Aptauja
 
Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Aizvadītajā nedēļā Liepājā norisinājās Eiropas čempionāts vindsērfingā jauniešiem Techno293 klasē, kur Latvijas jaunie talanti uzrādīja pārliecinoši labus rezultātus „Techno+“ klasē. Rīgas „Burāšanas Kluba 360“ pārstāve Ketija Birzule uzrādīja lielisku sniegumu, „Techno+“ klasē, izcīnot otro vietu. Savukārt puišu konkurencē no latviešiem ātrākie bija rīdzinieki, „Kluba 360“ pārstāvji Kristians Krauklis un Valters Zakrevskis, attiecīgi ieņemot 8. un 11.vietu.

 

8. un 9. augustā Rīgā, Mežaparkā (Ezermalas iela 32), Rīgas satiksmes tenisa kortos, ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu, norisināsies bērnu mini tenisa sacensības „U10 Teniss” sacensības.

 

5. augustā sākas Eiropas U18 čempionāts pludmales volejbolā, kur par medaļām cīnīsies gan zēni, gan meitenes. Spēles no 6. līdz 9. augustam risināsies Rīgā, Brīvības ielā 201, „Beach Box Elkor”  stadionā.

 

Lielais „xRace" Rīgas piedzīvojums 2015 ir aizraujošas pilsētas orientēšanās sacensības. Populārais piedzīvojumu sacensību seriāls šogad svin jau sešu gadu jubileju.

 

Trešdien, 5. augustā, no plkst. 11.00 Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolas „Rīdzene” airēšanas bāzē, Lucavsalā (Lucavsalas iela 43) risināsies Rīgas čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes smaiļošanā un kanoe airēšanā, kur par uzvaru sportisti cīnīsies trīs vecuma grupās. 

 

Ar Rīgas domes atbalstu Rīgā, sporta centrā „Kleisti” no 31.jūlija līdz 2.augustam notika Pasaules kausa izcīņas (PK) Centrāleiropas zonas posma sacensības jāšanas sportā šķēršļu pārvarēšanā CSI2*-W/CSIYH1*. Galvenajā, Grand Prix maršrutā, kur sportisti cīnījās par punktiem PK ieskaitē kopvērtējumā un kvalifikācijai Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm 2016.gadā, jau trešo reizi uzvarēja Latvijas sportists Kristaps Neretnieks, šoreiz ar zirgu Zuko S.

 

No 14. jūlija līdz 19. jūlijam BJC „Daugmale” riteņbraukšanas pulciņa audzēkņi kopā ar treneri Anatoliju Belozerovu piedalījās Eiropas čempionātā riteņbraukšanā trekā, kas norisinājās Atēnās, Grieķijā. Sportisti mērojās spēkiem olimpiskā centra trekā.

 

Lai vasara nepaietu slinkojot, 5. augustā Rīgā, Reģionālajā sporta centrā "Ķengarags", Maskavas ielā 273, notiks Bērnu un jauniešu centra „Daugmale” precizitātes diena.

 

Sporta centrā „Kleisti” no 31. jūlija līdz 2. augustam norisināsies Pasaules kausa (PK) Centrāleiropas zonas posms jāšanas sportā šķēršļu pārvarēšanā Rīga–2015, kurā piedalīsies Latvijas un citu Eiropas valstu spēcīgākie jātnieki.

 

Šo sestdien, 1. augustā, Cēsīs notiks Baltijā nozīmīgākais taku skriešanas pasākums Hagberg Cēsis ECO Trail. Šobrīd dalībai 6 distancēs jau pieteikušies vairāk kā 300 dalībnieki, galvenokārt no Latvijas un kaimiņvalstīm, bet arī no tālākām zemēm – ASV, Zviedrijas, Polijas, Grieķijas, Nīderlandes un citām.

 

Bērnu un jauniešu centra “Laimīte” vieglatlētikas trenera Laura Haritonova audzēkne Madara Onužāne Dienvidkorejā notiekošajās 28. pasaules Universiādes sacensībās vieglatlētikā sudraba medaļu izcīnīja augstlēkšanas disciplīnā.

 

Bērnu un jauniešu centrā “Laimīte” Reģionālajā sporta centrā “Sarkandaugava” (Sarkandaugavas ielā 24) ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu jau devīto vasaru notiek strītbola, pludmales volejbola sacensības trīs posmos.

 

Jau trešu gadu pēc kārtas aktīvos sportistus gaida vērienīgs pasākums divu dienu garumā "Lucavsalas kauss" pludmales volejbolā. Kausa izcīņa notiks Rīgas svētku laikā, 14. un 15. augustā, Lucavsalas aktīvās atpūtas teritorijā.

 

75 gadu vecumā mūžībā aizgājis Rīgas Volejbola skolas (RVS) pirmais un ilggadējais direktors, arī treneris un tiesnesis Andris Leitis. Viņa ieguldītais darbs RVS attīstībā ir neizmērāms un viņa laikā izvirzītie skolas mērķi tiek turpināti vēl šodien.

 

Norvēģijas pilsētā Tromso noslēdzies Eiropas jauniešu bridža čempionāts. U-21 kategorijā piedalījās Latvijas izlase (J.Ilziņš, V.Iļdeikins, G.Dreimanis, M.Balodis), kura ierindojās 6.vietā, nodrošinot dalību Pasaules čempionātā.

 

27. jūlijā Dānijas galvaspilsētā Kopenhāgenā atklāja Eiropas Frisbija čempionātu, kurā Latviju pārstāvēja vīriešu un sieviešu izlases. Sacensības pulcē vairāk kā 1500 spēlētājus no 20 Eiropas valstīm, kopumā pārstāvot 65 valstu izlases. Nozīmīgi, ka pirmo reizi čempionāta vēsturē, medaļas tiks dalītas piecās divīzijās – vīriešu, sieviešu, jauktajā, vīriešu veterānu un sieviešu veterānu.

 

Rīgas svētku programmā ir iekļauta virkne sportisku aktivitāšu, tajā skaitā arī peldēšanas sacensības atklātā ūdenī Lucavsalas peldvietā, kurās piedalīties tiek aicināti gan sportisti, kas nopietni nodarbojas ar peldēšanas sportu, gan ikviens peldēšanas cienītājs vai entuziasts. Sacensības sāksies 15. augustā plkst.12.00.

 

25. un 26. jūlijā no plkst. 10.00 līdz plkst. 17.30 Rīgas Tehniskās Universitātes telpās, Skolas ielā 11 (210. telpa),  norisināsies Rīgas čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes 100 lauciņu dambretē. Sacensībās var piedalīties ikviens 100 lauciņu dambretes interesents.

 

28. jūlijā plkst. 18.30  Rīgas Futbolā skolas „Arkādijas” stadionā (Uzvaras bulv. 2) turpināsies jau vasaras sākumā iesāktā aktivitāte „Veselības un sporta pamati”, kad Izglītības, kultūras un sporta departaments nodrošina bezmaksas nodarbību visiem, kuri grib iemācīties pareizi vingrot.

 

25. un 26. jūlijā Beach Box Elkor pludmales volejbola stadionā notiks tautu vienojošs turnīrs Vasaras tautas kauss pludmales volejbolā – 25. jūlijā sievietēm, bet 26. jūlijā vīriešiem ar kopējo naudas balvu fondu 260 EUR.

 

Gatavošanās lielākajam rudens skrējienam Latvijā - Nike Riga Run, kas tika uzsākta maijā, turpināsies līdz pat lielajam startam 13. septembrī. Lai pilnvērtīgi sagatavotos sacensībām laika vēl ir pietiekami. Taču šī ir pēdējā nedēļa, lai, regulāri apmeklējot treniņus, iegūtu savā īpašumā Tallink dāvanu karti jūras ceļojumam uz Stokholmu 4 personām.

 

Aizvadītajās brīvdienās 18. un 19. jūlijā, norisinājās bērnu mini tenisa sacensības „U10 Teniss” Rīgā, Mežaparkā, Ezermalas ielā 32, Rīgas satiksmes tenisa kortos.

 

Nākamo ceturtdien, 23.jūlijā, plkst.14.00 Olimpiskā sporta centra konferenču zālē (otrajā stāvā) Rīgā, Grostonas ielā 6, notiks Latvijas Slēpošanas savienības rīkotā preses konference saistībā ar FIS Pasaules kausa rollerslēpošanā, kas no 24.-26.jūlijam norisināsies Madonas aktīvās atpūtas un sporta bāzē “Smecersils.

 

Otrdienas vakarā Uzvaras parkā Rīgā notikušajā lielākā un spēcīgākā skrituļslidošanas seriāla “Skibox balvas” 3.posmā vīriešiem 1km sprintā uzvaru izcīnīja Ansis Eljašāns (Filter), bet 4,8km distancē nepārspēts palika Reinis Znotiņš (Powerslide/Laimīte), tādējādi atkārtojot 2014.gada 3.posma scenāriju. Savukārt, sievietēm ātrākos laikus abās disciplīnās uzrādīja Antra Zemīte (ASI Skibox).

 

U14 grupā puišiem labākie trīs abos startos – 500m sprintā un 4,8km distancē – sarindojās tādā pašā secībā kā parasti.  Uzvarētājam Haraldam Dernovam (ASI Skibox) otro posmu pēc kārtas ļoti tuvu bija Rodžers Petaks (Filter), atpaliekot abos startos tikai vienu sekundi, bet trešās vietas ieguvējs Sandis Reinsons jau bija krietni tālāk.

 

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) ir deleģējusi Latvijas Tautas sporta asociāciju (LTSA) kā Eiropas Sporta nedēļas nacionālo koordinatoru. Eiropas Sporta nedēļa norisināsies no 7. līdz 13. septembrim vienlaicīgi visā Eiropā.

 

Skrituļslidošana Latvijā iekaro aizvien lielāku popularitāti, arī pilsētu infrastruktūra kļūst skrituļslidotājiem draudzīgāka, kas pozitīvi ietekmē sporta veida attīstību – tā atzinis Andris Krauja, Latvijas Skrituļslidošanas federācijas prezidents.

 

Drīz jau būs puse no vasaras pagājusi, un savam vidum tuvojas arī lielākais vairāku posmu skirtuļslidošanas seriāls “Skibox balva 2015”, ko organizē sporta klubi “ASI Skibox” un “Apex”.

 

Tikai nepilns mēnesis palicis līdz šīs sezonas vienam no spilgtākajiem notikumiem Latvijas pludmales volejbola dzīvē - Eiropas U-18 čempionātam, kas no 6. līdz 9. augustam risināsies “Beach Box Elkor” stadionā, Rīgā.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
    
 
Pēdējo reizi atjaunota 4.augustā, 2015, 15:25
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, Fakss: 67026847, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
sports.riga.lv