Aptauja
 
Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Šķēpmetējs Rolands Štrobinders ceturtdien vieglatlētikas sacensībās "Rīgas kausi" izpildīja normatīvu 2016. gada Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm.

 

Sestdien, 30. maijā, Lucavsalā, Bērnu un jaunatnes sporta skolas „Rīdzene” airēšanas bāzē (Lucavsalas iela 43) no plkst. 11.00 notiks tradicionālie makšķerēšanas svētki „Jaunais makšķernieks”, kuros piedalīties aicināti bērni vecāku pavadībā un jaunieši vecumā līdz 16 gadiem. 

 

31. maijā, 11. novembra krastmalā startēs jau 32. “Elkor Rīgas velomaratons”, pulcējot vairākus tūkstošo velomīļu no visas Latvijas un apkārtējām valstīm. Visos četros braucienos trase vedīs pa lielajām Rīgas ielām un tiltiem. Tikmēr pēdējie kilometri ies pa skaistajām Vecrīgas ielām, ļaujot līdzjutējiem atbalstīt lielo riteņbraucēju skaitu distancē.

 

Sakarā ar Rīgas Velomaratonu svētdien, 31. maijā pilsētā tiks ieviesti ievērojami satiksmes ierobežojumu, tostarp jau no 30. maija vakara transportlīdzekļiem būs slēgta 11. novembra krastmala.

 

Ceturtdien, 28. maijā,  Rīgas vicemērs Andris Ameriks domē uzņēma slaveno kārtslēcēju Sergeju Bubku. Tikšanās laikā, kas notika brīvā un draudzīgā atmosfērā,  pārrunāja dažādus sporta attīstības jautājumus Latvijā un pasaulē, kā arī iespējas Rīgā rīkot  augsta līmeņa vieglatlētikas sacensības.

 

Piektdien, 29. maijā, plkst. 14.00 koka ēku renovācijas centrā „Koka Rīga” (Krāsotāju iela 12) notiks Rīgas skolu sporta nominācijas pasākums, kurā suminās galvaspilsētas izglītības iestāžu sporta organizatorus, galvaspilsētas labākās skolas par sasniegumiem Rīgas, Latvijas un starptautiska mēroga sacensībās, kā arī Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta (RD IKSD) direktors Guntis Helmanis pasniegs nomināciju „Par mūža ieguldījumu skolu sportā”.

 

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina Latvijas sportistus pieteikties studijām RTU, izmantojot īpašās budžeta vietas. 2015./2016. studiju gadā konkursa kārtībā tiks piešķirtas 20 budžeta vietas sportistiem, kuri uzrādījuši augstus sasniegumus konkrētā sporta veidā, kā arī guvuši labas sekmes mācībās vai studijās.

 

Bērnu un jauniešu centra “Laimīte” Reģionālajā sporta centrā Sarkandaugava 20. maijā kopā ar „Laimītes saulīti” sportiski tika pavadīti Rīgas atklātie ģimeņu sporta svētki “Mammu, gribu sportot!”

 

Šodien Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs un citas pašvaldības amatpersonas apmeklēja Lucavsalu, lai pārliecinātos par šīs populārās atpūtas vietas gatavību jaunajai vasaras sezonai.

 

24. maijā Uzvaras parkā vecāki priecājās par savu mazuļu startiem Rīgas bērnu minivelomaratonā, kas tradicionāli notika vienu nedēļu pirms “Elkor Rīgas velomaratona”. Kopā sacensībām bija pieteikušies 298 dalībnieki, kas dzimuši laika posmā no 2004. līdz 2012. gadam.

 

Noticis seriāla seriāla „Izskrien Rīgu!” pirmais posms, kas risinājās Rīgā uz AB Dambja. Skrējiena pirmajā posmā piedalījās ap 200 skrējēju, kas startēja gan Bērnu grupas skrējienā, Tautas grupas un Meistarības grupas distancē. Nākamais posms būs 13.jūnijā Arkādijas parkā! Pieteikšanās nākamajam posmam turpinās īpaši izveidotajā interneta vietnē www.izskrienrigu.lv

 

Paralimpiskajā sporta dienā Ķeizarmežā, Rīgā, desmit sporta veidos sacentās vairāk nekā 400 cilvēku ar invaliditāti no visas Latvijas. Sacensības jebkurā no sacensību dalībniekiem vairoja ticību saviem spēkiem – gan tiem daudzajiem, kuriem šis bija pirmais mēģinājums iziet uz starta, gan mūsu godalgotajiem paralimpiešiem.

 

Starptautiskajās vieglatlētikas sacensībās “Rīgas Kausi” šogad piedalīsies sportisti no 24 valstīm. Tāllēkšanā vīriešiem dalību apstiprinājis divkārtējs pasaules čempions telpās brazīlietis Mauro Da Silva. 28. maijā plkst. 18.00 Daugavas stadionā notiks šo sacensību atklāšana. 

 

1362 dalībnieki tikās tautas orientēšanās sacensībās Magnēts. Otrdien - Šmerlī, trešdien – Jūrmalā, Lielupē un ceturtdien – Garkalnē, kur šajā sezonā trešo reizi paralēli ierastajām orientēšanās skrējiena trasēm, dalībniekiem bija  iespēja sacensties arī veloorientēšanās trasēs.

 

Ar fināla sacensībām “Olimpiskajā sporta centrā” šodien noslēdzās Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) rīkotā projekta “Sporto visa klase” pirmā sezona. Visa šī mācību gada garumā sešas 3.klases no Daugavpils, Ventspils, Liepājas, Valmieras, Jelgavas un Rīgas sportoja piecas reizes nedēļā

 

Šovasar rīdziniekiem un arī pilsētas viesiem ir iespēja iesaistīties līdz šim nebijušā aktivitātē – organizētās bezmaksas sporta nodarbībās, kur kopīgi vingrojot, varēs saņemt arī individuālas trenera konsultācijas par katram piemērotāko treniņu metodiku, fizisko slodzi, veselīgu uzturu, par vispusīgu fizisko sagatavotību, kā arī saņemt atbildes uz katru interesējošiem jautājumiem saistībā ar sporta aktivitātēm. Pirmā nodarbība notiks otrdien, 26. maijā, no plkst. 18.30 pie Olimpiskā Sporta centra (Grostonas iela 6b).

 

Svētdien, 24. maijā, Rīgas Futbola skolas stadionā (Kr. Barona ielā 116a) no plkst. 10.30 risināsies Rīgas kausa izcīņas sacensības regbijā 7, kurā piedalīsies 2001. gadā un vēlāk dzimušas jaunietes.

 

Ar visām maņām jūtams pavasara pilnbrieds, tāpēc ir īstais laiks pamest iekštelpas, lai izkustētos svaigā gaisā! Rīgas domes Labklājības departaments aicina rīdziniekus apmeklēt kādu no 13 brīvdabas trenažieru "zālēm", kas darbojas bez laika ierobežojuma un – bez maksas! Nepieciešams tikai gribasspēks un ērts apģērbs, lai savam ķermenim ļautu sportisku brīvību un sekmētu fizisko izturību.

 

15. un16. maijā Zviedrijā, Herljungā, jau 32.reizi notika starptautiskās sacensības lēcienos uz batuta Frivolten Cup 2015. Latviju un Rīgu sekmīgi pārstāvēja Bērnu un jauniešu centra „Daugmale” 8 sportisti.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments informē, ka tiek pārcelts 22. maijā plānotais pasākums Rātsnamā – labāko bērnu un jaunatnes sporta klubu un izcilāko sportistu sveikšana.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
    
 
Pēdējo reizi atjaunota 29.maijā, 2015, 17:02
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, Fakss: 67026847, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
sports.riga.lv