Aptauja
 
Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

20. decembrī Rīgas Olimpiskajā sporta centrā (Grostonas iela 6b) notiks Haima Kogana piemiņas turnīrs grieķu- romiešu cīņā, kurā par uzvaru un arīdzan naudas balvām cīnīsies sportisti no Rīgas un citu pilsētu, novadu sporta klubiem, kā arī ārvalstu cīkstoņi no Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Polijas, Zviedrijas, Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Uzbekistānas, ASV un citām valstīm.

 

20. un 21. decembrī Ziemassvētku noskaņās notiks krāšņais, ikgadējais sporta deju festivāls „Baltic Grand Prix 2014”, un Rīgā viesosies vairāk nekā 1200 dejotāju pāru no 40 pasaules valstīm un 4 kontinentiem.

 

20. un 21. decembrī risināsies volejbola turnīrs „Ziemassvētku kauss”, kurā savu dalību pieteikušas 16b vīriešu un 16 sieviešu komandas.

 

Sporta centrā „Kleisti” 13. un 14. decembrī risinājās Rīgas atklātais čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes jāšanas sportā šķēršļu pārvarēšanā un iejādē. Konkūrā galvaspilsētas čempiona titulu izcīnīja Ģirts Bricis ar zirgu Camparo, bet iejādē – Olga Šakurova ar Pentagonu.

 

Skriešanas seriāls, kas gadu gaitā kļuvis par iecienītu profesionāļu un sporta entuziastu vidū, jaunajā, 2015.gada sezonā, svinēs piecu gadu pastāvēšanas jubileju. Jubilejas gadā organizatori piedāvā nodrošināties ar regulāru sacensību garu, iegādājoties abonementu uz visiem 7 seriāla posmiem jau tagad.

 

Nedēļas nogalē divas dienas pēc kārtas Olimpiskajā sporta centrā notika Rīgas sporta spēļu dienas turnīri sešos dažādos komandu sporta veidos – futbolā, volejbolā, basketbolā, frisbijā, florbolā un minihandbolā. Sporta spēlēs piedalījās 820 dalībnieki dažādos vecumos.

 
 

Apbalvoti Rīgas sporta laureāti

2014. gada 14. decembris

Piektdien, 12. decembrī Kultūras pilī „Ziemeļblāzma” tika sveikti Rīgas labākie sportisti un treneri. Par 2014. gada Rīgas labāko sportistu atzina peldētāju Jāni Šaltānu, bet par labāko sportisti – cīkstoni Lauru Skujiņu, savukārt par mūža ieguldījumu sportā šogad sumināja nopelniem bagāto, ilggadējo futbola treneri Jāni Skredeli.

 

Piektdien, 12. decembrī, plkst. 18.00 Kultūras pilī „Ziemeļblāzma” (Ziemeļblāzmas iela 36) svinīgā noslēguma ceremonijā „Rīgas Sporta laureāts 2014” sveiks galvaspilsētas labākos sportistus, trenerus, sporta komandas, kā arī pasniegs balvu par mūža ieguldījumu un noteiks 2014. gada sporta notikumu Rīgā.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina konkursu: „Skolas vecuma bērnu un jauniešu sporta pasākumu un sacensību finansēšanas konkurss” 2015. gadam.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina konkursu: „Konkurss par finansiālu atbalstu sporta sacensībām organizācijām, kas apvieno fiziskas personas ar īpašām vajadzībām” 2015. gadam.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
    
 
Pēdējo reizi atjaunota 19.decembrī, 2014, 17:20
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, Fakss: 67026847, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
sports.riga.lv