Aptauja
 
Afiša (30. aug - 5. sept)
Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

No 21. līdz 23. augustam Trabzonā, Turcijā risinājās Eiropas Nedzirdīgo Junioru čempionāts vieglatlētikā, kur piedalījās arī BJC „IK Auseklis” audzēknis Sergejs Soklakovs. Sergejs, kā Eiropas čempionāta debitants parādīja ražīgu sniegumu, izcīnot divas sudraba medaļas.

 

Rīgas atklātajam čempionātam handbolā, kas norisināsies no 2. līdz 14.septembrim, pieteikušās sešas komandas. Komandas, pamatojoties uz pagājušā gada Latvijas čempionāta reitingu, ir sadalītas divās grupās: A grupa – "Tenax" "Dobele", "Jūrmalas Sports", "Stopiņu NHK" un B grupa – HK "Ogre", "Celtnieks/LSPA", "LAT-98".

 

Šveices pilsētā Cīrihē augusta vidū risinājās Eiropas čempionāts vieglatlētikā, kur piedalījās arī mūsu Centra audzēknis Elvijs Misāns un ieguva 10. vietu!

 

Viens no pirmajiem Patriotisma mēneša (novembra) ieskaņas pasākumiem plānots  „Lāčplēšu kross”. Biķernieku kompleksajā sporta bāzē 11. oktobrī norisināsies skrējiens par Latviju, kurš paies visiem zināmā varoņeposa „Lāčplēsis” zīmē.  Piedalīties pasākumā aicinātas gan ģimenes, gan pusaudži, gan jaunieši, gan vecāka gada gājuma cilvēki, kuriem skriešana nav sveša un dara to prieka pēc. Pieteikšanās pasākumam sākās 27. augustā.

 

26. augustā tika atklāts Mihaila Tāla piemiņai veltīts X Baltijas valstu skolu šaha festivāls 2014. Festivālā piedalās Baltijas valstu komandas: Igaunija, Lietuva, Polija, Somija, Zviedrija, Latvija (Liepāja, Daugavpils, Malta, Kuldīga, Jēkabpils, Jelgava un Rīga); viesi no Krievijas un Baltkrievijas.

 

Rīgas atklātajam čempionātam handbolā, kas norisināsies no 2. līdz 14. septembrim, pieteikušās sešas komandas. Komandas, pamatojoties uz pagājušā gada Latvijas čempionāta reitingu, ir sadalītas divās grupās:

 

Nākamās nedēļas nogalē, 6. septembrī, 27. reizi notiks tradicionālais un tautā iecienītais „Vecāķu Pludmales skrējiens”, kur dalībnieki varēs pārbaudīt savu sportisko meistarību dažādās distancēs.

 

70 vindsērferi no 4 valstīm trīs dienas Vindsērfinga Kluba 360 bāzē Ķīšezerā sacentās par 2014 Baltic Challenge Cup winner titulu. No trīs dienām divas nepastāvīgais dienvidu vējš pūta ar ātrumu 4-7m/s, trešajā dienā tas nokrita līdz aptuveni 4m/s. Trīs dienās izdevās izvest 8 startus Raceboard klasei, 7 startus Techno 293 klasei un 5 startus mazākajiem burātājiem, kas startēja 3,5 vējdēļu klasē.

 

Divas dienas – 16. un 17. augustā, Rīgas svētku apmeklētājus priecēja Latvijas Match Race čempionāta 2014 Rīgas kausa izcīņa. Match Race disciplīnā cīņa notiek starp divām identiskām jahtām, kas vienlaicīgi sacenšas salīdzinoši īsā distancē.

 

No 12. līdz 14. septembrim Vidzemes Olimpiskajā centrā Valmierā norisināsies Deivisa kausa izcīņas (Davis Cup by BNP Paribas) duelis tenisā, kurā mājinieki Latvijas komanda tiksies ar Austrijas sportistiem. No 25. augusta visās “Biļešu serviss” kasēs var iegādāties biļetes uz šo aizraujošo dueli.

 

Teksta izmērs: A A A

Aktuāli

 

 

 

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
    
 
Pēdējo reizi atjaunota 29.augustā, 2014, 16:45
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, Fakss: 67026847, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
sports.riga.lv