Afiša (25. sept - 1. okt)
Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Vairāk nekā 40 000 bērnu un jauniešu no Rīgas pašvaldības pirmsskolām un skolām piedalījās “Olimpiskās dienas 2016” aktivitātēs. Ar katru gadu minētie svētki kļūst arvien populārāki un šogad tajos iesaistījās 92 Rīgas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes un 84 skolas.

 

„Olimpiskā diena 2016” šogad notiks 23. septembrī un pasākuma moto ir „Padod bumbu”, šogad popularizējot volejbolu. Olimpiskā diena ir vienīgais vispasaules pasākums, ko ik gadus organizē Olimpiskā kustība, lai cilvēkos vairotu Olimpiskās vērtības – izcilību, draudzību, cieņu.

 

17. septembrī Igaunijas galvaspilsētā, Talinnā, norisinājās cīņu šovs „KOK World Grand Prix in Tallinn”, kurā piedalījās arī Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja”, Taiboksa un kikboksa audzēknis Raimonds Aukštikalnis.

 

Svētdien, 25. septembrī, Rīgas iedzīvotāji aicināti uz Rīgas 84. vidusskolas (Lielvārdes iela 141) sporta un aktīvās atpūtas laukuma atklāšanas pasākumu , kas norisināsies no plkst. 10.00 līdz 17.00 ar dažādām sportiskām un atraktīvām aktivitātēm bērniem, jauniešiem, kā arī pieaugušajiem un senioriem.

 

RVT kartinga komanda uz goda pjedestāla

2016. gada 22. septembris

2016. gada 9. un 10. septembrī Rīgas Valsts tehnikuma kartinga komanda aizvadīja savas 4. sacensības LMT AA rīkotajā „Skolu kartingu kausa 2016” ietvaros. 

 

Aizvadītās sestdienas, 17. septembra, naktī Ķīpsalas peldbaseinā notikušajā Otrajā Nakts peldējumā 518 dalībnieki nopeldējuši 35 050 metru, tādējādi sasniedzot ne vien jaunu apmeklētības, bet arī kopīgi nopeldētās distances rekordu.

 

22. septembrī Rīgas NVO namā, Laimdotas ielā 42, Rīgā plkst. 18:30 notiks informatīvi izglītojošs pasākums un izstāde par sinhrono slidošanu „„Amber” ledus mozaīka”.

 

No 30. septembra līdz 2. oktobrim Rīgas 49. vidusskolas sporta kompleksā, Kr.Valdemāra ielā 65 notiks starptautisks volejbola turnīrs “Auroras kausa izcīņa 2016”.

 

Aizvadītajā nedēļas nogalē Bieriņu apkaimes iniciatīvu projekts „Bieriņu starti” pulcēja lielus un mazus apkaimes iedzīvotājus un viesus, lai kopīgi piedalītos dažādās sportiskās aktivitātēs.

 

Sporta kluba “ASI” rīkotajā Latvijas čempionātā skrituļslidošanā, kas norisinājās Uzvaras parkā Rīgā un vienlaikus bija arī populārā skrituļslidošanas seriāla “Skibox balva” sezonas noslēgums, 10 km distancē pieaugušo grupā uzvaras izcīnīja Reinis Znotiņš un Denisa Druka-Jaunzeme, junioriem kalnu slēpotāja Arta Irbe un Haralds Dernovs, jauniešiem Viktors Kokins un Patrīcija Sniķere, bet “Master” grupā Agris Šipkovs un Antra Zemīte. Tikmēr pašā vecākajā grupā 50+ uzvarētāja godā visātrākais no abām veterānu grupām Ivars Vingris. 

 

Šo piektdien, 23.septembrī, laukumā pie Rīgas Kongresu nama strūklakas ar aizraujošu skriešanas piedzīvojumu pa Rīgas centru “PAKĀpiens” tiks svinēts šīs vasaras “Sporto Rīga” veiksmīgās āra treniņu sezonas noslēgums.

 

Baltijas burāšanas sezonas noslēdzošajās sacensībās Tallinn Week 2016 Burāšanas Kluba 360 audzēkņi izcīna trīs pirmās vietas un mājup atved labu un sportisku gandarījumu.

 

17. un 18. septembrī Rīgas Jauno tehniķu centra meiteņu florbola komanda FK NND ar zaudējumu un uzvaru uzsāka dalību Latvijas 24. čempionātā florbolā (ELVI līga) virslīgā.

 

Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas trasē notikušajā Latvijas atklātā čempionāta trešajā posmā rollerslēpošanā sprintā brīvajā stilā visvairāk uzvaras sešās jauniešu grupās izcīnīja Madonas BJSS, kas nopelnīja trīs pirmās vietas. Tikmēr trīs godalgotas vietas SS “Arkādija” sarūpēja uzvarētāja S14 grupā Samanta Krampe, otrās vietas izcīnītājs V14 Bruno Krampe un trešās vietas ieguvējs V12 Pēteris Lukstiņš.

 

Svētdien lielākajās Igaunijas un trešajās prestižākajās Eiropas kalnu divriteņu MTB sacensībās “Tartu maratonā” lieliski nostartējuši Latvijas pārstāvji, galvenajā 89 km distancē uzvaras izcīnot rīdziniekiem Andžam Flaksim (“Hincapie racing team”) un Leldei Ardavai (Rietumu-Delfin), bet vīriem pilnu goda pjedestālu ar latviešiem sarūpēja otro un trešo vietu ieguvušie “ZZK” braucēji Arnis Pētersons un Mārtiņš Blūms.

 

Latvijas Okupācijas muzejs aicina interesentus uz Latvijas sporta veterānu-senioru savienības prezidenta Daumanta Znatnaja lekciju “Čeka un sports”, kas notiks ceturtdien, 29. septembrī plkst. 17.00 Stūra mājā, Brīvības ielā 61.

 

Sporta centā “Kleisti” 17. septembrī notika Rīgas atklātais čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes jāšanas sportā iejādē.

 

Pirmajā skrituļotāju Brīvības ielas nakts braucienā, kurš norisinājās aizvadītajā naktī no sestdienas uz svētdienu, kopumā piedalījās vairāk nekā 8000 dalībnieku, liecina organizatoru aplēses.

 

Jau otro gadu Mežaparkā pulcēsies patriotiski un aktivitāšu mīloši dalībnieki, lai piedalītos taku un šķēršļu skrējienā “Lāčplēšu kross”. Skrējiens šogad norisināsies svētdien, 16.oktobrī, ar jaunu distanci garāku distanču cienītājiem – 10 kilometru Bruņinieku krosu, kas, līdzīgi kā pārējās distances, vedīs pa meža takām un ceļiem.

 

Rīt, 17. septembrī, no divpadsmitiem dienā Rīgas centrā un vakarā arī Brīvības ielā valdīs sportiska gaisotne un galvaspilsētu pārņems aktīvi ļaudis, jo notiks jau par tradīciju kļuvušais veselīga dzīvesveida festivāls „Rīgas Sporta nakts”.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
   
 
Pēdējo reizi atjaunota 23.septembrī, 2016, 15:58
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
sports.riga.lv