Aptauja
 
Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Piektdien, 30. janvārī, plkst. 15.00, Rīgas  49. vidusskolas basketbola zālē notiks “VEF Rīgas skolu superlīgas”  Zvaigžņu spēle. Pirmo reizi  “VEF Rīgas skolu superlīgas” vēsturē notiks Zvaigžņu spēle, kur savā starpā sacentīsies Rīgas skolu basketbola komandu labākie spēlētāji un spēlētājas.

 

24. un 25. janvārī Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultātes telpās (Kr. Valdemāra iela 48) notiks Rīgas čempionāts galda tenisā veterāniem, kurā aicina piedalīties tenisistus sākot no 40 gadu vecuma. Sacensības notiks vairākās vecuma grupās.

 

Nedēļas nogalē, 24. un 25. janvārī  „Aurora” šautuvē (Cieceres iela 9) risināsies Rīgas atklātais čempionāts šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem, kurā notiks cīņa par čempiona titulu kā individuālajā, tā arī komandu konkurencē, un tajā aicināti piedalīties sportisti gan no Rīgas, gan no citām Latvijas pilsētām un novadiem.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktors Guntis Helmanis atkārtoti, jau piekto gadu pēc kārtas parakstīja sadarbības līgumu ar Latvijas Olimpisko vienību (LOV) par finansiālu atbalstu galvaspilsētas augsta līmeņa sportistiem, šogad atbalstu saņems 40 rīdzinieki.

 

Gaisa temperatūrai noslīdot zem nulle grādiem, Rīgā darbu atsāk dabīgā ledus slidotavas, kā arī joprojām darbojas un slidotājus gaida mākslīgā ledus slidotava Spīķeros. Šobrīd darbojas sešas no septiņām pilsētas slidotavām, izņemot slidotavu Ķengaragā. Aicnām baudīt ziemas priekus, kamēr to ļauj ledus uzturēšanai labvēlīgi laika apstākļi.

 

Svētdien, 25. janvārī sporta un aktīvās atpūtas parkā, Uzvaras bulvārī 15, no plkst. 11.00 risināsies Rīgas jaunatnes meistarsacīkstes distanču slēpošanā, kurā aicināts piedalīties ikviens slēpot gribētājs, kurš sasniedzis vismaz 10 gadu vecumu. Pieteikties sacensībām iespējams vēl līdz 23. janvārim.

 

21. februārī Atpūtas centrā „Ķeizarmežs” (Rīga, Ezermalas iela 30) notiks Latvijas kausa 1. posms armvrestlingā. Aicinām visus pārbaudīt spēkus iesācēju, amatieru vai profesionāļu kategorijās. Armvrestlings ir viens no ātrākajiem un emocionālākajiem sporta veidiem pasaulē. 

 

17. janvārī Rīgas ziemas sporta un aktīvās atpūtas parkā tika aizvadītas ikgadējās sacensības distanču slēpošanā- „Pārdaugavas Kauss”. Ne lietus, ne sniegs, kas bagātīgi papildināja pasākuma programmu, netraucēja noskaidrot labākos.

 

Ceturtdien, 22. janvārī sākas Rīgas komandu čempionāts novusā, kas risināsies otrdienās un ceturtdienās un ilgs līdz pat 9. aprīlim. Spēles notiks Bērnu un jauniešu sporta centrā „Daugavas sporta nams” (Kr. Barona iela 107) un SIA „Rīgas Satiksme” telpās (Brīvības iela 191).

 

Svētdienas rītā Rīgas Olimpiskajā sporta centrā notika Latvijas XXV Universiādes sacensības florbolā. Turnīrā piedalījās 8 Latvijas augstskolu komandas, kuras bija sadalītas divās apakšgrupās. A apakšgrupā uzvaru izcīnīja LU studenti, kuri izcīnīja uzvaras visās trijās spēlēs. Otru ceļazīmi uz pusfinālu izcīnīja RTU, kuri pieveica Banku Augstskolas un Ventspils Augstskolas komandas. No B grupas pusfinālam kvalificējās RSU un LSPA, kuri aiz sevis atstāja LLU un REA komandas. 

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
    
 
Pēdējo reizi atjaunota 23.janvārī, 2015, 16:16
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, Fakss: 67026847, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
sports.riga.lv