Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Maskavā notikušajā pasaules čempionātā Pasaules Sporta deju federācijas (WDSF) Profesionāļu divīzijā Latīņamerikas (LA) dejās pārliecinošu uzvaru svinēja mājinieki Andrejs Zaicevs un Anna Kuzminskaja, bet par vicečempioniem kļuva Latvijas dejotāji Marts Smolko un Tīna Bazikina, informē Latvijas Sporta deju federācijas (LSDF) preses sekretārs Ivars Bacis.

 

Jau divi mēneši pagājuši, kopš noslēdzās kalnu divriteņu jeb MTB sacensību sezona, un sportisti sākuši gatavošanos nākamajam gadam. Iepriekšējā sezona MTB Latvijai bija veiksmīga un panākumiem bagāta, jo tieši MTB Olimpisko spēļu disciplīnā krosā jeb XCO mūsu līderi Arnis Pētersons un Mārtiņš Blūms no vadošās MTB komandas “ZZK” (Rīga) uzrādīja ļoti augstvērtīgus rezultātus, kādi līdz šim šajā Olimpiskajā sporta veidā nebija sasniegti.

 

Piektdien, 9. decembrī, kinoteātrī “Splendid palace” (Elizabetes ielā 61) plkst. 18.00 sāksies “Rīgas sporta laureāts 2016” svinīgais pasākums, kurā sveiks galvaspilsētas labākos sportistus, trenerus, komandas, kā arī suminās gada populārākā sporta pasākuma organizatorus un pasniegs balvu nominācijā “Par mūža ieguldījumu”.

 

Sestdien un svētdien Rīgā norisinājās Pasaules Tūres SUPER series līmeņa sacensības galda hokejā Rīgas kauss. Par uzvarētāju pēc gada pārtraukuma kļuva Atis Sīlis, kuram šis ir ceturtais Rīgas kausa tituls. Finālā ar 4:3 tika uzveikts kluba biedrs Edgars Caics.

 

24. novembrī BJC „Daugmale” organizēja bērnu un jauniešu  turnīru badmintonā. Turnīra formāts bija domāts tieši tiem jauniešiem, kas badmintonu ir sākuši iepazīt nesen- tātad iesācējiem. Turnīrā piedalījās dalībnieki no BJC „Rīgas skolēnu pils”, Baložiem, Salaspils , kā arī jaunie entuziasti no Siguldas, Jelgavas un Cēsīm. Kopējais pieteikto dalībnieku skaits bija 56 bērni un no tiem 16 BJC "Daugmale" jaunie sportisti.

 

No 26. novembra līdz 27. novembrim norisinājās piektais Bolder Latvija Bolderinga posms, kas pulcēja stiprākos dalībniekus no visas Latvijas. Sacensības notika Tehniskā Sakaru institūta (TSI) sporta zālē, to galvenais organizators bija kāpšanas klubs Skala.

 

Ļoti labi nostartējusi Latvijas komanda sporta dejās, kārtējo reizi 10 valstu konkurencē iekļūstot trijniekā un otro gadu pēc kārtas izcīnot otro vietu Ziemeļeiropas čempionātā, kas norisinājās „Siemens” sporta hallē Viļņā. Titulu izdevās nosargāt mājiniekiem lietuviešiem, līdz ar to pirmajās divās vietās ierindojās tās pašas valstis, kas pagājušajā gadā, informē Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis.

 

2. un 3. decembrī Rīgas Nacionālajā sporta manēžā (Maskavas iela 160) risināsies Rīgas čempionāts brīvajā cīņā, grieķu – romiešu cīņā un  jaunatnes meistarsacīkstes grieķu – romiešu cīņā jauniešiem.

 

Pasaules čempionāta florbolā laikā no 3. līdz 11. decembrim tiks slēgta satiksme (izņemot transportlīdzekļus ar sacensību rīkotāju izdotām caurlaidēm un operatīvo transportu) Grostonas ielas posmā no Mālpils ielas līdz iebrauktuvei arēnas “Rīga” stāvvietā.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina konkursu par finansiālu atbalstu Pasaules un Eiropas čempionātu vai līdzvērtīgu augsta līmeņa sacensību organizēšanai Rīgā, lai sekmētu augsta līmeņa sacensību norisi Rīgas pilsētā.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina konkursu par finansiālu atbalstu tautas sporta, bērnu un jauniešu sacensību organizēšanai Rīgā, lai sekmētu tautas sporta, bērnu un jauniešu fiziskās aktivitātes un veselīga dzīvesveida popularizēšanu.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina konkursu par finansiālu atbalstu nozīmīgu un starptautisku sacensību organizēšanai Rīgā, lai sekmētu augsta līmeņa sacensību norisi galvaspilsētā.

 

2016. gada 27. novembrī notika bērnu džudo sacensības “Dinamo LAT – budoshop.lv kauss”, kas notika jau 9 reizi. Sacensības tika rīkotas trīs vecuma grupās – U-8, U-10, U-12, cīņām pieteicās 456 jaunie sportisti, piedalījās 362 dalībnieki.

 

Jau rīt, 2.decembrī, Viļņā notiks Ziemeļeiropas čempionāts sporta dejās, kur par uzvaru cīnīsies desmit Ziemeļeiropas valstis, kuru vidū būs arī Latvija. Mūsu komanda, kuras sastāvu pamatā veido rīdzinieki, pagājušā gadā Rīgā ļoti sīvā cīņā piekāpās lietuviešiem, tāpēc šogad ir apņēmības pilna atgūt titulu, ko 2014.gadā izcīnīja Helsinkos, informē Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis.  

 

26. un 27. novembrī norisinājās atklātais taekvondo turnīrs Baltkrievijas pilsētā Vitebskā, kurā piedalījās sportisti no Baltkrievijas, Krievijas un Latvijas. Latviju pārstāvēja Rīgas sportisti no sporta kluba HANSU, RJTC un BJSS Rīdzene treneru Sandra Radziņa un Iljas Plonskija pavadībā.

 

Aizvadītās nedēļas nogalē, 25. un 26. novembrī, sporta kompleksa Sporta nama “Daugava” peldbaseinā notikošajā Rīgas čempionātā Gabriela Ņikitina labojusi pirms pāris nedēļām sasniegto valsts rekordu 100 metru brīvā stila peldējumā, distanci veicot 55.53 sekundēs.

 

Sestdien, 3. decembrī, galvaspilsētā sāks darboties mākslīgā ledus publiskā slidotava, kas šogad ierīkota laukumā pie Rīgas Kongresu nama. Slidotavas darba laiks ir plānots katru dienu no plkst. 10.00 līdz plkst. 22.00. Visiem apmeklētājiem slidotava pieejama bez maksas, taču tiem, kuriem nav sava inventāra, būs iespēja inventāru nomāt, jo pie slidotavas darbosies arī nomas punkts.

 

Otrdien, 29. novembrī, Rīgas domes sēdē Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs sportistam Aigaram Apinim pasniedza Rīgas pašvaldības naudas balvu par izcīnīto zelta medaļu Riodežaneiro paralimpiādē.

 

26. novembrī Rīgas kultūru vidusskolā veiksmīgi noritēja skolēnu galda hokeja turnīrs “Sarauj”. Šogad varam pārliecinoši apgalvot, ka šis turnīrs gadu gaitā jau ir kļuvis par īstiem ģimenes svētkiem. Kopā ar dalībniekiem atnāca viņu līdzjutēji: vecāki, skolotāji, brāļi, māsas (daži vēl gulēja bērnu ratiņos), draugi. Līdz ar to kopējais apmeklētāju skaits bija ap 1650!

 

Nedēļas nogalē Pasaules kausa pirmajā posmā distanču slēpošanā Somijas slēpošanas centrā Rukā 1,4 km sprintā klasiskajā stilā Latvijas pārstāvis Indulis Bikše 94 dalībnieku vidū kvalifikācijā uzrādīja 82.laiku, līderim zaudējot 19,25 sekundes, kas ir par 11 sekundēm mazāk nekā pērn.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
   
 
Pēdējo reizi atjaunota 6.decembrī, 2016, 15:20
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
sports.riga.lv