Afiša (19. nov - 25. nov)
Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina konkursu par finansiālu atbalstu “Ģimeņu sporta diena” organizēšanai. Konkursā aicinātas piedalīties nevalstiskās organizācijas, kas saskaņā ar tās statūtiem savu darbību veic Rīgas pilsētā un nodarbojas ar sacensību organizēšanu.

 

17. novembrī plkst. 18.00 Rīgas Hanzas vidusskolā (Grostonas iela 5) sākas starptautiskās sacensības boksā “Riga Open”, kurā piedalīsies bokseri no vairākām valstīm, lai cīnītos par uzvaru. Fināla cīņas notiks svētdien, 19. novembrī, no plkst. 12.00. Skatītājiem ieeja sacensībās ir bez maksas.

 

21. novembrī plkst. 15.00 Latvijas Sporta muzejā notiks pasākums, kura ietvaros Latvijas Tautas sporta asociācija muzejam dāvinās 5. Pasaules Sporta spēļu medaļu komplektu, kā arī citus priekšmetus, kas saistīti ar Pasaules Sporta spēlēm.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) no 7. novembra aicina pieteikt pretendentus konkursam „Rīgas sporta laureāts”, kura mērķis ir izvērtēt un apbalvot labākos galvaspilsētas sportistus, sporta komandas un trenerus par augstiem sasniegumiem un teicamiem rezultātiem sportā.

 

Sakarā ar festivāla „Staro Rīga” skrējienu svētdien, 19. novembrī no plkst. 19.00 līdz 20.30 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme skrējiena maršrutā un to šķērsojošajās ielās. Skrējiena maršruts: Kongresu nams – Kalpaka bulvāris (viena josla) – Elizabetes iela – Rūpniecības iela (līdz Hanzas ielai) – Valkas iela – Vīlandes iela – Elizabetes iela – Kronvalda parks. Satiksme pakāpeniski tiks ierobežota jau no plkst. 18.00

 

Dienu pēc Latvijas dzimšanas dienas, 19. novembrī, ikvienam būs iespēja pagarināt svētku sajūtu un piedalīties jau tradicionāli spožākajā sporta pasākumā galvaspilsētā -  Staro Rīga skrējienā. Vēl vairāk aktivitāšu kā mazajiem tā lielajiem, balvas košākajiem un īpašā patriotisma atmosfēra būs tā, kas piepildīs un izgaismos rīdzinieku un pilsētas viesu svētdienas vakaru.

 

Ļoti labu panākumu tālajā Korejā pasaules čempionātā jauniešiem Latīņamerikas (LA) dejās guvuši Denis Gudovskis un rīdziniece Megija Morīte, kuri 59 pāru konkurencē izcīnīja sudraba medaļas, informē Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis. Otro pasaules čempionu titulu šogad izcīnīja Semjons Hržanovskis un Jeļizaveta Lihina no Krievijas.

 

Festivālā "Staro Rīga", kura ietvaros arī šogad tiek rīkots “Staro Rīga skrējiens”, varēs izbaudīt galvaspilsētas krāšņumu, esot kustībā kopā ar vairākiem simtiem rīdzinieku un pilsētas viesu. Skrējiens notiks 19. novembrī, un jau šobrīd vari iepazīties ar “Staro Rīga skrējiena” trasi un programmu!

 

Skanstes kauss 2017 jau šonedēļ

2017. gada 14. novembris

Jau trešo gadu projekta “Staro Rīga” ietvaros īpašs gaismu un emociju šovs norisinās arī “O-Sands” pludmales volejbola laukumos. Šogad tas notiks 17.novembra vakarā - reģistrēšanās turnīram no plkst.20.30.

 

Lāčplēša dienā, 11. novembrī, Kolkas apkārtnē, vietā, kur satiekas jūras un ļaudis, 43 Latvijas pašvaldību komandas ar vairāk kā 110 dalībniekiem piedalījās Latvijas otrajā Pašvaldību kausa izcīņā rogainingā.

 

No 3. līdz 5. novembrim Druvas vidusskolā norisinājās Latvijas junioru pāru un komandu čempionāts “Druvas Dūzis”. Sacensībās piedalījās 52 juniori no Rīgas, Ikšķiles, Ogres, Saldus, Druvas, Skrundas un Liepājas un 14 pāri no Igaunijas.

 

25.novembrī Latvijas Loka šaušanas federācija sadarbībā ar  Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu Rīgas Nacionālajā Sporta manēžā (Maskavas iela 160) rīko  sacensības „Rīgas čempionāts loka šaušanā -2017” telpā. Čempionāta sākums plkst. 10.00.

 

Čehijā notikušajā Eiropas kausā 10 dejās (5 Standartdejas+5 Latīņamerikas dejas) 19 pāru konkurencē Rīgā dzīvojošie Marts Puniņš un Dana Jākobsone iekļuva finālā, ieņemot 4.vietu. Tikmēr Varšavā Eiropas čempionātā 10 dejās jauniešiem (16-18 gadi) no 28 pāriem negaidīti 16.vietā palika rīdzinieks Vladislavs Pečens un Aliaksandra Bahusheviča, informē Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis.

 

Olimpietis Haralds Silovs veiksmīgi uzsācis Olimpisko sezonu, uzrādot labus rezultātus Pasaules kausa pirmajā posmā ātrslidošanā, kas tik aizvadīts Nīderlandes pilsētā Hērenvēnā. Rīdzinieks Silovs ieguva 8.vietu distancē ar masu startu, bet B divīzijā 1500 m bija trešais.

 

Sestdien, 18. novembrī, pie t/c Spice Home norisināsies jau tradicionālais Rīgas rogainings. Kaut arī jau otro rudeni sacensību centrs atradīsies šajā vietā, tomēr sacensību karte un distance vedīs pavisam uz citu pusi – šoruden sacensību kartē būs iekļauti tādi Rīgas rajoni kā Zolitūde, Zasulauks, Imanta, Āgenskalns, Kleisti, Dzirciems, Iļģuciems, Ķīpsala, kā arī un Spilve un Mežāres Babītes novadā, līdz ar to dalībnieki iepazīs jaunas vietas Rīgā.

 

Nedēļas nogalē, no 11. un 12. novembrī, Oskara Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas sporta bāzē (Skrindu ielā1) risināsies Rīgas čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā, lai noskaidrotu spēcīgākos sportistus gan pieaugušo, gan jauniešu konkurencē.

 

No 10. līdz 12. novembrim Rīgas Kērlinga hallē (Biķernieku iela 121 H) risināsies Rīgas atklātais čempionāts kērlingā, kurā piedalīsies komandas gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē.

 

Veterānu turnīrs pludmales volejbolā

2017. gada 9. novembris

Arī šoruden, jau nedēļas nogalē - 12.novembrī, “O-SANDS” plaudmales volejbola hallē ikviens pludmales volejbola fans, kurš sasniedzis vismaz 35 gadu vecumu, tiek aicināts piedalīties Veterānu turnīrā 2017.

 

“VEF Rīgas skolu superlīgas” devītajā sezonā šogad startēs 41 komanda, pārstāvot šajās basketbola sacensībās 29 Rīgas skolu komandas. Turnīra izspēles sistēma līdzinās pagājušā gada sezonai: zēnu komandas sadalītas trīs divīzijās (A, B, C), savukārt meiteņu komandas – divās divīzijās (A, B), ņemot vērā pagājušās sezonas rezultātus.

 

11. novembrī, Lāčplēša dienā, Bērnu un jauniešu centrā “IK Auseklis” Latvijas valsts simtgades cikla ietvaros par godu Latvijas 99. gadadienai norisināsies pirmās atklātā ringa meistarsacensības boksā.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
   
 
Pēdējo reizi atjaunota 19.novembrī, 2017, 16:54
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
sports.riga.lv