Latvijas peldētāji pasaules čempionātā

Informējam, ka šodien, 13. decembrī, FINA pasaules čempionātā 25m peldbaseinā uz startu devās visi četri Latvijas sportisti, tomēr nevienam no viņiem neizdevās iekļūt labāko sešpadsmitniekā.

Ieva Maļuka savu debiju pasaules čempionātos noslēdza ar 26.vietu 100m kompleksajā peldējumā, tādējādi sasniedzot augstāko pozīciju starp Latvijas sportistiem. Jaunā rīdziniece distanci veica vienā minūtē un 1.94 sekundēs (1:01.94), no pašai piederošā valsts rekorda atpaliekot par 0.66 sekundēm. Priekšsacīkstēs tas viņai deva 26. vietu starp 39 peldētājiem, bet pusfinālam kvalificējās 16 ātrākās peldētājas. Maļuka no šīs robežas atpalika par 0.7 sekundēm.

Savukārt 50 metru peldējumā uz muguras vīriešiem ar laiku 25,27 sekundes 33. vietā starp 50 sportistiem palika Ģirts Feldbergs, bet sieviešu 50 metru tauriņstila peldējumā 34. vietā starp 68 dalībniecēm ierindojās Gabriela Ņikitina (27.27 sekundes). Daniils Bobrovs 200 metru brasā ar laiku divas minūtes un 11.63 sekundes (2:11.63) ieņēma 35. pozīciju starp 46 peldētājiem.

Sacensību dienas noslēgumā Latvijas sportisti startēja arī 4x50 metru kompleksā peldējuma stafetē, kur ierindojās 21. vietu starp 45 dalībniecēm (1:46.62).