Aptauja
 
Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Jau pēc dažām dienām, 27. aprīlī, Rīgā, Biķernieku kompleksajā sporta bāzē pulcēsies skrējēju tūkstoši, lai izbaudītu vienotību un cīņas garu skriešanas seriāla "Skrien Latvija" otrajā posmā Biķernieku pusmaratonā.

 

Sestdien, 26. aprīlī, Rīgas nacionālajā sporta manēžā (Maskavas iela 160) no plkst. 11.00 risināsies 21. Starptautiskās Krišjāņa Kundziņa ceļojošā kausa izcīņas sacensības brīvajā un grieķu – romiešu cīņā. Dalību sacensībās pieteikuši cīkstoņi no piecām valstīm.

 

No 17. līdz 21. aprīlim 20. reizi Dānijā, Viborgas pilsētā notika Pasaules karate čempionāts "Sabaki Challenge Spirit", kurā  1. vietu ieguva Bērnu un jauniešu centra "Kurzeme" austrumcīņu studijas "Džosui karate" komanda un pedagogs Vitālijs Vasjanovs. 

 

Turpinot tradīciju, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienā - 4.maijā - Rīgā jau trešo gadu notiks Lielās virves vilkšanas sacensības starp Daugavas labā un kreisā krasta iedzīvotājiem.

 

Līdz skriešanas seriāla "Skrien Latvija" otrajam posmam Biķernieku pusmaratonam atlikušas nedaudz mazāk kā desmit dienas. Izmanto iespēju pieteikties sacensībām par pazeminātu maksu līdz 23. aprīlim.

 

Latvijas vicečempioni Kārlis Treijs un Anastasija Krivošejeva Spānijas kūrortpilsētā Kambrī notikušajā Eiropas čempionātā pieaugušajiem 10 deju programmā (5 Standartdejas (ST) un 5 Latīņamerikas (LA) dejas) 28 pāru konkurencē iekļuva finālā un izcīnīja 6.vietu, bet jauniešiem (16-18 g.) Eiropas čempionātā Latīņamerikas (LA) dejās Natanam Katkovskim un Jeļizavetai Manijai 8.vieta no 56 dalībniekiem, informē Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis.

 

Jau gaidāmajā nedēļas nogalē, no 25. līdz 27.aprīlim Rīgā, risināsies Latvijas XXIV Universiāde basketbolā ar nosaukumu ,,Studentu Basketbola trakums’’. Turnīra organizatori publicējuši spēļu kalendāru.

 

4.maijā, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas svinībās, Lucavsalas aktīvas atpūtas parkā aicināti gan lieli, gan mazi, lai vērotu un līdzi justu, kā arī aktīvi piedalītos sportiskās aktivitātēs pasākumā “Sporta diena Lucavsalā” . No plkst. 11.00 līdz pat plkst. 16.00 ikviens varēs piedalīties daudzveidīgās bezmaksas aktivitātēs, kas paredzētas jebkuras paaudzes un vecuma apmeklētājiem.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments līdz 1. maijam aicina pieteikt komandas Krastmalas kausa izcīņai, kas risināsies 4. maijā, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas svinībās, 11. novembra krastmalā. Cīņa par Krastmalas kausu notiks 3x3 basketbolā, handbolā un futbolā līdztekus citām sporta aktivitātēm, kas Valsts svētku laikā risināsies Daugavmalā.

 

30. aprīlī  plkst. 10.45 „Daugavas” stadionā notiks 17. Rīgas skolēnu spēļu svinīgā atklāšana. Sacensības ir tradicionālas un tiek rīkotas, lai veicinātu Rīgas pilsētas vispārējās izglītības iestāžu komandu iesaistīšanos jaunatnes sporta aktivitātēs.

 

Teksta izmērs: A A A

Aktuāli
sporta_diena_lucavsala_web.jpg
Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
       
 
Pēdējo reizi atjaunota 23.aprīlī, 2014, 22:25
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, Fakss: 67026847, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
sports.riga.lv