Noslēgusies 2018. gada “Rīga BUMBO!” bērnu futbola turnīru sērija

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 15.decembrī, Elektrum Olimpiskajā centrā U-11 vecuma grupas sportisti aizvadīja noslēdzošo “Rīga BUMBO! Ziemā” bērnu futbola turnīru, kurā nepārspēti palika JFA Jelgava sportisti, 2. vietā ierindojās FC Real PRO un bronzu izcīnīja SK Babīte.

Kopā ar 9, 10 un 11 gadus jauniem futbolistiem – zēniem un meitenēm, esam kopā aizvadījuši 3 sportiskas sestdienas ziemas turnīrā, cīnījušies par medaļām, guvuši jaunu pieredzi un godam noslēguši “Rīga BUMBO!” turnīru sēriju šajā 2018. gada sezonā.

Kopumā šī bumbošanas sezona vienuviet pulcējusi vairāk nekā 150 jauno futbolistu komandas dažādās vecuma grupās (sākot no U-7 līdz U-12) no visas Latvijas. “Rīga BUMBO!” ir turnīrs kurš  apvieno sportiski pavadītu laiku, sacensību garu un iespēju iepazīt no jauna izveidotus un jau zināmus sporta laukumus Rīgā. Jāatzīmē, ka nākamajā 2019. gada  “Rīga BUMBO!” turnīru sezonā tiek plānotas vērienīgas pārmaiņas un iespēja vēl vairāk komandām pierādīt savus spēkus bērnu futbola turnīrā.

Svarīgi atzīmēt, ka “Rīga BUMBO!” ir viens no turnīriem Latvijā, kurā dalības maksa nav paredzēta. Par to un par neizmērojamu atbalstu visas sezonas garumā sakām lielu paldies projekta galvenajiem partneriem – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam, Rīgas brīvostai, Rīgas domes Īpašuma departamentam, Bella Latvia, Latvijas Futbola federācijai un veikalu tīklam Sportland, kā arī Rīgas Futbola skolas draugiem – Subway, Ķekavas Avots, Forum Auto un Greencarrier.