Aptauja
 
Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Rīgas domes kausā handbolā, kas, kā ierasts, norisināsies decembra beigās, Latvijas valstsvienībai konkurenci sastādīs trīs pasaules čempionāta dalībnieces – Ēģipte, Krievija un Baltkrievija.

 

Otrdien, 7. jūlijā, Grīziņkalnā norisināsies pasaulē aktuālākais Slam Dunk konkurss „Sprite Kings of Air”, kurā piedalīsies 8 spēcīgākie basketbola dankeri no ASV, Kanādas, Polijas, Ukrainas un Latvijas. Pirmo reizi Rīgā uzstāsies basketbola triku meistari „Lords of Gravity”, kuri nesen uzspridzināja sociālos tīklus visā pasaulē.

 

Sacensības norisinājās no 21. līdz 28. jūnijam gleznainā un populāru kriminālromānu varoņu dzimtenē Palermo, Sicīlijā. Precīzāk, Mondello līcī. Latviju šajās sacensībās pārstāvēja trīs sportisti - divi no Rīgas un viens no Liepājas.

 

430 Rīgas skolēni gatavi startam Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādē, kas risināsies no 3. līdz 5. jūlijam. Rīdzinieki cīnīsies par medaļām 23 no olimpiādē pārstāvētiem 26 sporta veidiem.

 

11.jūlijā Rīgas Futbola skolas  stadionā, Kr.Barona ielā 116a notiek Rīgas čempionāts loka šaušanā. Sacensības risināsies vingrinājumos 2x70m round rekursīvā loka klasei un 2X50 m roundkompakt loka klasei. Šaušana notiek ar sešām bultām sērijā, šaušanas laiks 240 sekundes sērijā, visām loku klasēm.

 

Šajās brīvdienās Rīgā iesākās slavenā hokejista Vladislava Tretjaka vadītās Vārtsargu skolas sestā sezona. Meistarklases jaunajiem hokejistiem notiek Rīgā un Jūrmalā.

 

Noslēdzies 2015.gada morokrosa seriāla ''Monster Energy Superkauss'' otrais posms un noskaidroti Optibet sporta bāra Lielās balvas ieguvēji.

 

Otrdien, 30. jūnijā, rīdzinieki un arī pilsētas viesi no plkst. 18.30 gaidīti organizētā sporta nodarbībā, kas notiks Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas stadionā (Brīvības iela 333). Šī būs jau otrā nodarbība piecu nodarbību ciklā, kas šovasar iedzīvotājiem tiek piedāvāta, kā  līdz šim nebijusi aktivitāte – organizēta bezmaksas sporta nodarbība, kur kopīgi vingrojot, var saņemt arī individuālas trenera konsultācijas par katram piemērotāko treniņu metodiku, fizisko slodzi, veselīgu uzturu, par vispusīgu fizisko sagatavotību, kā arī saņemt atbildes uz katru interesējošiem jautājumiem saistībā ar sporta aktivitātēm.

 

Lai sagatavotos gada centrālajam notikumam skrituļslidošanā Latvijā – “Spice” skrituļslidošanas maratonam Mārupē, no 2. jūlija ikviens interesents ir aicināts apmeklēt bezmaksas skrituļslidošanas nodarbības profesionālu treneru vadībā. “Rollerblade” skrituļslidošanas skolas nodarbības notiks divas reizes nedēļā, t/c “Spice” daudzstāvu autostāvvietas 5. jeb jumta stāvā.

 

Ikvienā Rīgas apkaimē jāattīsta daudzfunkcionāla sporta un fizisko aktivitāšu infrastruktūra, šādu nepieciešamību ceturtdien, 25. jūnijā, apstiprināja visi šai tēmai veltītas diskusijas dalībnieki -  Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs,  Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs, Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktors Gunti Helmanis, kā arī „Ghetto games” vadītājs Raimonds Elbakjans, kuri tikās ar vairāku Rīgas izglītības iestāžu audzēkņiem  un to direktoriem jaunizveidotajā Rīgas 31. vidusskolas daudzfunkcionālajā  sporta stadionā (Skuju ielā 11, Vecmīlgrāvī).

 

Otro vietu Zaķusalā notikušā Superkausa Rīgas posma prestižākajā MxPro klasē svētdien izcīnīja latviešu motobraucējs Dāvis Ivanovs.

 

Sestdien 20. jūnijā noslēdzies nu jau 18. bērnu un jauniešu tenisa turnīrs „Rīga Open 2015”. Nedēļas laikā četrās vecuma grupās tika noskaidroti čempioni kā meitenēm, tā puišiem, kā vienspēlēs, tā dubultspēlēs. Pie čempionu tituliem tika arī Latvija – U14 meiteņu vienspēļu turnīrā triumfēja Kamila Bartone, bet U18 puišu dubultspēlēs Rūdolfs Mednis un Gustavs Lukstiņš.

 

Ceturtdien, 25. jūnijā, plkst.10.00 Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs kopā ar Rīgas domes Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu, Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktoru Gunti Helmani, kā arī „Ghetto games” vadītāju Raimondu Elbakjanu tiksies ar vairāku Rīgas izglītības iestāžu audzēkņiem  un to direktoriem jaunizveidotajā Rīgas 31. vidusskolas daudzfunkcionālajā  sporta stadionā (Skuju ielā 11, Vecmīlgrāvī) un kopīgi diskutēs par fizisko un sporta aktivitāšu iespējām pilsētā.

 

No 12. Līdz 14. jūnijam Krievijas pilsētā Sanktpēterburgā risinājās 14. pasaules čempionāts galda hokejā. Latvijas izlase aizvadīja ļoti veiksmīgu startu un tas bija arī liels rīdzinieku - Edgara Caica, Ata Sīļa, Raivja Miglinieka un Sanda Kristapa Lagzdiņa nopelns. 

 

Bērnu un jauniešu tenisa turnīrā „Rīga Open 2015” 19. jūnijā tiks noskaidroti pirmie čempioni. Ja būs labvēlīgi laika apstākļi, vienspēļu finālus aizvadīs U12 grupu spēlētāji, bet dubultspēlēs notiks visi astoņi fināli.

 

Sakarā ar motokrosa sacīkstēm Zaķusalā svētdien, 21. Jūnijā, no plkst. 9.00 līdz 18.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Zaķusalas krastmalas posmā no uzbrauktuves uz Sala tiltu līdz Televīzijas tornim.

 

16. jūnijā bērnu un jauniešu tenisa turnīrā „Rīga Open 2015” tika izspēlētas atlikušās pirmās kārtas spēles, vairākās grupās iesākta 2. kārtas izspēle vienspēlēs, kā arī uzsākti dubultspēļu turnīri. U12 grupā Latvijai vairāki ceturtdaļfinālisti.

 

15. jūnijā tika aizvadīta pirmā saspringtā pamatturnīru spēļu diena bērnu un jauniešu tenisa turnīrā „Rīga Open 2015”, kas šogad norisinās jau astoņpadsmito reizi. Vienspēļu turnīra pirmo kārtu vienspēlēs pirmdien pārvarēja 14 mūsu valsts jaunie tenisa talanti.

 

Svētdien, 21. jūnijā, Rīgā, Zaķusalas krastmalā risināsies Baltijas populārākā motokrosa seriāla „Monster Energy Superkauss” septītās sezonas otrais posms. Pērn aizsāktā tradīcija, organizēt motokrosu pašā pilsētas vidū, apliecina Rīgas, kā sportam draudzīgas pilsētas statusu, jo līdz šim nevienā Eiropas valstu galvaspilsētā motokrosa sacensības nebija norisinājušās dabīga reljefa trasē. 

 

Šonedēļ Tautas orientēšanās sacensības Magnēts pulcēja 1148 skrējējus, kas otrdien pie Umja ezera, trešdien Cielavās un ceturtdien Garkalnes Bāliņos devās savās orientēšanās distamcēs.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
    
 
Pēdējo reizi atjaunota 4.jūlijā, 2015, 18:19
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, Fakss: 67026847, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
sports.riga.lv