Aptauja
 
Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Jau astoto reizi, no 5. septembra līdz 4. oktobrim, noritēja ikgadējais futbola turnīrs „Kaizer kauss”. Spēles notika stadionā „Daugava”, Augšielā 1, un Ostvalda vidusskolas stadionā, Dammes iela 20, Rīgā.Turnīrā piedalījās 71 futbola komandas no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, dažāda vecuma grupās, zēni, kas dzimuši no 2003.g. līdz 2009.g..

 

Rīgas domes Labklājības departaments aicina Rīgas pilsētas iedzīvotājus izmantot iespēju 17.oktobrī un 24. oktobrī bez maksas apmeklēt veselīga uztura nodarbības un fitnesa treniņus, kas jo īpaši noderīgi būs tieši sēdoša darba veicējiem.

 

10. un 11. oktobrī Basketbola skolas „Rīga” sporta bāzē, Juglas ielā 16 no plkst. 11.00 notiks Rīgas čempionāts mākslas vingrošanā, kurā piedalīsies sporta skolu un sporta klubu vingrotājas, lai veicinātu sportisko meistarību, noskaidrotu labākās vingrotājas šajā sezonā, kā arī, lai sacenstos par Rīgas čempiones titulu.

 

Latvijas XXVI Universiādes pirmās sacensības norisināsies jau šā gada 24. un  25. oktobrī. Latvijas augstskolas studenti pirmās medaļas, kausus un pirmos punktus kopvērtējumam sadalīs pludmales volejbolā un šahā.

 

Sestdien, 10. oktobrī,  no plkst. 12.00 Rīgas pilsētas kanālā pie Bastejkalna risināsies  45. Starptautiskais čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes airēšanas slalomā, kurā piedalīsies piecu valstu: Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Ukrainas un Baltkrievijas airētāji.

 

No 20. līdz 27. septembrim ASV pilsētā Ričmondā norisinājās pasaules čempionāts šosejas riteņbraukšanā, kurā piedalījās vairāk nekā 1200 dalībnieki no 80 valstīm. Latviju pārstāvēja septiņi sportisti, no kuriem divi bija Rīgas domes atbalstītie riteņbraucēji – Lija Laizānes un Krists Neilands. Sacensības ir galvenais riteņbraukšanas notikums pasaulē un tajās piedalījās visi labākie planētas velosportisti.

 

Ceturto gadu pēc kārtas 15. oktobrī  Rīgas Nacionālajā sporta manēžā notiks tradicionālais bočia turnīrs jauniešiem ar garīga rakstura traucējumiem. Sacensības organizē biedrība „Rīgas pilsētas „Rūpju bērns””  ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta finansiālu atbalstu.

 

Šajos gados Magnēts ir kļuvis gan vietēji, gan starptautiski atpazīts un atzīts orientēšanās pasākums. Svētdien, 4.oktobrī, Ropažos tika sumināti Tautas orientēšanās sacensību Vasaras Magnēts sezonas uzvarētāji 46 vecuma un meistarības grupās.

 

Latvijas Augstskolu sporta savienība (LASS), sadarbībā ar LSFP, IZM, LOK, sporta veidu federācijām un Latvijas augstskolām, šogad organizēs jau Latvijas Universiādes 26. sezonu.

 

Rīgas Jauno tehniķu centra meiteņu florbola komanda FK NND/RJTC ar uzvaru sestdien, 3. oktobrī,  uzsāka 23. Latvijas čempionātu florbolā 1. līgā sievietēm.

 

Sestdien, 10. oktobrī, plkst.12.00 Rīgas pilsētas kanālā, posmā starp Bastejkalnu un K.Valdemāra ielu jau  45. reizi norisināsies starptautiskais Rīgas čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes airēšanas slalomā. Dalību  sacensībās pieteikuši airētāji no piecām valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Ukrainas un Baltkrievijas, kas jau vien liecina par to, ka sacensības būs gana spraigas un interesantas ne tikai pašiem sportistiem, bet arī skatītājiem un līdzjutējiem.

 
 

XI Tautas Rogainings jau vēsturē

2015. gada 5. oktobris

Vienpadsmito reizi atvasaru varējām baudīt Lielajā pastaigā -Tautas rogainingā. Kā tas bija? Prom no pilsētas putekļiem, smakām, steigas un trokšņiem, prom – dabā baudīt skaisto un saulaino atvasaru Zaķumuižas apkārtnē devās vairāk kā 700 rogaininga piekritēju.

 

No 2. līdz 4. oktobrim Rīgas Volejbola skolā (Cieceres ielā 9) risināsies starptautiskās sacensības volejbolā "Auroras kauss", kurā piedalīsies volejbolistes no četrām valstīm - Igaunijas, Baltkrievijas, Norvēģijas un Latvijas, kas turnīrā piedalās ar divām komandām. Sacensību svinīgā atklāšana notiks 2. oktobrī plkst. 17.00.

 

Latvijas Paralimpiskā komiteja (LPK) pirmdien, 28.septembrī, nosaukusi komandas sastāvu, kuri dosies uz Pasaules čempionātu Dohā, Apvienotajos Arābu Emirātos, kur sacentīsies ar labākajiem vieglatlētiem no visas pasaules.

 

Rīgas klubs “Hansu” ar 145 kopvērtējuma punktiem triumfēja 26. un 27.septembrī notikušajās starptautiskās taekvondo sacensībās “Riga Open”, kas ir Baltijas kausa otrais posms.

 

Vakar Valdifiemmi (Itālija) pasaules čempionāts rollerslēpošanā Latvijai noslēdzās uz iepriecinošas nots, jo pēdējā ceturtajā disciplīnā, kas bija 19km distance brīvajā stilā ar masu, 8.vietu junioru konkurencē (1995.g-1999.g.) ieguva madonietis Indulis Bikše, nodrošinot Latvijai augstāko vietu un pirmo top10 individuālajos startos šajā čempionātā. Jau otro čempionātu pēc kārtas junioriem visu goda pjedestālu aizņēma Krievijas pārstāvji, informē Latvijas Slēpošanas savienības preses sekretārs Ivars Bācis.

 

Spītējot laika apstākļiem, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks, klātesot visai Latvijas nacionālajai futbola izlasei un Latvijas Futbola federācijas (LFF) vadībai, atklāja jauno stadionu pie Rīgas Ostvalda vidusskolas Dammes ielā 20.

 

Sestdien, 26. septembrī, sporta centrā “Kleisti” notika atklātais Rīgas čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes iejādē, kā arī sezonas noslēguma sacensības vairākās shēmās.

 

Sestdien, 19. septembrī, Kuldīgā notika pēdējais xRace piedzīvojumu sacensību sezonas posms, kurā tika noskaidrotas šīs sezonas labākās piedzīvojumu sacensību komandas. Saulainajā un piedzīvojumiem pilnajā Kuldīgas posmā uzvaru Sporta klasē pārliecinoši izcīnīja komanda Isostar, kuras sastāvā startēja pieredzējušie orientieristi Jānis Krūmiņš un Toms Veits. Tautas klasē šoreiz līderu gods tika komandai Terra Topo. Sezonas kopvērtējuma uzvarētāji tiks apbalvoti noslēguma ballē Ādažos 17. oktobrī.

 

25. septembrī plkst. 15.00 Latvijas Sporta muzejā notiks izstādes Rīga dimd. Rīga sporto atklāšana un grāmatas Rīga sporto gadsimtu griežos atvēršana. Aicinām uz tikšanos ar grāmatas autoru kolektīvu – sporta žurnālistiem Gunti Keiseli un Daini Āzenu, sporta muzeja vadošo pētnieci Ritu Apini, apgāda Jumava vadītāju Juri Visocki un izglītības, kultūras un sporta departamneta pārstāvjiem.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
   
 
Pēdējo reizi atjaunota 9.oktobrī, 2015, 15:45
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
sports.riga.lv