Aicina uz bezmaksas grupu nodarbībām Rīgā

Aicina uz bezmaksas grupu nodarbībām Rīgā

“Rimi Olimpiskais centrs” sadarbībā ar Rīgas valstspilsētas pašvaldības Labklājības departamentu īsteno projektu, kurā ikvienam rīdziniekam būs iespēja apmeklēt bezmaksas ūdens aerobikas nodarbības pieaugušajiem. Pieteikšanās nodarbībām ir atvērta un tām var pieteikties ikviens interesents vecumā no 16 gadiem. Pirmās nodarbības norisināsies jau 3. jūnijā un katram projekta dalībniekam ir iespēja apmeklēt nodarbības piecas reizes.

Ūdens aerobikas ieguvumi

Ūdens aerobika ir lieliska alternatīva tiem, kas vēl tikai sper pirmos soļus pretim fiziski aktīvākai ikdienai, gan arī pieredzējušiem sportotājiem. Ūdenī organizētas nodarbības ir īpaši piemērotas cilvēkiem ar lieko svaru un locītavu vai kaulu sāpēm, turklāt tās būs piemērotas kā sievietēm, tā arī vīriešiem jebkurā sagatavotības līmenī. 

“Ūdens rada dabīgu pretestību, tāpēc katram ir iespēja individuāli pielāgot sev nepieciešamo vingrinājuma intensitāti un grūtības pakāpi. Ir vairāki ieguvumi veicot vingrinājumus ūdenī, nekā vingrošanas zālē, jo tas noņem saspringumu, saudzē locītavas un sniedz ķermenim lielāku atbalstu vingrinājumu izpildē. Pateicoties ūdens īpašībām, kustību diapazons nodarbībām ūdenī ir plašāks nekā uz zemes, sniedzot iespēju izpildīt plašāku vingrinājumu klāstu –  vienas nodarbības laikā, ir iespējams sadedzināt līdz pat 200 kalorijām,” stāsta Adelīna Priedniece, Rimi Olimpiskā centra ūdens aerobikas trenere.

Nodarbības norisināsies “Rimi Olimpiskā centra” Lielajā peldbaseinā un tās vadīs sertificētas treneres Marita Kalniņa, Adelīna Priedniece un Alla Fomenko. Bezmaksas nodarbības norisināsies vairākas reizes nedēļā -  pirmdienās, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās.

  • Nodarbību grafiks, sākot no 3. jūnija:

Pirmdienās un trešdienās

9.15-10.00
10.00-10.45
11.30-12.15
19.45-20.30

Otrdienās, trešdienās un ceturtdienās
13.45-14.30

Otrdienās un ceturtdienās
16.45-17.30

Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ pieteikšanās nodarbībām ir obligāta, zvanot pa tālruni 67387710.

Tāpat “Rimi Olimpiskais centrs” sadarbībā ar Rīgas valstspilsētas pašvaldības Labklājības departamentu joprojām aicina interesentus uz bezmaksas jogas nodarbībām. Nodarbību grafiks:

Pirmdiena 15.15.-16.00 Barbara Medniece
Pirmdiena 19.30-20.15 Jeļena Korzāne
Otrdiena 14.00-14.45 Barbara Medniece
Trešdiena 15.00-15.45 Jeļena Korzāne
Piektdiena 16.00-16.45 Jeļena Korzāne
Piektdiena 17.00-17.45 Jeļena Korzāne

Norises vieta: Rimi Olimpiskais centrs, Grostonas iela 6b, Rīga.

Pakalpojumu finansē Rīgas valstspilsētas pašvaldības Labklājības departaments.

Apmeklējot pasākumu, tā dalībnieki piekrīt, ka pasākuma laikā var tiks uzņemtas fotogrāfijas un video, kas var tikt publicēti mājas lapā www.veseligsridzinieks.lv un Rīgas valstpilsētas pašvaldības Labklājības departamenta sociālo tīklu kontos.