Afiša (25. okt - 31. okt)
Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

No 22. oktobra līdz 25. oktobrim jau 25. reizi norisināsies Alfrēda Kraukļa piemiņas turnīrs basketbolā. Dalību turnīrā ir apstiprinājušas 87 komandas ar kopējo dalībnieku skaitu 1130 no Krievijas , Igaunijas, Lietuvas un Latvijas.

 

Novembra pirmajā nedēļas nogalē Lietuvas pilsētā Druskininkos atrodošajā ziemas sporta un atpūtas kompleksā “Snow arena” ar pirmo posmu sāksies vairāku valstu vidū iecienītais un augsti novērtētais Baltijas kauss kalnu slēpošanā, kas vienlaicīgi būs arī Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) “Entry league (ENL)” kategorijas sacensības un ko rīko Latvijas Slēpošanas federācija.

 

20. oktobrī Elektrum Olimpiskajā centrā ar pozitīvām emocijām draudzīgi sportiskā gaisotnē noslēgusies ikgadējā Rīgas pirmsskolas izglītības iestāžu sporta diena.

 

Pateicoties Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstam, jau septīto gadu pēc kārtas tiks dots starts Rīgas telpu orientēšanās sacensībām. 26. novembrī tās notiks Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Būvniecības inženierzinātņu fakultātē.

 

No 22. oktobra līdz 31. oktobrim noritēs starptautiskais turnīrs futbolā  „Dinamo rudens kauss 2016 ”.  Par uzvaru cīnīsies futbola spēlētāji - sportisti, kas dzimuši no 2003.g. līdz 2010.g.  Turnīrs notiks “Elektrum” Olimpiskajā centrā, Grostonas ielā 6b.

 

19. oktobrī plkst. 13.00, Tallink Hotel Riga, Elizabetes iela 24, notiks seminārs “Jauniešu sports - jaunas iespējas kā nodarboties ar sportu”. Tajā piedalīsies jauniešu sporta organizāciju pārstāvji no Somijas, Austrijas, Itālijas u.c. valstīm, un tas notiks Pasaules strādājošo un amatieru sporta konfederācijas (CSIT) 38. kongresa laikā. 

 

Pirms nedēļas notikušais Rīgas atklātais čempionāts, kam šogad pirmo reizi tika piešķirts G1 klases statuss, aizvadīts ļoti veiksmīgi, pauda Pasaules taekvondo federācijas (WTF) pārstāvji, īpaši atzīmējot tehnisko darbinieku Marka Baranovskija un Leona Močalina darbu.

 

Sestdien, 16.oktobrī, patriotiskās sajūtās aizvadīts jau trešais taku un šķēršļu skrējiens “Lāčplēšu kross”. Sacensībām bija pieteikušies vairāk kā 900 dalībnieki no dažādām Latvijas pilsētām, pārbaudot spējas piecās distancēs. Garākajā skrējienā 10 kilometru Bruņinieku distancē uzvaru svinēja pieredzējušais orientierists Artjoms Rekuņenko no Madonas.  

 

Trešdien, 19. oktobrī, plkst. 15.00 Rīgas domes Portretu zālē (Rātslaukums 1) notiks “VEF Rīgas skolu superlīgas” astotās sezonas preses konference un izloze. Turnīrā šogad startēs 40 basketbola komandas no 28 galvaspilsētas skolām.

 

Latvijas reitinga otrais pāris Ņikita Toms un Laura Stūraine pārsteidza ar lielisku sniegumu Kišiņevā notikušajā Pasaules čempionātā Junioriem II (14-15 g.) Latīņamerikas (LA) dejās, iegūstot 8.vietu un paliekot tūlīt aiz fināla.

 

Novembris ir mēnesis, kas ikgadēji tiek aizvadīts spožāk kā citi - pils mūris iedegas tūkstošiem sveču gaismiņās, mūsu valsts nozīmīgākas dienas godam gaismiņas uzšaujas debesīs, bet koši objekti un instalācijas iemirdzas gaismas un skaņas festivālā “Staro Rīga”, kurš tiks iesākts ar Staro Rīga skrējienu. Tas būs ne tikai skrējiens, bet arī iespēja izbaudīt galvaspilsētas krāšņumu, esot kustībā un kopā ar vairākiem simtiem rīdzinieku un pilsētas viesu.

 

15. un 16. oktobrī Basketbola skolas „Rīga” sporta bāzē,  Juglas ielā 16, risināsies Rīgas čempionāts mākslas vingrošanā, kurā piedalīsies sporta skolu un sporta klubu vingrotājas, lai cīnītos par Rīgas čempiones titulu.

 

8. oktobrī Čehijā notika liela mēroga sacensības tramplīnlēkšanā «44th International Trampoline  Friendship Cup 2016», kur piedalījās 280 sportisti no 16 valstīm. Medaļas uz Latviju atveda Bērnu un jauniešu centra “Daugmale” audzēkņi.

 

Svētdien, 9.oktobrī, Ropažos tika sumināti Tautas orientēšanās sacensību “Vasaras magnēts” sezonas uzvarētāji 46 vecuma un meistarības grupās. Šajos gados Magnēts ir kļuvis gan vietēji, gan starptautiski atpazīts un atzīts orientēšanās pasākums

 

Latvijas Loka Šausanas Federācija informē, ka 19. novembrī plkst.10.00 Rīgas Nacionālajā Sporta Manežā notiek sacensības „Rīgas čempionāts loka šaušanā - 2016” telpā.

 

15. un 16. oktobrī Pasaules kausa posms Paukošanā ar špagu pulcēs pasaulē labākos paukotājus vīriešus junioru vecuma grupā. Sacensībām pieteicies rekordliels skaits paukotāju – 231 dalībnieks no 35 valstīm, to vidū pasaules čempioni gan individuāli, gan komandām.

 

Rīgas atklātajam taekvondo čempionātam Riga OPEN, kas norisinājās 8. – 9. oktobrī, 2016. gadā pirmo reizi vēsturē piešķirts G1 klases statuss. Tagad Latvijas Taekvondo federācijai (LTKF) ir piešķirtas tiesības rīkot pasaules reitinga G klases turnīrus, ko atzīst arī Pasaules taekvondo federācija (WTF) un tas iekļauts oficiālajā sacensību kalendārā.

 

Nedēļu pirms Motofrīstaila Pasaules čempionāta posma Rīgā iepriekšējais posms norisinājās Ķelnē, Vācijā. Šajā posmā pārliecinošu uzvaru izcīnīja čehs Libors Podmols, kurš vienmēr ir bijis Latviešu publikas favorīts un vienmēr posmu Rīgā ir atzinis par vienu no saviem iemīļotākajiem.

 

Jau otro gadu Mežaparks pulcēs visu vecumu patriotus un aktīvās atpūtas cienītājus uz taku un šķēršļu skrējienu “Lāčplēšu kross”, kas ieskandinās patriotisko rudens mēnešu noskaņu dalībniekos un visā galvaspilsētā. Pasākumā pieteikušies jau vairāk kā 700 dalībnieki no Rīgas un citām Latvijas skolām, uzņēmumiem un ģimenēm.

 

7. oktobrī, Šmerļa meža apkārtnē, notika Rīgas skolēnu sporta tūrisma sacensības „Rīgas Tūrists 2016”. Sacensību mērķauditorija - Rīgas vispārējās, interešu un speciālo skolu 7.-9.klašu komandas.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
   
 
Pēdējo reizi atjaunota 24.oktobrī, 2016, 18:01
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
sports.riga.lv