Aptauja
 
Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

6. decembrī pirmo reizi Rīgā tiks organizēts brīvā laika pavadīšanas, veselīga dzīvesveida veicināšanas pasākums „Rīgas Fitnesa diena”, kurā pilsētas iedzīvotāji un viesi varēs līdzdarboties, iesaistīties un iepazīties ar fitnesa nodarbību dažādību.

 

Jau šonedēļ, 31. oktobrī un 1. novembrī, „Arēnā Rīga” norisināsies krāšņākais no sporta pasākumiem – ikgadējā festivāla “Latvia Open” ietvaros pirmo reizi notiks divi pasaules čempionāti sporta dejās, kas pulcinās labākos dejotājus no vairāk kā 40 pasaules valstīm.

 

Jau tradicionāli Rīgā rudenī tiek organizēts Latvijas basketbola lielmeistara Alfrēda Kraukļa piemiņas turnīrs basketbolā, kas šogad risināsies no 30. oktobra līdz 2. novembrim, un tajā par medaļām cīnīsies  četru valstu – Igaunijas, Lietuvas, Krievijas un Latvijas – kopskaitā 936 spēlētāji no 78 komandām.

 

29. novembrī Rīgā pilsētas teritorijā pirmo reizi tiks rīkots Rīgas rogainings – orientēšanās sacensības, kur noteiktā kontrollaikā komandas cenšas savākt pēc iespējas vairāk kontrolpunktu, kas izvietoti apvidū – mežā, pilsētā un dažādās interesantās vietās. Sacensību centrs atradīsies pie tirdzniecības centra “Alfa”.

 

24. oktobrī Rīgas Hanzas vidusskolā svinīgā pasākumā, piedaloties 3.a klases skolēniem, olimpiskās medaļas ieguvējam, pludmales volejbolistam Mārtiņam Pļaviņam, sporta skolotājai Lindai Granbergai, Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) un Rīgas pašvaldības pārstāvjiem, atklās LOK īstenoto projektu „ Sporto visa klase”. 

 

Sestdien Maskavā pasaules čempionātā Latīņamerikas (LA) dejās jauniešu grupā (16-18 g.) labāko rezultātu no abiem Latvijas pāriem uzrādīja Natans Katkovskis ar Jeļizavetu Maniju, kuri 68 pāru konkurencē iekļuva ceturtdaļfinālā un ierindojās 20.vietā, bet Karls Aņiščenko un Estere Klapere ieņēma 27. vietu, stāsta Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis.

 

27. oktobrī sākās Rīgas jaunatnes meistarsacīkstes šahā, kuras risināsies līdz 31. oktobrim. Spēlēs notiks Rīgas šaha skolā, Tallinas ielā 6, un tajās var piedalīties jaunie šahisti vecumā līdz 17 gadiem ar I un II sporta klasi.

 

Populārā jauniešu basketbola turnīra "VEF Rīgas skolu superlīga" rīkotāji pirms sacensību sestās sezonas pauž lepnumu un gandarījumu par iepriekšējos piecos gados paveikto, uzsverot, ka turnīrs jau dzīvo patstāvīgu un stabilu dzīvi un pēc jauniem attīstības lēcieniem vairs netiecas.

 

Trešdien mājup no Kanādas pilsētas Monreālas atgriezās Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas izlase, kas no 17. līdz 20. oktobrim piedalījās IFBB Pasaules čempionātā fitnesā. Latvijas komandas veiksmīga dalība sacensībās tika nodrošināta, pateicoties Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstam.  

 

29. novembrī Rīgā tiks rīkotas nebijušas orientēšanās sacensības – Rīgas rogainings, kur varēs piedalīties ikviens sporta veida mīļotājs, kā arī aktīvās atpūtas entuziasts. Dalība rogainingā notiks komandās, kas centīsies savākt pēc iespējas vairāk kontrolpunktu punktu noteiktajā kontrollaikā – 2, 4 vai 6 stundās.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
    
 
Pēdējo reizi atjaunota 30.oktobrī, 2014, 15:47
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, Fakss: 67026847, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
sports.riga.lv