (200m, 400m br/st)
Reinis Vītols - 3. vieta (400m br/st)
Arina Širjajeva - 2. vieta (400m br/st), 1.vieta (400m komplekss)
Alise Locāne - 2. vieta (400m komplekss)
Dženifera Sirmā - 3. vieta (400m komplekss)
Polīna Petrova - 3. vieta (50m, 100m uz muguras)
Arella Zariņa - 2. vieta (50m, 100m taur/st)
Artūrs Eiduks - 3. vieta (100m komplekss)
Kira Lyakh - 3. vieta (200m br/st, 200m kompl.)
Iļja Petrikins - 3. vieta (400m komplekss)
Francis Daniels Veģeris - 3.vieta (1500m br/st)
Emīls Krampe - 2. vieta (200m kompl.)
G.Čiļeks, M.Rekstens, E.P.Ozola, B.A.Baumane - 1. vieta (4x100m jauktā kompl. stafete)
E.P.Ozola, P.A.Baumane, A.Locāne, L.Vientiesa  - 1. vieta (4x100m br/st, 4x100m kompl., 4x200m br/st sieviešu stafete)

G.Čiļeks,  M.Garais, M.Rekstens,V.Roščins - 3.vieta (4x100m kompl. vīriešu stafete)

Valmierā tika apsveikti arī 2023./2024.gada sezonas Latvijas kausa izcīņas uzvarētāji, starp kuriem junioru konkurencē dalīta 4. vieta ir sporta skolas izglītojamai Petrai Aleksandrai Baumanei, savukārt jauniešu konkurencē 6. vietu izcīnīja Anete Markote.

Tāpat Valmierā tika sveikti sportisti, kuri ir izpildījuši Sporta meistara normatīvu. Savu apliecību ir ieguvusi sporta skolas izglītojamā Veronika Ovsiannikova!

Sirsnīgi apsveicam izglītojamos un viņu trenerus par augstiem sasniegumiem un ieguldīto darbu! Novēlam veiksmīgu nākamo sezonu!