Aptauja
 
Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Bērnu un jauniešu centrs „Daugmale” septembrī (Rīgā, Reģionālajā Sporta centrā "Ķengarags", Maskavas ielā 273) katru otrdienu un ceturtdienu no plkst. 15.00 līdz 17.00 piedāvā „Fitnesa  pēcpusdienu” kopā ar Māri Lesčinski.

 

Starptautiskā Novusa olimpiāde Tallinā notika no 2015.gada 21. līdz 23.augustam. Visās sacensību dienās un grupās cīņa par godalgām bija gana sīvas, bet tomēr par īpaši saspringtu un emocionālu jāatdzīst pirmā sacensību diena, kurā spēkiem mērojās komandas spēlējot pēc riņķa sistēmas.

 

1. novembrī Mežaparkā notiks skrējiens “Lāčplēšu kross”, kur ikviena spējām būs pieejamas dažāda garuma distances no 400 metru skrējiena bērniem līdz 5 kilometru skrējienam pieaugušajiem. Katrā distancē būs jāpārvar arī dažādi šķēršļi. Skrējiens tiek rīkots ar mērķi patriotiskā noskaņā iesākt novembra mēnesi, kad tiek svinēti vairāki Latvijas valstij un katram latvietim nozīmīgi patriotiski svētki.  

 

15. septembrī plkst. 15.00 aicinām piedalīties Bērnu un jauniešu centra “Laimīte” organizētajās inovatīvās sacensībās stafetēs ar vieglatlētikas vingrinājumiem Reģionālajā sporta centrā “Sarkandaugava”, Sarkandaugavas ielā 24.

 

16. septembrī plkst. 14.00 Pludmales volejola sacensībasskolu jauniešiem.  Bērnu un jauniešu centrs “Laimīte” aicina Rīgas izglītības iestāžu audzēkņus startēt divās vecuma grupās: 1999.-2001.g.dz.; 1996.-1998.g.dz. Sacensības notiks Reģionālajā sporta centrā “Sarkandaugava”, Sarkandaugavas ielā 24, Rīgā.

 

12. septembrī Rīgas Jauno tehniķu centra stadionā (Bauskas ielā 88) notiks sacensības četros sporta veidos. Sacensības notiks minifutbolā, florbolā, ielu vingrošanas spēka četrcīņā un interkrosā.

 

37. bērnu un jauniešu veloturnīrs iekļauj sacensības visās veloklasēs – sākot no bezpedāļu velo un beidzot ar šosejas divriteņiem. Tajās vekloklasēs, kur dalībnieku vecumu amplitūda ir lielāka, tiek izdalītas atsevišķas vecumgrupas. Sacensības notiks arī aizraujošajā rollingā un velostafetē, kur kopā ar bērniem aicināti piedalīties arī vecāki (rollingā – līdzbraucēju skrituļotāju lomā). Sākums plkst. 11.00 Uzvaras laukuma velotrasē.

 

Rīgas Jauno tehniķu centra florbolistes Starptautiskajā turnīrā „Latvian Open”, kas no 20. līdz 23. augustam norisinājās Valmierā un Kocēnos, izcīnīja 4. vietu.

 

Ceturtdien, 27. augustā, plkst. 13.00 Rīgas dome notiks preses konference, kurā Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un Latvijas Basketbola savienības (LBS) prezidents Valdis Voins informēs par gatavību Eiropas basketbola čempionāta posmam, kas norisināsies Rīgā septembra sākumā.

 

11. septembrī Reģionālajā sporta centrā "Ķengarags"( Maskavas ielā 273) notiks Bērnu un jauniešu centra "Daugmale" sporta svētki. Visi laipni gaidīti mūsu sporta svētkos, lai jūs varētu sportiski un radoši pavadīt šo laiku kopā ar mums.

 

Aizvadītās nedēļas nogalē notikušajās starptautiskajās taekvondo komandu sacensībās “Dienvidkorejas vēstnieka kauss” tika sadalīti pieci medaļu komplekti dažādās vecuma grupās.

 

No 21. līdz 23. augustam Ķīšezerā, Burāšanas Klubā 360, norisinājās Baltic Challenge Cup, pulcējot 65 dalībniekus no trim Baltijas valstīm trīs vindsērfinga klasēs – Raceboard, olimpiskajā RS:X un jauniešu Techno 293 klasēs.

 

25. augustā plkst. 18.30  Bērnu un jauniešu centra „Laimīte” stadionā (Sarkandaugavas iela 24) notiks bezmaksas sporta nodarbība, kurā, kopīgi vingrojot, varēs saņemt arī individuālas trenera konsultācijas par treniņu metodiku, fizisko slodzi, veselīgu uzturu, par vispusīgu fizisko sagatavotību, kā arī saņemt atbildes uz katru interesējošiem jautājumiem saistībā ar sporta aktivitātēm.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komiteja 20. augustā akceptēja Rīgas domes lēmumprojektu par Guntas Paegles iecelšanu Rīgas Volejbola skolas direktores amatā.

 

Trenēties un stiprināt savu veselību ar fiziskajām aktivitātēm iespējams ne tikai iekštelpās un sporta zālēs, tāpēc Rīgas domes Labklājības departaments sadarbībā ar Latvijas Tautas sporta asociāciju aicina rīdziniekus apmeklēt kādu no brīvdabas trenažieru zālēm zem atklātas debess un piedalīties fizisko vingrinājumu nodarbībās kopā ar treneri.

 

Gaidāmajā nedēļas nogalē, no 21. līdz 23. augustam, Rīgā, Ķīšezerā, notiks starptautiskas sacensības vindsērfingā Baltic Challenge Cup. Uz sacensībām jau tagad pieteikušies dalībnieki no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Spānijas un Polijas.

 

No 27. līdz 29. augustam Rīgā notiks Starptautiskās Slidošanas apvienības (ISU) Pasaules kausa etaps junioriem daiļslidošanā „Rīgas Kauss” (ISU Junior Grand Prix of figure skating Riga Cup). Sacensības norisināsies Volvo ledus hallē, Jūrmalas gatve 78d.

 

Jau otro gadu pēc Taekvondo miera korpusa programmas četri Korejas republikas meistari apmeklē Latvijas Taekvondo federāciju, lai dažādos klubos veiktu sportistu apmācību. Šogad piedalīties semināros ar Korejas meistariem Latvijā ieradušies sportisti  no Turkmēnijas un Baltkrievijas.

 

Bērnus, jauniešus, pieaugušos un seniorus aicina pieteikties trešajam šīs vasaras skriešanas seriāla „Izskrien Rīgu!” posmam, kas notiks sestdien, 22. augustā, Klusajā dārzā (starp Jēkabpils, Daugavpils, lazdonas un Katoļu ielām). Sacensību sākums visos posmos plkst. 11.00.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina konkursu Rīgas pašvaldības Bērnu un jaunatnes sporta skolas „Rīdzene” direktors/-e(Kr.Barona ielā 107) vadītāja amatam.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
   
 
Pēdējo reizi atjaunota 28.augustā, 2015, 16:34
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, Fakss: 67026847, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
sports.riga.lv