Aptauja
 
Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Dānijas otrajā lielākajā pilsētā Orhusā notikušajā Eiropas čempionātā Latīņamerikas (LA) dejās no 65 pāriem abi Latvijas pāri apsteidza pusi no konkurentiem, bet palika ārpus ceturtdaļfināla, Kārlim Treijam/Anastasijai Krivošejevai ierindojoties 30. vietā, bet Martam Puniņam un Danai Jākobsonei ieņemot 35. vietu. Par čempioniem pirmo reizi kļuva Armēns Caturians un Svetlana Gudino no Krievijas, informē Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis.

 

Otrdien, 31. martā, plkst. 14.00 Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane sveiks Rīgas sportistus, kuri Latvijas III Ziemas olimpiādē izcīnīja zelta medaļas.

 

Pirmdien, 6. aprīlī, Dzirciema un Dzegužkalna apkaimē risināsies tradicionālās orientēšanās sacensības „Lieldienu balva 2015”, kurās par balvu cīnīties aicināti gan Elites grupas sportisti, gan ikviens orientēšanās sporta piekritējs, kā arī paraolimpiskās grupas sportisti. Sacensību sākums plkst. 11.00 pie Rīgas 41. vidusskolas (Slokas iela 49a).

 

No31. marta mājas lapā www.velo.lv ir sākusies reģistrācija vienam no  Eiropas galvaspilsētu vadošajiem riteņbraukšanas pasākumiem – Elkor Rīgas velomaratonam. Aizraujošais velonotikums norisināsies 31. maijā 11. nnvembra krastmalā. Par katru dalībnieku, kurš pieteiksiesNutriliite komandā, kompānija Amway ziedos 2 Euro talantīgā BMX braucēja Gustava Pētersīļa rehabilitācijai.

 

Jau desmito gadu rīkojam Starptautisko hokeja turnīru "Rīgas kauss 2015", ko Eiropā varbūt vairāk pazīst kā "Riga Cup". Mēs ievadījām hokeja trakumu pirms 2006. gada pasaules čempionāta Rīgā aprīlī. Sākām kā neliels turnīrs ar 24 komandām divās vecuma grupās.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina konkursu „Rīgas pilsētas labākā bērnu un jaunatnes sporta organizācija 2014. gadā”, kurā aicina piedalīties nevalstiskās sporta organizācijas, kas organizē un nodrošina sporta nodarbības bērniem un jauniešiem valstī atzītajos sporta veidos, un ir reģistrētas Rīgas administratīvajā teritorijā.

 

No 14. līdz 22. martam noritēja trīspadsmitais ikgadējais futbola turnīrs „Kurt Koenig Kauss 2015”. Visas spēles notika Olimpiskajā Sporta centrā, Grostonas ielā 6b, un Ostvalda vidusskolas stadionā, Dammes iela 20, Rīgā

 

Tikko beidzies 50. Eiropas Karatē Federācijas čempionāts pieaugušajiem. Šajās vērienīgākajās Eiropas karatē sacensībās par balvām cīnījās vairāk nekā 482 sportisti no 47 Eiropas valstīm. Latvijas Karatē Federācijas izlases sastāvā šajās sacensībās piedalījās seši sportisti:  - Viktorija Rezajeva, Kirils Membo, Kalvis Kalniņš, Nikolajs Bodrovs, Ruslans Sadikovs ( visi Baltijas Karatē Klubs) un Andrejs Ozerovs ( Ippon.lv)", informē Arnis Šauriņš, Latvijas Karatē federācijas ģenerālsekretārs.

 

21. un 22. martā Lietuvā, Viļņā notika alpīnisma un kalnu tehnikas sacensības „MONTIS MAGIA kauss 2015”. No BJC „Daugmale” startēja četras komandas. Sacensības norisinājās fabrikas "Lofta" teritorijā, kur distances bija iekārtotas pagalmā, koncertzālē, sporta zālē un uz ugunsdzēsēju kāpnēm. Sacensības bija organizēts ļoti augstā līmenī.

 

Ar sacensībām 31. martā Šmerļa mežā pie t/c Alfa, 1. aprīlī Imantā un 2. aprīlī Biķernieku mežā tiks atklāta 46. orientēšanās sacensību seriāla Magnēts sezona.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
    
 
Pēdējo reizi atjaunota 30.marts, 2015, 18:13
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, Fakss: 67026847, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
sports.riga.lv