Noslēdzies UWCL kvalifikācijas posms

Pagājušonedēļ, 7.augustā,  Rīgā ieradās sieviešu futbola komandas no Kipras, Portugāles un Austrijas, lai ar Rīgas Futbola skolas komandu piedalītos UEFA Sieviešu Čempionu līgas 7.grupas kvalifikācijas turnīra spēlēs.

Komandas aizvadīja viena apļa turnīru un 13.augustā norisinājās pēdējās spēles kvalifikācijas posmā. To plānotās norises laiks bija 18:00 NSB Arkādija stadionā un ZOC stadionā Jelgavā.

Noslēdzošajā spēlē RFS stājās pretī spēcīgajai Sporting Clube de Braga komandai no Portugāles. Jau spēles otrajā minūtē Portugāle guva savus pirmos vārtus atstājot RFS pirmajā puslaikā ar zaudējumu 0:4. Neskatoties uz lielo punktu pārsvaru RFS meitenes neatmeta cerību un cīnījās līdz galam, taču pārākas izrādījās Portugāles kluba futbolistes un ar rezultātu 0:8 noslēdza uzvaru šajā kvalifikācijas posma turnīrā, kļūstot par līderēm 7.grupā.

Tajā pašā laikā ZOC stadionā Jelgavā Austrijas SK Sturm Graz komanda sacentās pret Apollon Ladies FC no Kipras. Spēles 6. minūtē Kipras spēlētāja Steffi Hardy atklāja rezultātu 0:1. Pirmā puslaika papildlaika pēdējās sekundēs Austrijas futboliste Julia Wagner guva vārtus un pirmo puslaiku komandas noslēdza ar rezultātu 1:4 Kipras labā. Aizvadot saspringtu spēli Austrijas futbolistēm nācās atzīt pretinieku pārākumu, spēli noslēdzot ar 2:7 Apollon labā.

UWCL kvalifikācijas posms 7. grupai noslēdzās ar Portugāles kluba Sporting Clube de Braga uzvaru, kuri pirmo vietu šajā posmā izcīnīja gūstot uzvaru visās 3 spēlēs un iegūstot 9 punktus kvalificējās nākamajai sacensību kārtai.

Rīgas Futbola skola saka lielu paldies RFS sieviešu komandai par dāvātajām emocijām, kā arī mūsu atbalstītājiem - RFS meiteņu un sieviešu futbola patronam Bella Latvija, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam, dabīgā minerālūdens ražotājam Venden, veikalu tīklam Sportland un RFS oficiālajam auto partnerim Forum Auto.