Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

No 12. līdz 14. februārim O. Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas sporta bāzē (Skrindu iela 1) risināsies starptautiskās sacensības galda tenisā “Rīgas domes kausa izcīņa jauniešiem”, kur dalību pieteikuši 10 valstu jaunie sportisti.

 

Divas dienas, 12. un 13. februārī, Bērnu un jauniešu basketbola skolas „Rīga” sporta bāzē, Juglas ielā 16 risināsies Rīgas jaunatnes meistarsacīkstes paukošanā, lai noskaidrotu labākos paukotājus ar floreti, kā arī, lai popularizētu šo sporta veidu jauniešu vidū. 

 

14. februārī plkst. 12.00, neskatoties uz laika apstākļiem, Rīgas slidotavā Esplanādē mazi un lieli ir aicināti svinēt Valentīna dienu. Varēs ne tikai vērot priekšnesumus uz ledus ar klaunu, kazlēniem un Rīgas ledus teātra studijas “Attīstība” slidotājiem, bet arī piedalīties loterijā un kopīgi saslidoties.

 

6. februārī sacensības uzsāka 2016. gada Latvijas Pašvaldību sporta veterānu – senioru  53. sporta spēles, kas līdz 17. jūlijam notiks dažādos sporta veidos.

 

5. un 6. februārī Rīgas Nacionālajā Sporta manēžā (Maskavas iela 160) notiks Rīgas atklātais čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā, kur cīņa par medaļām notiks 12 vieglatlētikas disciplīnās.

 

Nedēļas nogalē, 6. un 7. februārī, Basketbola skolas “Rīga” sporta bāzē, Juglas ielā 16, risināsies Rīgas jaunatnes meistarsacīkstes mākslas vingrošanā, kurā piedalīsies sporta skolu un klubu vingrotājas.

 

30.un 31. janvārī notika Rīgas Čempionāts šaušanā. 3. vietu jaunietēm (ar pistoli) izcīnīja Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” audzēkne Anastasija Čudinova, 2. vietu ieguva Oleksandra Liashevska, bet augstākais sasniegums - 1. vieta starp komandām. Zelta medaļas mūsu komanda izcīna jau septīto reizi.

 

Nedēļas nogalē, 30. un 31. janvārī, no plkst. 12.00 O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas sporta bāzē (Skrindu iela 1) risināsies Rīgas čempionāts galda tenisā veterāniem, lai dotu iespēju pārbaudīt savu sportisko meistarību un noskaidrotu labākos spēlētājus šajā sezonā.

 

Tradicionālajā Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta  un Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētajā Rīgas skolu kausa izcīņā, kas risinās jau vairāk nekā 20 gadus, aizvadīta pirmā posma izspēle, noskaidrojot uzvarētājas trijās vecuma grupās no sešiem Latvijas galvaspilsētas rajoniem.

 

30. un 31. janvārī jau no plkst. 9.00 Latvijas Republikas Zemessardzes šautuvē (Cieceres iela 9) notiks Rīgas čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem, lai noskaidrotu labākos sportistus šajā sporta veidā gan jauniešu, gan pieaugušo konkurencē.

 

Rīgas Futbola skolas U-16 komandas vārtsargs Rudolfs Soloha  ir viens no talantīgākajiem šī vecuma vārtsargiem Latvijā. Rudolfs ir Latvijas jaunatnes izlases dalībnieks. Iepriekšējā nedēļā Rudolfs piedalījās starptautiskajā turnīrā „”Development tournament” Minskā, kur Latvijas nacionālās U-18 izlases sastāvā aizvadīja divas spēles (pret Armēnijas un Moldovas izlasēm) un abās spēlēs Latvijas izlasei ir izdevies izcīnīt uzvaras.

 

Latvijas Sporta muzejā tiks atklāta izstāde „Pasaules skeletona karaļi – Martins un Tomass Dukuri”. Izstādē būs aplūkojamas planšetes (ar informāciju un fotogrāfijām par Latvijas skeletona vēsturi, Martina un Tomasa Dukuru sporta panākumiem, Latvijas skeletona komandu,  Latvijas jaunajiem skeletonistiem, trasēm, kur notiek skeletona sacensības u.c.), priekšmeti (Martina un Tomasa Dukuru izcīnītās medaļas un sporta balvas, aprīkojums:

 

Rīgas klubs “Hansu” ar 92 kopvērtējuma punktiem izcīnīja otro vietu nedēļas nogalē notikušajās starptautiskajās taekvondo sacensībās “Daugavpils kauss”, kas ir šī gada Baltijas kausa pirmais posms.

 

Ceturtdien, 28. janvārī, plkst. 15.00, Rīgas  49. vidusskolas basketbola zālē risināsies “VEF Rīgas skolu superlīgas” Zvaigžņu spēle „Vidusskolas pret ģimnāzijām”.

 

Otrdien, 26.  janvārī, plkst. 14.00 Rīgas domes (Rātslaukums 1) sēžu zālē domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane apbalvos HS „Dinamo” U 13 komandu, treneri un viņa palīgus. 

 

Pasaules sniega dienas noskaņās 16. janvārī aizsākušās, Titurgas ezera trasē aizvadītajā nedēļas nogalē (23. un 24. janvārī) turpinājās Rīgas atklātās bērnu un jauniešu skijoringa meistarsacīkstes, kuru četros posmos spēkiem mērojās vairāk kā 500 dalībnieku, sagādājot ne mazums aizraujošu brīžu daudzajiem skatītājiem, kas aktīvi dzīvoja līdzi sacensībām.

 

Latvijas Slēpošanas savienības rīkotajā Latvijas kausa pirmajā posmā kalnu slēpošanā slaloma disciplīnā, kas bija arī FIS sacensības un kas norisinājās Siguldā Pilsētas trasē, pie uzvarām spraigā cīņā tika brālis un māsa Gedras, vīriešiem pirmajam esot Žakam, bet sievietēm ātrāko laiku divu braucienu summā uzrādot Žanetei. Līdz ar to abi kļuva par pirmajiem uzvarētājiem LK slalomā FIS statusā, kā arī nopelnīja attiecīgi 59 un 70 FIS punktus, informē Latvijas Slēpošanas savienības preses sekretārs Ivars Bācis.

 

23. janvārī sāk darboties dabīgā ledus slidotava pie Rīgas Anniņmuižas vidusskolas (Kleistu iela 14), līdz ar to ir paplašinājies Rīgas pašvaldības nodrošināto slidotavu skaits, un tagad galvaspilsētā iedzīvotājiem pieejamas piecas dabīgā ledus slidotavas un viena mākslīgā ledus slidotava.

 

20. janvārī Olimpiskā sporta centra (OSC) hallē Rīgā noslēdzās divas dienas ilgušais Latvijas Futbola federācijas (LFF) organizētais “Ziemas kausa” izcīņas jauniešiem turnīrs U-16 vecuma grupas komandām jeb 2000. dzimšanas gada futbolistiem. Liepājnieki sacensībās kā vienīgie palieka nepārspēti.

 

Latvijas Augstskolu sporta savienība (LASS) sadarbībā ar Latvijas universitāti (LU), Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju (LSPA), Rīgas Tehnisko universitāti (RTU), šā gada 12. un 13. februārī organizēs Latvijas studentu atklātās ziemas meistarsacīkstes vieglatlētikā.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
   
 
Pēdējo reizi atjaunota 9.februārī, 2016, 17:31
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
sports.riga.lv