Afiša (22. maijs - 28. maijs)
Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

26. maijā plkst. 15.00 jau piekto gadu notiks Rīgas vispārējās izglītības iestāžu sporta nominācijas pasākums, un to varēs noskatīties arī tiešraidē www.fokuss.tv .    

 

Svētdien Čehijas pilsētā Nove Mesto Pasaules kausa pirmajā posmā kalnu riteņbraukšanā (MTB) Olimpiskā krosa (XCO) disciplīnā elites vīru grupā lieliski nostartējis Latvijas komandas "ZZK" pārstāvis cēsnieks Arnis Pētersons, kurš startēja ar tālo 139. starta numuru, bet finiša līniju šķērsoja augstajā 20. vietā, sasniedzot mūsu valsts sportistu augstāko vietu pasaules kausa posmos.

 

Latvijā vērienīgākās starptautiskās vieglatlētikas sacensības “Rīgas Kausi”, kurās piedalīsies labākie Latvijas un ārzemju sportisti, notiks 25. maijā plkst. 18.00 Ogres stadionā. Šī gada “Rīgas Kausu” ievaros pirmo reizi norisināsies arī bērnu sacensības vieglatlētikā.

 

„ZZK” komandas riteņbraucējs cēsnieks Mārtiņš Blūms šodien sasniedza vēsturisku panākumu, pirmo reizi kādam no Latvijas iekļūstot trijniekā un izcīnot otro vietu Pasaules kausa posma MTB olimpiskajā krosā (XCO) U-23 vecuma grupas sacensībās. Pērn šajā vecuma grupā otrs „ZZK” komandas braucējs cēsnieks Arnis Pētersons izcīnīja ceturto vietu vienā no Pasaules kausa posmiem, bet pasaules čempionātā viņš bija piektais.

 

Bērnu un jauniešu centra “IK Auseklis” spīdveja klubs “Auseklis” sadarbībā ar Biķernieku kompleksa sporta bāzi (BKSB) pēc vairāk kā 30 gadu pārtraukuma spīdveja stadionā uzsāka treniņus Rīgas bērniem, pusaudžiem un jauniešiem. Spīdveja treniņi notiek katru otrdienu un ceturtdienu no plkst. 16.00 līdz plkst.18.00 Biķernieku kompleksa sporta bāzes spīdveja stadionā (S.Eizenšteina iela 16) ar 125ccm, 250ccm un 500ccm klases spīdveja motocikliem.

 

Brīvības ielas nakts brauciens šogad pulcēja 11 000 dalībnieku, kuri trasē devās gan ar skrituļslidām, skreiriteņiem un skrituļslidām no tirdzniecības parka "Alfa" līdz VEF Kultūras pilij un atpakaļ, kopā veicot ap 5000 garu distanci.

 

Pirms lielajiem, par kuru rezultātiem rakstījām iepriekš, kā pirmie SK “ASI” rīkoto „Skibox balvas” 2017.gada sezonu Uzvaras parkā uzsāka mazāko grupu skrituļslidotāji, bet daži jaunāko grupu pārstāvji sacentās sacensību otrajā cēlienā kopā ar eliti, junioriem un masteriem. Izņemot U7 grupu, kuriem bija jāveic ierastie 200m, pārējie divas reizes sprintoja 500m, nosakot labākos abu braucienu summā.

 

Iepriekšējā nedēļas nogalē Hansu sporta kluba sportisti piedalījās starptautiskajā G-1 klases taekvondo turnīrā "Ukraine Open Cup". Lielākā daļa sportistu šāda ranga turnīrā piedalījās pirmo reizi, bet tas netraucēja izcīnīt Latvijai medaļas:

 

Sestdien, 20. maijā, jau otro gadu notiks Brīvības ielas nakts brauciens, kurā ikviens aicināts veikt distanci ar skrituļslidām, skreiriteņiem vai skrituļdēļiem no tirdzniecības parka „Alfa” līdz VEF Kultūras pilij un atpakaļ. Tīmekļa vietnē riga.lv turpinās dalībnieku reģistrācija, šobrīd gatavību piedalīties pasākumā izrādījuši jau vairāk nekā 3000 dalībnieki.

 

2017. gada 26. maijā plkst. 15.00 Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Kultūras pilī "Ziemeļblāzma" (Ziemeļblāzmas ielā 36) jau piekto gadu notiks Rīgas vispārējās izglītības iestāžu sporta nominācijas pasākums.

 

Jau otro gadu biedrība "Mārtiņa Pļaviņa Sporta klubs" sadarbībā ar "SIA “O-SANDS” vasaras brīvlaikā āra laukumos “New Hanza City” teritorijā (Hanzas ielā 14a) bez maksas nodrošina treniņus pludmales volejbolā skolēniem profesionālu treneru vadībā.

 

Sākot ar 18.maiju startēs skriešanas seriāls “Izskrien Rīgu”, kas visiem skriet gribētājiem dos iespēju iepazīt un izskriet Rīgas pazīstamākos parkus un citas skriešanai piemērotākās vietas pilsētā. Seriāla ietvaros notiks 7 posmi, un katrs posms dalībniekus iepazīstinās ar citu Rīgas daļu.

 

Ar Latvijas čempiona un pagājušās sezonas kopvērtējuma uzvarētāja Reiņa Znotiņa (Powerslide-Laimīte) uzvaru 500m sprintā sācies Latvijas lielākais skrituļslidošanas vairāku posmu seriāls “Skibox balva”, ko rīko sporta klubs “ASI” un kurā sacentās pāri par 130 skrituļslidotāju.

 

Nedēļas nogalē, sestdienas vakarā un naktī no 20. uz 21. maiju, pasākuma “Brīvības ielas nakts brauciens” laikā no plkst. 21.30 līdz plkst. 2.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Brīvības ielas posmā no tirdzniecības parka “Alfa” līdz Brīvības ielas un Ropažu ielas krustojumam. Sabiedriskais transports minētajā ielas posmā kursēs līdz plkst. 22.40.

 

Nedēļas nogalē Kišiņevā notikušajā Eiropas čempionātā Latīņamerikas (LA) dejās jauniešiem (16-18 g.) panākumu guvuši rīdzinieki Leonards Petkevičs un Poļina Cepilova, kuri 59 pāru konkurencē iekļuva finālā un ieņēma 6.vietu, uzlabojot savu pagājušā gada rezultātu par 13 vietām.

 

No 19.05. - 21.05.2017. Latvijā, Rīgā norisināsies studentu gaidītākais sporta pasākums - XXXIII SELL studentu spēles. SELL (Suomi, Eesti, Latvija, Lietuva) Studentu spēles ar 90 gadu vēsturi tiek vērtētas kā atklātās Eiropas Ziemeļvalstu Olimpiādes spēles studentiem ar EUSA (Eiropas Universitāšu sporta apvienība) un FISU (Starptautiskā studentu sporta federācija) patronāžu.

 

20. maijā plkst. 23.00 ar mērķi piesaistīt cilvēkus sporta pasākumiem un aktīvam dzīvesveidam, popularizēt skirtuļslidošanu, skeitbordingu un dažādus citus pārvietošanās veidus, Rīgā jau otro reizi Brīvības ielas braucamajā daļā noritēs Nakts brauciens.

 

Ar Latvijas pāra Denisa Gudovska un Megijas Morītes uzvaru nedēļas nogalē Salaspils sporta namā noslēdzās pasaules čempionāts Standartdejās (ST) U21 grupai, kur sacentās 60 deju pāri no 21 valsts. Vēl viens panākums mūsu valstij bija Ričarda Šteinfelda un Atiles Žukaites iekļūšana finālā un 6.vietas iegūšana, informē Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis.

 

Lattelecom Rīgas maratona Rimi Bērnu diena nedēļas nogalēpulcēja 8916 mazo sportistu un viņu vecākus, kuriem līdzi juta vairāki tūkstoši atbalstītāju. Bērni skrēja dažādiem vecumiem atbilstošās trasītēs, savukārt visa ģimene skriešanas priekus baudīja 3,6 km garajā Ģimenes skrējienā cauri Rīgai.

 

Tuvojoties starptautiskajām vieglatlētikas sacensībām “Rīgas Kausi”, 19.maijā plkst. 12.00 norisināsies preses konference, kurā “Rīgas Kausi 2017” sacensību direktore Ineta Radeviča iepazīstinās ar sacensību programmu un dalībniekiem. Preses konference norisināsies Rīgas domes 4.stāva konferenču zālē, Rātslaukumā 1.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
   
 
Pēdējo reizi atjaunota 22.maijā, 2017, 17:33
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
sports.riga.lv