Aicina piedalīties Optibet Rīgas pludmales volejbola kausā

Aicina piedalīties Optibet Rīgas pludmales volejbola kausā

Jau tradicionāli neilgi pirms Līgo svētkiem aicinām dažādu līmeņu pludmales volejbola amatierus piedalīties Optibet Rīgas pludmales volejbola kausā.

 Arī šogad sacensības norisināsies 4 posmos, katrā no tiem apbalvojot labākās komandas ar spēļu krekliem un vērtīgām balvām no mūsu atbalstītājiem.

Pirmais posms - jau 17. jūnijā Ķeizarmežā uz 10 pludmales volejbola laukumiem.

Nākamie posmi norisināsies 8. jūlijā, 22. jūlijā un 12. augustā finālposms, kur iespējams iegūt dubultu reitinga punktu skaitu.

Arī šogad komandas aicinātas pieteikties 3 kategorijās: vīriešu 1.līga, vīriešu 2.līga un sievietes. Ja komandu skaits būs liels, tad katrā līgā vēl izspēlēsim arī “pagrabu”, kurā uzvarētāji arī tiks pie labām balvām. Mūsu vīzija – lai katrs dalībnieks var kārtīgi izspēlēties pret sava līmeņa spēlētājiem.

Šogad katrā posmā 12 komandas bez maksas tiks pie lieliskajiem spēļu krekliem, bet citas balvas mums šogad sagādājuši: Optibet sporta bārs, Coca Cola, Bauskas Alus, Red Bull, Isostar, Escape.lv un Long Chips. Sacensību ģenerālsponsors: Optibet Sporta Bārs. Atbalstītājs: Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Piesakies sacensību interneta vietnē: http://pvl.entuziasti.com/pieteikums/.

Dalības maksa - 16 EUR no komandas, kuru jāpārskaita uz nodibinājuma  “EVL” bankas kontu, norādot par kuru posmu un kuriem dalībniekiem tiek maksāts. Nodibinājuma “EVL” rekvizīti: Reģ.nr. 40008226264, banka: AS Swedbank, konta nr. LV24HABA0551038810449.

 

P.S. Ja pirms sacensībām vēlaties patrenēties Rīga Ķeizarmeža pludmales volejbola laukumos, tad tālrunis rezervācijām: 28455344.

P.P.S. 18.augustā Daugavas stadionā notiks lielākais volejbola festivāls Baltijas valstīs. Plānotas vairāk kā 100 amatieru komandas no visa Baltijas valstu reģiona. Vairāk info par sacensībām: www.volleyfest.eu.

 

Jānis Stukuls
Optibet Rīgas kausa pludmales volejbolā organizators
www.pvl.lv