RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2024. gada 28. februāris

Pagājušajā nedēļas nogalē Lietuvas ostas pilsētā Klaipēdā notika gadskārtējais Baltijas komandu čempionāts U18 grupai telpās, kas šogad bija jubilejas čempionāts, jo notika 30. reizi.

Uzzināt vairāk
2024. gada 27. februāris

Pagājušajā svētdienā, 25. februārī, Siguldā notikušajā Latvijas čempionātā distanču slēpošanā sekmīgi nostartējuši vairāki Sporta skolas “Arkādija” jaunie slēpotāji, četri no kuriem sprintā brīvajā stilā izcīnīja medaļas – divus zeltus un tikpat sudrabus.

Uzzināt vairāk
2024. gada 26. februāris

Pagājušajā nedēļas nogalē ļoti sekmīgi nostartējuši SS “Arkādija” jaunie vieglatlēti, kuri jaunajā Daugavas sporta manēžā notikušajā Latvijas čempionātā U16 grupā izcīnīja trešo daļu no visām uzvarām jeb septiņas pirmās vietas, 

Uzzināt vairāk
2024. gada 26. februāris

Veterānu/senioru, paralimpiskā vai pielāgotā sportu konkursu organizē, lai atbalstītu un veicinātu fizisko aktivitāšu pieejamību, veselīgu dzīvesveidu visa mūža garumā. 

Uzzināt vairāk
2024. gada 22. februāris

No 6. līdz 21. februārim Rīgā norisinājās Rīgas valstspilsētas starpskolu sacensības tautas bumbā 2012. gadā dzimušiem un jaunākiem zēniem un meitenēm, kuras tika aizvadītas trīs etapos – rajonu/priekšpilsētu priekšsacīkstes, rajonu/priekšpilsētu finālsacensības un Rīgas valstspilsētas finālsacensības.

Uzzināt vairāk
2024. gada 21. februāris

Saistošo noteikumu “Par pašvaldības atbalstu sporta, aktīvās atpūtas un darba ar jaunatni projektu īstenošanai Rīgā” noteiktajā kārtībā Rīgas valstspilsētas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departaments ir apstiprinājis nolikumu

Uzzināt vairāk
2024. gada 20. februāris

Pagājušajā nedēļas nogalē ar lieliskiem panākumiem un medaļu birumu priecēja Sporta skolas “Arkādija” vieglatlēti, kuri Valmierā notikušajā Latvijas čempionātā vieglatlētikā pieaugušajiem sarūpēja sporta skolai 21 medaļu, no kurām sešas bija zelta. 

Uzzināt vairāk
2024. gada 19. februāris

Ar vairāk nekā tūkstoš dalībniekiem, un sacenšoties 120 skolām, iepriekšējā nedēļas nogalē aizvadīts Latvijas skolu Ziemas festivāls. Ziemas festivāls šogad notika – Ērgļos, Vestienā, Gaiziņkalnā un Briežkalnā, pulcējot 1321 dalībniekus, tai skaitā 450 audzēkņi no 25 Rīgas skolām.

Uzzināt vairāk
2024. gada 19. februāris

Sestdien Kuldīgā Sporta manēžā pirmo reizi norisinājās Latvijas čempionāts sporta dejās, kur dejotāji sacentās Standartdeju programmā un ko sadarbībā ar Latvijas Sporta deju federāciju (LSDF) un Kuldīgas novada domes atbalstu rīkoja SDK “Sara” (Aleksandrs Aļošins) un SDK “D&D” (Dmitrijs Morderers).

Uzzināt vairāk
2024. gada 15. februāris

Jau šo piektdien, 16. februārī, norisināsies lielākais skolu sporta notikums šoziem – Latvijas skolu Ziemas festivāls, kas notiks trijās vietās – Ērgļos, Gaiziņkalnā un Vestienā. Ziemas festivālam šogad pieteikti 1370 skolēni no 120 Latvijas izglītības iestādēm.

Uzzināt vairāk