RVS meiteņu izlase izcīna bronzu Baltijas līgā

Rīgas Volejbola skolas meiteņu izlase ar treneriem A.Odinokovu un P.Seļivanovu aizgājušo nedēļas nogali pavadīja Igaunijā, Tartu pilsētā, kur norisinājās Baltijas sieviešu volejbola līgas fināla četrinieka spēles.

Pirmajā spēļu dienā, 16.martā, RVS komanda Baltijas līgas pusfināla spēlē tikās ar komandu no Lietuvas Alytaus “Prekyba-Parama”. Rīdzinieces spēli iesāka nervozi, zaudējot pirmos divus setus, bet trešajā setā spēja sakopot savus spēkus un to uzvarēt. Tuvu uzvarētam setam RVS audzēknes bija arī ceturtajā setā, bet neveiksmīgi nospēlējot seta galotni tomēr zaudējums, kas nozīmēja arī zaudējumu visā spēlē ar rezultātu 1:3 (-17; -14; 22; -23).

Dienu vēlāk Rīgas komandai par 3.vietu līgā nācās spēkoties ar TalTech/Tradehouse komandu no Tallinas. Spēles sākums labāk padevās rīdziniecēm, pirmajos divos setos svinot uzvaru, bet Tallinas volejbolistes nepadevās un jau nākamajos divos setos bija pārākas, kas nozīmēja, ka spēles uzvarētājas tiks noskaidrotas piektajā setā. Piekto setu veiksmīgāk iesāka Tallinas volejbolistes, bet RVS audzēknes nebija gatavas šo spēli zaudēt un dramatiskā seta galotnē parādīja raksturu un svinēja uzvaru spēlē ar rezultātu 3:2 (20; 29; -21; -22; 19).

Bronzas medaļu spēcīgajā Baltijas sieviešu volejbola līgā meitenēm Martai Levinskai, Elīnai Zvaigznei, Elzai Reknerei, Kristīnei Kramēnai, Lāsmai Ozolai, Laurai Tiltiņai, Irbei Lazdai, Adelīnai Gerliņai, Alisei Kjasilei, Vladai Pridatko, Katrīnai Krustkalnei, Jekaterinai Gordejevai, Anastasijai Deņisovai un Lindai Brolišai izdevās izcīnīt laukumā spēlējot vienoti un atbalstot vienai otru jebkurā situācijā. Paldies jāsaka RVS meiteņu izlases treneriem A.Odinokovam un P.Seļivanovam, kā arī treneriem A.Kļaviņam, N.Lūsim, S.Cepurītei, V.Korbutai un N.Deveikusai par ieguldīto darbu treniņos. Par finansiālu atbalstu jāsaka lielu paldies Izglītības, kultūras un sporta departamentam.

RVS meiteņu izlasei ar to sezona nebeidzas, turpinās cīņa Latvijas čempionātā, kur pirmā ceturtdaļfināla spēle jau šo sestdien 23. martā plkst.16:00 RSU Sporta kluba zālē pret RSU/MVS komandu.