Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Jau tradicionāli Rīgā rudenī tiek organizēts Latvijas basketbola lielmeistara Alfrēda Kraukļa piemiņas turnīrs basketbolā zēniem un meitenēm, kas šogad risināsies no 21. līdz 24. oktobrim, un tajā par medaļām cīnīsies 73 komandas no vairākām valstīm.

 

21. oktobrī Cīņu mākslas centra “BUDO” sporta zāle (Brīvības gatve 197) notiks cīņas mākslas centra Budo organizētās sacensības "Budo kauss 2017". Sacensībās plāno piedalīties ap 100 sportisti no 17 Latvijas klubiem, ka arī no 2 Lietuvas klubiem.

 

Latvijas sporta deju pāris no Deju studijas "Oro" Ņikita Toms un rīdziniece Laura Stūraine pēc trīs gadu pārtraukuma atkal ieveda Latviju pusfinālā pasaules čempionātā Junioriem II (14-15 g.) 10 dejās, nedēļas nogalē Kišiņevā 31 pāra konkurencē izcīnot 8.vietu. Dejotājiem pavisam nedaudz pietrūka līdz fināla sešiniekam, informē Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis.

 

Festivālā "Staro Rīga", kura ietvaros arī šogad tiek rīkots “Staro Rīga skrējiens”, varēs izbaudīt galvaspilsētas krāšņumu, esot kustībā kopā ar vairākiem simtiem rīdzinieku un pilsētas viesu. Reģistrējies skrējienam, kas notiks 19. novembrī, jau šobrīd! Reģistrēties skrējienam iespējams tīmekļa vietnē www.starorigaskrejiens.lv līdz 20. oktobrim tikai par EUR 5.00 #starorigaskrejiens

 

Piektdien Polijas pilsētā Elblongā Ziemeļeiropas čempionātā sporta dejās ar labiem rezultātiem nostartējusi Latvijas komanda ar vairumā rīdziniekiem sastāvā, kārtējo reizi izcīnot godalgotu vietu. Latvijas pāri dažādās vecuma grupās Standartdejās (ST) un Latīņamerikas (LA) dejās izcīnīja 7 godalgotas vietas, tajā skaitā trīs uzvaras un ieguva trešo vietu kopvērtējumā, piekāpjoties 10 valstu konkurencē otro vietu izcīnījušajiem lietuviešiem un uzvaras laurus plūkušajiem mājiniekiem poļiem, informē Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis.

 

Sestdien, 14. oktobrī, HS „RĪGA” aizvadīs kārtējo „Optibet Hokeja līgā” regulārās sezonas spēli, savā laukumā sacenšoties ar pašreizējiem Latvijas čempioniem HK „Kurbads” hokejistiem. Iepriekšējā savstarpējā spēlē mūsu komandai pēcspēles metienos (4:3) izdevās izcīnīt uzvaru. Arī šajā spēlē ejam tikai pēc uzvaras.

 

Ar dažādiem sporta un izklaides pasākumiem piektdien tika svinīgi atklāts jaunais stadions pie Rīgas 80.vidusskolas, Andromedas gatvē 11. Pasākumā piedalījās vairāk nekā 100 skolēni  - gan no 80.vidusskolas, gan no vairākām apkārtnes skolām.

 

14. un 15. oktobrī Olimpiskajā sporta centrā “Elektrum”, Grostonas ielā 6b, Rīgā, notiks Pasaules kausa posms paukošanā ar špagu junioriem, kas veltīts izcilā Latvijas paukotāja Bruno Habarova piemiņai. Ieeja bez maksas, sākums no plkst 9.00.

 

Svētdien, 8.oktobrī, Ropažos tika sumināti Tautas orientēšanās sacensību Vasaras Magnēts sezonas uzvarētāji 46-šās vecuma un meistarības grupās. Šajos gados Magnēts ir kļuvis gan vietēji, gan starptautiski atpazīts un atzīts orientēšanās pasākums. 

 

No 5. līdz 8.oktobrim Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā norisinājās Eiropas Taekvondo Čempionāts kadetiem. Šajā čempionātā piedalījās sportisti no 42 Eiropas valstīm, kopā 477 sportisti. Latvijas kadetu izlasi pārstāvēja 5 sportisti. Četri ir Rīgas sportisti (HANSU) un viens Daugavpils sportists (JITAE). 

 

Divas dienas, 14. un 15. oktobrī, Bērnu un jaunatnes basketbola skolas “Rīga” sporta bāzē, Juglas ielā 16, risināsies Rīgas čempionāts mākslas vingrošanā, kurā aicinātas piedalīties sporta skolu un sporta klubu vingrotājas.

 

No 2017.gada 2.septembra līdz 1.oktobrim noritēja ikgadējais starptautiskais turnīrs futbolā „Kaiser kauss”. Šīs turnīrs ir lieliska iespēja pēc vasaras brīvlaika katram futbola komandas spēlētājam saliedēties un justies vienotam ar savu komandu. Savu dalību pieteica 63 futbola komandas no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Uzvaru baudīja stiprākie!

 

Svētdien Francijas pilsētā Marseļā notikušajā pasaules čempionātā 10 dejās (5 Standartdejas + 5 Latīņamerikas dejas) Rīgā dzīvojošie Latvijas dejotāji Marts Puniņš un Dana Jākobsone 36 pāru konkurencē ieguva 8.vietu. Par pasaules čempioniem kļuva Vācijas dejotāji Dumitru Doga un Sāra Ertnere.

 

Svētdien Mārupes novada Jaunmārupē SEB kalnu divriteņu jeb MTB maratona noslēdzošajā posmā triumfēja Rīgas komanda “ZZK”, jo uzvaras “Toyota Hybrid” nepilna 41km distancē vīriešu un sieviešu konkurencē izcīnīja “ZZK” komandas riteņbraucēji, Arnim Pētersonam šķērsojot pirmajam finiša līniju pie vīriem, bet Katrīnai Kipurei esot ātrajai dāmām. “Virši – A” braucienā pirmās vietas ieguva rīdzinieki Krišjānis Jansons Ratiniks un Līna Svarinska. 

 

Trešdien, 11. oktobrī, Hokeja skola „Rīga” aizvadīs kārtējo „Optibet Hokeja līgā” regulārās sezonas spēli, savā laukumā sacenšoties ar HK „Prizma”. Iepriekšējā savstarpējā spēlē mūsu komandai papildlaikā (3:2) izdevās izcīnīt uzvaru. Arī šajā spēlē ejam tikai pēc uzvaras.

 

30. oktobrī no plkst. 9.00 līdz 12.30 Olimpiskajā sporta centrā, Grostonas ielā 6B, Rīgā ceturto reizi norisināsies aizraujoša sporta diena visiem Rīgas pirmsskolas izglītības iestāžu bērniem (vecumā no 5 līdz 7 gadiem) – “Man patīk sportot!”

 

No 15. līdz 17. decembrim jau 36. reizi Rīgā norisināsies vērienīgais sporta deju festivāls Baltic Grand Prix, kurā Starptautiskajā izstāžu centrā "Ķīpsala" viesosies vairāk nekā 1500 dejotāju pāru no 35 pasaules valstīm, tajā skaitā ASV, Japānas, Kanādas un Eiropas valstīm. Aizvadītajos gados festivāls ir kļuvis populārs tālu aiz Latvijas robežām un ir viens no pasaulē lielākajiem sporta deju festivāliem.

 

Sestdien, 7. oktobrī HS „RĪGA” aizvadīs kārtējo „Optibet Hokeja līgā” regulārās sezonas spēli, savā laukumā sacenšoties ar HK „Zemgale/LLU” komandu. Pirmajā tikšanās reizē savu skatītāju priekšā  ar 4:5 pēcspēles metienos tika atzīts jelgavnieku pārākums. Kopumā pēc nospēlētām piecām spēļu kārtām HS „RĪGA” ar 6 punktiem turnīra tabulā ieņem 5. vietu, par trīs punktiem atpaliekot no trešās vietas esošās HK „Kurbads” komandas.

 

Bērnu un jauniešu centra “IK Auseklis” divi audzēkņi no 29. septembra līdz 1. oktobrim Čehijas pilsētā Pardubicē piedalījās “Jawa Cup 250” sacensībās spīdvejā. Kopumā piedalījās 12 sportisti, no sešām valstīm: Dānijas, Lielbritānijas, Vācijas, Čehijas, Polijas un Latvijas.

 

Sestdien, 7.oktobrī Rīgas pilsētas kanālā, posmā starp Bastejkalnu un K.Valdemāra ielu jau  47.reizi norisināsies starptautiskais Rīgas čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes airēšanas slalomā. Dalību  sacensībās pieteikuši airētāji no sešām valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Ukrainas un Baltkrievijas, kas jau vien liecina par to, ka sacensības būs gana spraigas un interesantas ne tikai pašiem sportistiem, bet arī skatītājiem un līdzjutējiem.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
   
 
Pēdējo reizi atjaunota 17.oktobrī, 2017, 16:42
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
sports.riga.lv