Afiša (2. maijs - 8. maijs)
Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Kustība “Par sportisku sabiedrību” aicina 2. maijā plkst 11.00 Rīgas domes ēkā uz preses konferenci, kur prezentēs unikālu Rīgas āra treniņu projektu “Nāc, sporto Rīgā!”.  

 

Bērnu un jauniešu centrs "Kurzeme" 30. aprīlī aicina Džosui ( Josui ) karatē un citu karatē stilu komandas, sportistus vecumā no 6 līdz 18 gadiem, piedalīties5. Rīgas atklātajās meistarsacīkstēs,kas notiks Rīgas 34. vidusskolā, Kandavas ielā 4/6, Rīgā, no plkst. 9.00 līdz 18. 00.

 

Nedēļas nogalē, 30. aprīlī un 1. maijā,  Elektrum Olimpiskajā centrā (Grostonas iela 6b) risināsies Rīgas kausa izcīņa florbolā, kurā par kausu cīnīsies gan sieviešu, gan vīriešu komandas.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) atkārtoti informē, ka vēl līdz 2. maijam var pieteikties finansēšanas konkursam „Rīgas pilsētas labākā bērnu un jaunatnes sporta organizācija 2015. gadā”, kurā aicina piedalīties nevalstiskās sporta organizācijas, kas organizē un nodrošina sporta nodarbības bērniem un jauniešiem valstī atzītajos sporta veidos, un ir reģistrētas Rīgas administratīvajā teritorijā. 

 

Latvieši ir kaislīgi hokeja līdzjutēji, to jau zina visa pasaules hokeja sabiedrība. Pasaules hokeja čempionāta laikā galvaspilsētas pašā centrā, laukumā pie Rīgas Kongresu nama, tradicionāli tiek būvēta Fanu telts, kur ikviens ir laipni aicināts par brīvu nākt un līdzi just savas iemīļotās hokeja komandas startiem. Jumts virs galvas, lieli TV ekrāni, patīkama atmosfēra, daudz aktivitāšu, negaidītas tikšanās, balvas un pārsteigumi. Tiešās translācijas un ieraksti. Atnāc un sajūti patiesi lielisku līdzi jušanas atmosfēru!

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) atgādina, ka jau no 5. aprīļa aicina pieteikt pretendentus Rīgas vispārējās izglītības iestāžu sporta nominācijai līdz 10. maija plkst. 17.00 RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā, Kr. Valdemāra ielā 5.

 

2016. gadā  23  aprīlī boksa klubs “BSK-1” organizēja   boksa sacensības “Atklātais rings 2016” jauniešiem līdz 18 gadu vecumam. Turnīrā piedalījās sportisti no Latvijas boksa klubiem: “BSK-1”, “Pigmahia”, “Beauty Power”, “Golden glory”, “Latvijas cimdi”, “Sidney 2000”, “Proboxing”, “Kadzan”, “Rīga strike”, “Leģenda”.

 

7. maijā, Rīgā, Vakarbuļļu pludmalē  notiks Latvijas Nūjošanas Čempionāta 1. posms “Rīgas Kauss” un Nūjošanas masu pasākums. Latvijas Nūjošanas Čempionāts tiek organizēts, lai popularizētu nūjošanas aktivitāti fiziskās un garīgās veselības saglabāšanai un uzlabošanai, kā arī panākumu gūšanai sporta sacensībās.

 

30.aprīlī Rīgā, Latvijas autosporta šūpulī, ar Biķernieku pusmaratonu turpināsies Latvijas  skriešanas seriāls „BIGBANK Skrien Latvija”. Sezonas otrajā posmā dalībnieki varēs sacensties klasiskajā pusmaratona distancē, 10,6 km NIKE skrējienā, 5,3 km Tautas skrējienā un, kā ierasts, dažādu distanču Bērnu skrējienos.

 

Rīgas Futbola skolas vadība sirsnīgi sveic mūsu pirmo un ilggadējo direktoru Ilmāru Krastiņu,kuram 26. aprīlī aprīt 85 gadi. Lielāko savas karjeras laiku no 1962. gada viņš strādāja par Rīgas Futbola skolas treneri un līdz pat 2002. gadam - arī šīs skolas direktoru. Strādājis arī dažādu vecumu Latvijas jauniešu izlasēs.

 

No 30. aprīļa līdz 1. maijam Ventspils Olimpiskajā centrā norisināsies starptautiskais taekvondo turnīrs “Ventspils kauss 2016”. Turnīrā piedalīsies ap 240 sportistiem no sešām dažādām valstīm.

 

Rīgas Futbola skolas audzēkņi skolas pavasara brīvlaiku izmantoja, lai kaldinātu savu sportisko meistarību, trenējoties intensīvā režīmā. Visi skolas audzēkņi vecumā no 9 līdz 15 gadiem brīvlaika nedēļā trenējas divas reizes dienā,  kā arī aizvadīja vairākas teorētiskās nodarbības un tika nodrošināti ar visu nepieciešamo kvalitatīva mācību - treniņu procesa nodrošināšanai. Treniņi brīvlaikā tāpat kā ikdienā audzēkņiem tika nodrošināti bez maksas.  

 

Sestdien, 7. maijā, plkst.11.00 notiks Rīgas BMX kausa izcīņa. Sacensības solās būt ļoti aizraujošas visās vecuma grupās, it īpaši elites grupā, kurā savu dalību pieteikuši tādi BMX elites braucēji, kā Edžus Treimanis, Rihards Veide, Kaspars Ernstsons, Mikus Strazdiņš. Sacensību norisi 24. aprīlī slikto laika apstākļu dēļ organizatori mainīja pret 7. maiju.

 

Latviešu snovbordists Toms Petrusevičs pirmdien Šveices ziemas kūrortā Silsā notikušajā Eiropas kausa posmā slopstaila disciplīnā no 57 dalībniekiem iekļuva finālā un ieņēma 12.vietu, bet uzvaru izcīnīja francūzis Boris Mutons, kurš labākajā sērijā no tiesnešiem ieguva 90,5 punktus.

 

Nedēļas nogalē, 16. un 17. aprīlī, Krievijas galvaspilsētā Maskavā norisinājās starptautisks taekvondo WTF turnīrs ‘’Olimpiskais lācītis’’. Šajā turnīrā piedalījās ap 980 sportistu no Krievijas kā arī no Kirgizstānas, Turkmenistānas, Uzbekistānas, Baltkrievijas un mūsu komanda no Latvijas.

 

Latvijas Olimpiskā akadēmija (LOA) ik pavasari aicina uz sporta svētkiem dažādu tautību bērnus  un jauniešus, kas dzīvo mūsu republikā. Šogad zem devīzes „Vienoti sportā” pulcējās  20 biedrības:

 

23. aprīlī, mūsu biedrība boksa klubs “BSK-1” organizē kārtējo boksa turnīru “Atklātais rings 2016” starp jauniešiem līdz 18 gadu vecumam. Boksa turnīrs notiks 23. aprīlī plkst. 14.00 Rīgā, Slokas ielā 161. Ieeja turnīrā bez maksas.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina bērnus un jauniešus, pieaugušos un seniorus tīmekļa vietnē www.izskrienrigu.lv pieteikt dalību skriešanas seriālam „Izskrien Rīgu!”, kurā šogad paredzēti pieci posmi – Kronvalda parkā, Arkādijas parkā, Vakarbuļļu pludmalē, Pļavnieku sporta un atpūtas centā un Lucavsalā. Pirmais posms notiks jau 7. maijā.

 

Pasaules Galda tenisa dienu visā pasaulē šogad atzīmēja 77 valstis, un kopā bija reģistrēti 184 pasākumi. Viens no šādiem pasākumiem  notika arī Latvijā – Rīgā, Bērnu un jauniešu centrā "Laimīte".

 

Rīgas sporta veterāni Maija Jakobsone un Jānis Mankovskis Latvijai katrs izcīnīja 2 zelta medaļas attiecīgi lodes grūšanā un diska mešanā, trīssoļu lēkšanā un tāllēkšanā.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
   
 
Pēdējo reizi atjaunota 29.aprīlī, 2016, 15:38
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
sports.riga.lv