Aptauja
 
Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Tikai divi mēneši ir atlikuši, kad gada nogalē Rīgā, festivālā „Baltic Grand Prix” viesosies vairāk nekā 1000 labākie sporta deju pāri no 40 pasaules valstīm. Šogad festivāls Rīgā notiks jau 33.reizi un tas būs veltīts 88. gadadienai kopš pirmajām sporta deju sacensībām Latvijā, kuras rīkoja Morics Grebzde un tās notika 1926. gada oktobrī.

 

Somijas galvaspilsētā Helsinkos notikušajā Ziemeļeiropas čempionātā sporta dejās lielisku panākumu guvusi Latvijas komanda, kura 9 valstu konkurencē kļuva par uzvarētājiem, aiz sevis atstājot Igauniju un Somiju. Individuālajā vērtējumā mūsu deju pāri dažādās vecuma grupās un deju programmās (Standartdejās (ST) un Latīņamerikas (LA) dejās) ieguva 7 godalgotas vietas – četras pirmās, vienu otro un divas trešās vietas, ziņo Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis.

 

No 16. līdz 19. oktobrim basketbola skolas „Rīga” sporta bāzē „Daugavas sporta nams” (Kr. Barona iela 107)  risināsies Uļjanas Semjonovas kausa izcīņas sacensības basketbolā, kurā par medaļām cīnīsies 1998. un 2000. gadā dzimušas meitenes. Šogad spēlēm dalību pieteikušas vairākas ārvalstu komandas no Krievijas, Somijas, Ungārijas, Polijas, Lietuvas un Igaunijas. Sacensību svinīgā atklāšana notiks 16.oktobrī plkst. 17.00.  

 

2014. gada 11. oktobrī pagāja 25 gadi, kopš Latvijas Taekvondo federācija (LTKF) piereģistrēta Latvijas Sporta federāciju padomē. Par godu šai jubilejai tika rīkoti vairāki sporta pasākumi. Kā viens no šiem pasākumiem bija “Baltic Olympic Cup” kausa posms, kurš norisinājās 11. oktobrī sporta manēžā Maskavas ielā 160.

 

Sestdien, 11. oktobrī, jau 44. reizi norisinājās Rīgas čempionāts airēšanas slalomā. Arī šogad, tā pat kā daudzus iepriekšējos gadus, sacensības notika Rīgas kanālā pie Bastejkalna. Čempionāta ietvaros tika noskaidroti labākie jaunie airētāji vairākas vecuma grupās, kur jaunākā grupa ir divpadsmitgadīgie sportisti un jaunāki. Arī pieaugušo grupa ir sadalīta vairākos vecumos: OPEN (kopējā konkurence), meistari (35-50 gadi) un veterāni (50 gadi un vecāki).

 

Moldovas galvaspilsētā Kišiņevā notikušajā Pasaules čempionātā jauniešiem (16-18.g.) Standartdeju (ST) programmā, kurā piedalījās 60 deju pāri no 34 valstīm, Latvijas vicečempioni Iļja Davidovs un Katrīna Klapere ieguva 11.vietu, par 22 pozīcijām uzlabojot savu pagājušā gada rezultātu, informē Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis.

 

Sestdien un svētdien "O-Sands" pludmales volejbola laukumos Olimpiskajā sporta centrā (OSC) risinājās "Rudens kausa izcīņas" turnīri, kas tika organizēti ar Rīgas domes atbalstu. Sestdien smilšu laukumos cīņas aizvadīja vīru komandas, svētdien – dāmu.

 

Sestdien, 11. oktobrī, Rīgā noslēdzās pirmais Patriotisma mēneša ieskaņas pasākums, aizraujošais skrējiens par Latviju - „Lāčplēšu kross”, kurā piedalījās 818  dalībnieku no visas Latvijas.

 

Pirmdien, 13. oktobrī, līdz ar citu piecu Latvijas pilsētu skolu audzēkņiem, arī galvaspilsētas skolēni no Rīgas Hanzas vidusskolas piedalīsies Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) īstenotā projekta „ Sporto visa klase”  svinīgās atklāšanas ceremonijā, kas notiksOlimpiskā Sporta centrā (Grostonas iela 6b) plkst. 18.30.

 

Sestdien, 11. oktobrī, Rīgā norisināsies pirmais Patriotisma mēneša – novembra ieskaņas pasākums, sportiski patriotiskais skrējiens par Latviju „Lāčplēšu kross”. Pasākumā piedalīsies vairāk nekā 600 dalībnieku no visas Latvijas, tostarp ģimenes ar maziem bērniem, skolēni, jaunieši un arī pieaugušie.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
    
 
Pēdējo reizi atjaunota 20.oktobrī, 2014, 14:48
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, Fakss: 67026847, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
sports.riga.lv