Aptauja
 
Afiša (5. mar - 11. mar)
Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

6. un 7. martā Rīgas Vingrošanas skolā (Miera iela 62) risināsies starptautiskās sacensības sporta vingrošanā jauniešiem „Tīģerēna kauss”, kurās savu dalību šogad apstiprinājuši sporta skolu un klubu vingrotāji no 6 valstīm: Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Vācijas, Krievijas un Baltkrievijas.

 

28. februārī Bērnu un jauniešu centra "Kurzeme" austrumcīņas studijas "Enšin - karatē"  audzēkņi (pedagogs Jeļena Berežņeva) pirmo reizi piedalījās VII Salaspils Džosui - karatē čempionātā un guva ļoti labues rezultātus.

 

Lai Rīgas interešu un vispārējās izglītības iestāžu audzēkņiem un bērniem ar speciālām vajadzībām dotu iespēju apliecināt talantus galda tenisā, 20. martā plkst. 10.00 Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultātes zālē, K.Valdemāra ielā 48, Rīgā, Pamatskola "Rīdze" organizē atklātās individuālās meistarsacīkstes galda tenisā jauniešiem.

 

Rīdzinieki gaida līdzjutējus

2015. gada 3. marts

Līdzjutēji – tas noteikti ir pacēlums katrās sacensībās, bet jo īpaši, ja jāizstāv savas pilsētas vai valsts karogs.  Tādos brīžos gribas līdzjutējiem parādīt vislabāko augstāko sniegumu un iegūt izcilāko rezultātu, bet ir arī lielāka atbildība un papildus spriedze. Ja sacensībās ir veicies un tajā brīdi ir klāt līdzjutēji, ar ko dalīties emocijās, ar ko kopīgi priecāties un just skatītāju pozitīvo vērtējumu, rodas emocijas, kas palīdz, dod spēku, motivē darīt un spēlēt vēl labāk!”- tā par līdzjutēju nozīmi un nenovērtējamo atbalstu saka Rīgas Kērlinga vīriešu komandas skips Ritvars Gulbis.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina sporta federācijas un sporta organizācijas pieteikt Rīgas sportistus – pretendentus - naudas balvām par izciliem sasniegumiem sportā 2014. gadā.

 

Ap 100 sportistu no Rīgas pārstāvēs galvaspilsētu Latvijas Ziemas olimpiādē un cīnīsies par medaļām septiņos sporta veidos: distanču un kalnu slēpošanā, kamaniņu sportā, kērlingā, snovbordā, šorttrekā un hokejā.

 

No 23. līdz 28. februārim Koperā (SLO) norisinājās 15. Eiropas čempionāts loka šaušanā, kurā piedalījās 255 dalībnieki no 35 valstīm. Sacensības notika pēc „World Archery” standartiem, kategorijā „Rekursīvais loks” un „Kompaund loks”.

 

„VEF Rīgas skolu superlīgas” finālspēlēs ceturtdien, 26. februārī, Rīgā, „Daugavas sporta namā”  sestās sezonas čempionu titulus izcīnīja Rīgas 49. vidusskolas komandas meiteņu un zēnu konkurencē, nosargājot iepriekšējo gadu čempionu statusu.

 

Ceturtdien, 26.februārī, Krišjāņa Barona ielā 107, sporta namā “Daugava” notiks jau sestais pēc kārtas vērienīgākā Rīgas vispārizglītojošo skolu turnīra “VEF Rīgas skolu superlīga” fināls, kur par čempionu titulu cīnīsies pašas labākās zēnu un meiteņu komandas. Fināla laikā skatītājus un dalībniekus izklaidēs DJ Sergucci un DJ Get Dizzy, priecēs enerģiski priekšnesumi no deju studijas “VIP Dance studio”, basketbola kluba “VEF Rīga” un Rīgas 49.vidusskolas karsējmeitenēm. Zēnu finālu klātienē vēros “VEF Rīga” basketbola komanda pilnā sastāvā. Par skatītāju konkursiem, šoviem un labu noskaņojumu parūpēsies pasākuma vadītājs Renārs Zeltiņš. Pirms zēnu finālspēles gaidāms arī muzikāls pārsteigums.

 

Lielākajās Igaunijas distanču slēpošanas sacensību seriāla “Swedbank kauss” trešajā posmā, kas norisinājās Mammastē un kurā dalībnieki sacentās sprintā brīvajā stilā, visveiksmīgāko posmu līdz šim aizvadījuši Latvijas jaunie distanču slēpotāji, kuri izcīnīja četras godalgotas vietas, no kurām trīs uzvaras un viena trešā vieta. 

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
    
 
Pēdējo reizi atjaunota 5.marts, 2015, 12:28
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, Fakss: 67026847, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
sports.riga.lv