Kārtība Rīgas pilsētas nevalstisko sporta organizāciju sportistu un spēļu komandu atbalstam

Nosaukums Joma Norises laiks
Kārtība Rīgas pilsētas nevalstisko sporta organizāciju sportistu un spēļu komandu atbalstam Atbalsts Rīgas Sportistiem 01.02.2020. - 31.12.2020.

Finansējuma saņemšanai var pieteikties Rīgas pilsētas nevalstiskās sporta organizācijas, kas savu darbību veic Rīgas pilsētā, organizē un nodrošina sporta nodarbības bērniem ne mazāk kā vienu gadu un realizē licencētas interešu izglītības programmas vai profesionālās ievirzes sporta izglītības programmas, un tās īsteno sertificēts sporta speciālists.

Lai pretendētu uz finansējumu, organizācija ne vēlāk kā 20 dienas pirms pasākuma iesniedz vēstuli par finansiālā atbalsta piešķiršanu, norādot finansēšanas mērķi un pievienojot pieteikumu (1.pielikums) vienā no šādiem veidiem:

1. klātienē Departamentā Rīgā, Krišjāņa Valdemāra ielā 5, 2.stāvā, Klientu apkalpošanas centrā;

2. paraksttiesīgās personas parakstītu ar drošu elektronisko parakstu un laika zīmogu nosūta elektroniski uz e-pasta adresi iksd.sportjaun@riga.lv.

Nolikumu un pielikumus skatīt zemāk.

Papildinformācija par konkursu pieejama pa tālruņiem 28384036 (Diāna Voļnaga).

Piešķirtais finansējums

Pielikumi

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit