Aptauja
 
Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Piedalies Sarkandaugavas sporta spēlēs

2014. gada 16. septembris

19. un 20. septembrī Bērnu un jauniešu centra „Laimīte” Reģionālais sporta centrs „Sarkandaugava”, Sarkandaugavas ielā 24, Rīgā gan lielus, gan mazus aicina uz VIII Sarkandaugavas sporta spēlēm.

 

Svētdien par Rīgas atklātā čempionāta uzvarētājiem kļuva Dobeles "Tenax" handbolisti, kas finālspēlē ar 33:19 sagrāva "Ogre/Miandum". Trešo vietu izcīnīja "Celtnieks/LSPA".

 

Pagājušajās brīvdienās Vācijā notikušajā pasaules čempionātā skrituļslalomā Latvijas izlases dalībnieks kalnu slēpošanā Kristaps Zvejnieks 83 dalībnieku konkurencē izcīnīja sudraba godalgas, bet viņa brālim Mikam Zvejniekam 5.vieta.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina konkursu par finansiālu atbalstu Fitnesa un aerobikas dienas organizēšanai Rīgā, lai sekmētu galvaspilsētas iedzīvotāju aktīvāku iesaistīšanos sporta nodarbībās.

 

Ar Rīgas Domes Izglītības, Kultūras un sporta departamenta finansiālu atbalstu, SIA JYSK materiālu atbalstu, AS "Aldaris", SIA "Stenders" produkcijas atbalstu, Latvijas Paralimpiskā komiteja noorganizēja IV starptautisko turnīru pludmales sēdvolejbolā „Riga Beach Sittvolley Cup”, kurš risinājās pludmales volejbola centrā „Brazīlija” 13. un 14. septembrī.

 

No 22. līdz 28. septembrim visas nedēļas garumā futbola mīļotāji visā Latvijā aicināti piedalīties “Futbola dienā 2014”. Šogad ir izveidota īpaša interaktīva Latvijas karte www.futboladiena.lv, kur ikviens entuziasts var pievienot savu futbola pasākumu vai aktivitāti, kā arī redzēt, kurās Latvijas vietās notiek ar futbolu saistīti pasākumi, spēles un citas aktivitātes.

 

6.septembrī – Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) 93.gadadienā, notika LSPA Kausa izcīņa studentu sacensības „Studē un sporto Rīgā”. Piecos tuvcīņas un smagatlētikas sporta veidos LSPA komanda kopvērtējumā izrādījās pārliecinoši spēcīgākā! 1.vieta boksā, spēka trīscīņā, svarbumbu celšanā un virves vilkšanā, 3.vieta kikboksā. Komandu kopvērtējumā 2.vietu ieguva Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) komanda, bet 3.vietu izcīnīja Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) studenti.

 

Svētdien, 14. septembrī ASK sporta zālē (Krustabaznīcas iela 9) notiks Rīgas čempionāta handbolā finālspēles. Mačs par trešo vietu sāksies plkst. 14.00, bet par 1. un 2. vietu – plkst. 15.45.

 

Nedēļas nogalē, 13. un 14. jūnija Pludmales atpūtas centrā „Brazīlija” (Jūrkalnes iela 100) risināsies starptautiskās sacensības pludmales sēdvolejbolā „Rīga Beach Sittvolley Cup”.

 

Bērnus un jauniešus, pieaugušos un seniorus aicina pieteikties tautas skrējiena seriāla „Izskrienam Rīgu!” ceturtajam - noslēguma posmam, kurš risināsies sestdien, 13. septembrī Kronvalda parkā. Ikviens varēs pārbaudīt savu meistarību, atbilstoši savai sportiskajai sagatavotībai, jo būs iespēja piedalīties Bērnu grupas skrējienā, Tautas grupas un Meistarības grupas distancē. Dalība skriešanas seriālā ir bez maksas, sacensību sākums plkst. 11.00.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
    
 
Pēdējo reizi atjaunota 16.septembrī, 2014, 15:55
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, Fakss: 67026847, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
sports.riga.lv