Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Rīgā notiks meistarsacīkstes regbijā

2016. gada 29. septembris

Sestdien, 1. oktobrī, Rīgas modes un dizaina profesionālās vidusskolas stadionā (Ūdeļu iela 22) no plkst. 11.00 risināsies Rīgas pilsētas jaunatnes meistarsacīkstes regbijā – 7.

 

Sakarā ar FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posma “Neste World RX of Latvia” norisi Biķernieku kompleksās sporta bāzes teritorijā ņemt vērā, ka no 30.septembra plkst. 16.00 līdz 3.oktobra plkst. 8.00 transportlīdzekļiem tiks aizliegts apstāties un stāvēt (izņemot transportlīdzekļus ar speciālām caurlaidēm un operatīvo transportu):

 

Nedēļas nogalē, 1. oktobrī, Elektrum  Olimpiskajā centrā (Grostonas iela 6b) no plkst. 12.30 notiks Rīgas 2016. gada čempionāta basketbolā sievietēm finālspēles.

 

No 30. septembra līdz 2. oktobrim Rīgas 49. vidusskolas sporta kompleksā, Kr.Valdemāra ielā 65 notiks starptautisks volejbola turnīrs “Auroras kausa izcīņa 2016”.

 

Rīgas Jauno tehniķu centra lakrosa komanda “Riga Griffins” ar labiem panākumiem startēja starptautiskā lakrosa turnīrā “Rhino Cup” Beļģijā. Astoņu komandu konkurencē tika izcīnīta 3. vieta! Divās dienās tika aizvadītas sešas spēles, no kurām četras vainagojās ar uzvarām. “Rīga Griffins” spēlētājs Kaspars Rudzinskis iekļuva turnīra trīs labāko vārtu guvēju sarakstā.

 

Vācijas pilsētā Veclārā notikušajā pasaules čempionātā 10 deju programmā (5 Standartdejas un 5 Latīņamerikas dejas) U21 grupā 46 pāru no 20 valstīm konkurencē 2.vietu izcīnīja Latvijas sporta deju pāris Deniss Gudovskis un Megija Morīte. Par pasaules čempioniem kļuva galvenie favorīti uz uzvaru Mateušs Brzozovskis un Justina Mozdoneka no Polijas, informē Latvijas sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis.

 

Pirmdien, 26.septembrī, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs,  domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks, pārstāvji no Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta  un  Pilsētas attīstības departamenta iepazinās ar Rīgas domes Īpašuma departamenta sagatavotajiem priekšlikumiem vecā LU stadiona  Kr.Barona 116a pārbūvē.

 

Piektdien, 23.septembrī, laukumā pie Rīgas Kongresu nama strūklakas tika svinēts šīs vasaras āra treniņu sezonas noslēgums “PAKĀpiens” ar 5 km skrējienu pa Rīgas centru.

 

Jau otro gadu Mežaparkā pulcēsies patriotiski un aktivitāšu mīloši dalībnieki, lai piedalītos taku un šķēršļu skrējienā “Lāčplēšu kross”. Skrējiens šogad norisināsies svētdien, 16.oktobrī, ar jaunu distanci garāku distanču cienītājiem – 10 kilometru Bruņinieku krosu, kas, līdzīgi kā pārējās distances, vedīs pa meža takām un ceļiem.  

 

Svētdien Ikšķilē noslēdzošajā 7.posmā lielākajā Latvijas kalnu riteņbraukšanas SEB MTB seriālā otro posmu pēc kārtas dubultuzvaru “Toyota Hybrid” maratona distancē svinēja „ZZK” komanda, jo pirmās divas vietas 64km distancē vīriešiem izcīnīja Mārtiņš Blūms un Arnis Pētersons.

 

25. septembrī, tā atklāšanas dienā, pie Deglava ielas kalna un Rīgas 84.vidusskolas (Lielvārdes ielā 141)  izveidoto Sporta un aktīvās atpūtas laukumu apmeklējuši jau vairāk nekā 10 000 Rīdzinieku un pilsētas viesu – tā liecina Rīgas pašvaldības policijas un atklāšanas pasākuma organizatoru  apkopotā informācija.

 

Vairāk nekā 40 000 bērnu un jauniešu no Rīgas pašvaldības pirmsskolām un skolām piedalījās “Olimpiskās dienas 2016” aktivitātēs. Ar katru gadu minētie svētki kļūst arvien populārāki un šogad tajos iesaistījās 92 Rīgas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes un 84 skolas.

 

„Olimpiskā diena 2016” šogad notiks 23. septembrī un pasākuma moto ir „Padod bumbu”, šogad popularizējot volejbolu. Olimpiskā diena ir vienīgais vispasaules pasākums, ko ik gadus organizē Olimpiskā kustība, lai cilvēkos vairotu Olimpiskās vērtības – izcilību, draudzību, cieņu.

 

17. septembrī Igaunijas galvaspilsētā, Talinnā, norisinājās cīņu šovs „KOK World Grand Prix in Tallinn”, kurā piedalījās arī Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja”, Taiboksa un kikboksa audzēknis Raimonds Aukštikalnis.

 

Svētdien, 25. septembrī, Rīgas iedzīvotāji aicināti uz Rīgas 84. vidusskolas (Lielvārdes iela 141) sporta un aktīvās atpūtas laukuma atklāšanas pasākumu , kas norisināsies no plkst. 10.00 līdz 17.00 ar dažādām sportiskām un atraktīvām aktivitātēm bērniem, jauniešiem, kā arī pieaugušajiem un senioriem.

 

RVT kartinga komanda uz goda pjedestāla

2016. gada 22. septembris

2016. gada 9. un 10. septembrī Rīgas Valsts tehnikuma kartinga komanda aizvadīja savas 4. sacensības LMT AA rīkotajā „Skolu kartingu kausa 2016” ietvaros. 

 

Aizvadītās sestdienas, 17. septembra, naktī Ķīpsalas peldbaseinā notikušajā Otrajā Nakts peldējumā 518 dalībnieki nopeldējuši 35 050 metru, tādējādi sasniedzot ne vien jaunu apmeklētības, bet arī kopīgi nopeldētās distances rekordu.

 

22. septembrī Rīgas NVO namā, Laimdotas ielā 42, Rīgā plkst. 18:30 notiks informatīvi izglītojošs pasākums un izstāde par sinhrono slidošanu „„Amber” ledus mozaīka”.

 

Aizvadītajā nedēļas nogalē Bieriņu apkaimes iniciatīvu projekts „Bieriņu starti” pulcēja lielus un mazus apkaimes iedzīvotājus un viesus, lai kopīgi piedalītos dažādās sportiskās aktivitātēs.

 

Sporta kluba “ASI” rīkotajā Latvijas čempionātā skrituļslidošanā, kas norisinājās Uzvaras parkā Rīgā un vienlaikus bija arī populārā skrituļslidošanas seriāla “Skibox balva” sezonas noslēgums, 10 km distancē pieaugušo grupā uzvaras izcīnīja Reinis Znotiņš un Denisa Druka-Jaunzeme, junioriem kalnu slēpotāja Arta Irbe un Haralds Dernovs, jauniešiem Viktors Kokins un Patrīcija Sniķere, bet “Master” grupā Agris Šipkovs un Antra Zemīte. Tikmēr pašā vecākajā grupā 50+ uzvarētāja godā visātrākais no abām veterānu grupām Ivars Vingris. 

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
   
 
Pēdējo reizi atjaunota 29.septembrī, 2016, 14:39
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
sports.riga.lv