Aptauja
 
Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Populārā jauniešu basketbola turnīra "VEF Rīgas skolu superlīga" rīkotāji pirms sacensību sestās sezonas pauž lepnumu un gandarījumu par iepriekšējos piecos gados paveikto, uzsverot, ka turnīrs jau dzīvo patstāvīgu un stabilu dzīvi un pēc jauniem attīstības lēcieniem vairs netiecas.

 

Trešdien mājup no Kanādas pilsētas Monreālas atgriezās Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas izlase, kas no 17. līdz 20. oktobrim piedalījās IFBB Pasaules čempionātā fitnesā. Latvijas komandas veiksmīga dalība sacensībās tika nodrošināta, pateicoties Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstam.  

 

29. novembrī Rīgā tiks rīkotas nebijušas orientēšanās sacensības – Rīgas rogainings, kur varēs piedalīties ikviens sporta veida mīļotājs, kā arī aktīvās atpūtas entuziasts. Dalība rogainingā notiks komandās, kas centīsies savākt pēc iespējas vairāk kontrolpunktu punktu noteiktajā kontrollaikā – 2, 4 vai 6 stundās.

 

Ceturtdien, 23. oktobrī, plkst.13.00 Rīgas domes Portretu zālē notiks “VEF Rīgas skolu superlīgas” sestās sezonas preses konference un izloze. Turnīrā šogad startēs 48 basketbola komandas no 33  galvaspilsētas skolām.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina konkursu par finansiālu atbalstu Rīgas pirmsskolas izglītības iestāžu sporta dienas organizēšanai, lai nodrošinātu bērnudārzu audzēkņiem sporta sacensības, tādējādi sekmējot bērnu fiziskās aktivitātes, radošās izpausmes un līdzdarbošanos vienotā komandā.

 

Latvijas čempioni Romāns Dobrecovs un Marija Dolgopolova ieguvuši 10.vietu 30 pāru konkurencē Junioru II grupā (14-15 g.) pasaules čempionātā 10 deju programmā, kas pagājušajā nedēļas nogalē norisinājās netālu no Spānijas galvaspilsētas Madrides - Guadalajarā, ziņo Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis. Par čempioniem otro gadu pēc kārtas kļuva Krievijas sporta deju pāris Semens Hržanovskijs un Vitaļina Buņina.

 

No 17. Līdz 18. oktobrim Rīgā, Aglonas ielā 39 norisinājās Rīgas čempionāts 2014 lēcienos uz batuta. Čempionātam dalību bija pieteikušas komandas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas. Trijās vecuma grupās kopā startēja 82 sportisti.

 

No 4. līdz 11. oktobrim Limbažos notika 23. F1 Pasaules čempionāts sacensībām ar trases automodeļiem. Čempionāta viens no organizatoriem bija BJC „Daugmale” treneris trases automodelismā Jānis Rage-Raģis.

 

Piektdien, 24. oktobrī plkst. 10.00 Rīgas Hanzas vidusskolā svinīgā pasākumā, piedaloties 3.a klases skolēniem, olimpiskās medaļas ieguvējam, pludmales volejbolistam Mārtiņam Pļaviņam, sporta skolotājai Lindai Granbergai, Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) un Rīgas pašvaldības pārstāvjiem, atklās LOK īstenoto projektu „ Sporto visa klase”. 

 

Tikai divi mēneši ir atlikuši, kad gada nogalē Rīgā, festivālā „Baltic Grand Prix” viesosies vairāk nekā 1000 labākie sporta deju pāri no 40 pasaules valstīm. Šogad festivāls Rīgā notiks jau 33.reizi un tas būs veltīts 88. gadadienai kopš pirmajām sporta deju sacensībām Latvijā, kuras rīkoja Morics Grebzde un tās notika 1926. gada oktobrī.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
    
 
Pēdējo reizi atjaunota 24.oktobrī, 2014, 15:38
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, Fakss: 67026847, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
sports.riga.lv