Latvijas izlasei 2. vieta starptautiskā sēdvolejbola turnīrā

Pagājušajā nedēļas nogalē, no 5. līdz 7. aprīlim, sporta kompleksā "Ķeizarmežs", kas atrodas Ezermalas  ielā 30, Rīgā, notika piektais starptautiskais sēdvolejbola turnīrs "Rīgas kauss". Turnīrā piedalījās 10 komandas no 7 valstīm: Krievijas, Polijas, Lietuvas, Kazahstānas, Igaunijas, Ukrainas un Latvijas.

KRIEVIJAS SIEVIEŠU IZLASE

Latvijas izlase sēdvolejbolā izcīnīja godpilno 2.vietu, zaudējot tikai divas spēles, vienai komandai - „SLAVUTYCH” (Ukraina), kuras spēlētāji 2016. gada paralimpiskajās spēlēs Rio. ieņēma 5.vietu, 2017. gada Eiropas čempionātā sēdvolejbolā - 2. vietu un 2018. gada Pasaules čempionātā sēdvolejbolā - 4. vietu. Sacensību pirmajā posmā Latvijas komanda, „SLAVUTYCH” (Ukraina) zaudēja ar rezultātu 1-2, kas jau ir ļoti liels sasniegums, uzvarot vienu setu, pret tik titulētu komandu. Pārējās grupas spēlēs Latvijas komanda izcīnīja uzvaras ar rezultātu 2 – 0.

Ceturtdaļfinālā Latvijas komanda pārspēja, ļoti spēcīgo, Krievijas sieviešu sēdvolejbola izlasi ar rezultātu 2 - 0, kas ir 2018. gada Pasaules čempiones sēdvolejbolā.

Pusfinālā Latvijas komanda tikās ar vienu no spēcīgākajām Kazahstānas komandām - AKTAU. Ļoti līdzīgā cīņā, Latvijas komanda uzvarēja ar rezultātu 2 - 1 un sasniedza finālu.

Spēlē par pirmo vietu, Latvijas komandai bija jāspēlē atkal ar „SLAVUTYCH” (Ukraina), kurai zaudējām ar 0 - 2. Apsveicam Latvijas komandu ar lielisku rezultātu!