Aptauja
 
Afiša (26. nov - 2. dec)
Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Šonedēļ, 29. novembrī, vairāk kā 700 dalībnieki no Rīgas, citiem Latvijas novadiem, kā arī Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Somijas pieteikušies dalībai pirmajā Rīgas rogainingā. Orientēšanās sacensībām starts tiks dots pie tirdzniecības centra “Alfa”, kur šonedēļ divu, četru un sešu stundu distancēs ir gatavas startēt gan ģimeņu komandas, uzņēmumu kolektīvi un draugu un kolēģu komandas.

 

22. novembrī  Daugavas sporta namā notika Starptautiskais džudo turnīrs Latvian Open 2014, kas pulcēja 86 sportistus no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Azerbaidžānas.  Sacensības apmeklēja un apbalvošanas ceremonijā piedalījās daudzas Latvijas sporta un iekšlietu jomas svarīgas personas.

 

Latvijas sporta deju pāris Edgars Līnis un Elīza Ancāne veiksmīgi nostartējuši Portugālē notikušajā Eiropas kausā Standartdejās (ST), iekļūstot finālā un iegūstot sesto vietu. Par kausa ieguvējiem kļuva Austriju pārstāvošie Vasilijs Kirins un Jekaterina Prozorova, ziņo Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis.

 

Ar RTU studentes Zanes Čamanes un igauņa Sergeja Rjabiškina uzvarām šajā nogalē noslēdzās tradicionālās Rīgas Telpu orientēšanās sacensības, kuru distances šogad vijās pa Rīgas Tehniskās universitātes Būvniecības fakultātes telpām.

 

No 27. novembra līdz 30. novembrim Rīgas Nacionālajā Sporta Manēžā, Maskavas ielā 160, notiks viens no senākajiem boksa turnīriem Eiropā – „Rīga Open” (iepriekš -Knīša kauss). Turnīra sacensības notiks: 27. un 28. novembrī plkst.18.00,  29. un 30. novembrī plkst. 12.00.

 

Sestdien, 22. novembrī, Daugavas sporta namā (Kr. Barona iela107) notiks starptautiskais džudo turnīrs „Latvian Open”, kas pulcēs Eiropas un Pasaules līmeņa džudo meistarus no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Azerbaidžānas. Skatītājiem un līdzjutējiem ieeja sacensībās ir bez maksas.

 

Svētdien, 23. novembrī, Daugavas sporta namā (Kr. Barona iela 107) no plkst. 11.00 risināsies bērnu džudo sacensības  „Dinamo LAT – budoshop.lv kauss”, kurās aicināti piedalīties gan zēni, gan meitenes trīs vecuma grupās. Dalību sacensībām jau pieteikuši 400 jaunie džudisti gan no Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Baltkrievijas un, protams, no Latvijas.

 

29. novembrī Rīgas Kultūru  vidusskolā, Rīgā, Ganību dambī 7 notiks Rīgas skolēnu galda hokeja turnīrs “Sarauj 2014”. Piedalīties sacensībās var ikviens interesents, atnākot jebkurā  laikā no plkst.10.00 līdz 17.00. Turnīrā var piedalīties visi Rīgas skolēni, gan zēni, gan meitenes, no 1. līdz  12. klasei.

 

Bērnu un jauniešu centra IK „Auseklis” sporta aerobikas kolektīva dalībnieces jauno - 2014. / 2015. gada sezonu - atklāja, piedaloties Igaunijas atklātajā čempionātā „Kohtla - Jarve Open Cup 2014”.

 

Nākamnedēļ, 29.novembrī, galvaspilsētā notiks “Rīgas rogainings 2014” – orientēšanās sacensības komandās, kur aicinātas pieteikties gan ģimenes ar bērniem, gan uzņēmumu kolektīvi, gan draugu un kolēģu komandas. Pirmo reizi notiekošajām sacensībām par patronu kļuvis Pasaules čempions orientēšanās sportā Edgars Bertuks.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
    
 
Pēdējo reizi atjaunota 26.novembrī, 2014, 18:10
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, Fakss: 67026847, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
sports.riga.lv