Aptauja
 
Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments līdz 1. maijam aicina pieteikt komandas Krastmalas kausa izcīņai, kas risināsies 4. maijā, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas svinībās, 11. novembra krastmalā. Cīņa par Krastmalas kausu notiks 3x3 basketbolā, handbolā un futbolā līdztekus citām sporta aktivitātēm, kas Valsts svētku laikā risināsies Daugavmalā.

 

30. aprīlī  plkst. 10.45 „Daugavas” stadionā notiks 17. Rīgas skolēnu spēļu svinīgā atklāšana. Sacensības ir tradicionālas un tiek rīkotas, lai veicinātu Rīgas pilsētas vispārējās izglītības iestāžu komandu iesaistīšanos jaunatnes sporta aktivitātēs.

 

„Ghetto Games” atklās sesto sezonu

2014. gada 17. aprīlis

“Ghetto Games” sestās sezonas atklāšanas svinības šajā gadā ir paredzētas nedēļas garumā un sāksies 10. maijā ar Austrumeiropas čempionāta posmu ielu motociklu frīstailā, un turpināsies visas nedēļas garumā ar tradicionālajām Ghetto Basket, Ghetto Football un Ghetto Floorball sacensībām.

 

Jau septīto gadu sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu esam raduši iespēju Rīgas skolu skolēniem piedalīties Nordea Rīgas maratona 5 km distancē par pazeminātu maksu – 1,50 EUR. Pārējo dalības maksu sedz Rīgas dome sadarbībā ar Nordea Rīgas maratona organizatoriem.

 

19. un 20. aprīlī Beachbox hallē (Brīvības iela 170b) risināsies „Lieldienu kausa” izcīņa pludmales volejbolā, kurā aicināti piedalīties pludmales volejbola spēles pratēji. Pieteikties sacensībām iespējams līdz 18. aprīļa vakaram, pieteikumu nosūtot uz e-pastu arnis@beachbox.lv.

Sestdien, 19.aprīlī par kausu sacentīsies

 

Čehijas pilsētā Letovicē 12. aprīlī pulcējās visi pasaules labākie galda hokejisti,  jo tur notika pasaules klubu čempionāts galda hokejā. Uz čempionātu devās arī Rīgas komanda „BJC Laimīte”, kuru pārstāvēja 3 rīdzinieki – pasaules čempions Atis Sīlis, pasaules vicečempions Edgars Caics un Artūrs Verčins.

 

19. un 20. aprīlī Kroņu iela 13A ar pasākumu „Spring Kickoff” durvis vērs Baltijā lielākais iekštelpu skeitparks – jaunais „Monsterparks”, kas jauguvis atzinību no kaimiņvalstu un citiem Eiropas skeiteriem. Parkam kļūstot populārākam, ciemos tiek gaidīti ne vien rīdzinieki, pilsētas viesi, bet arī aizvien vairāk ārvalstu profesionāļi. Taču, galvenokārt, skeitparks radīts mūsu pašu bērniem un jauniešiem, kuri lietainās dienās un visos gadalaikos varēs nodarboties ar radošu fizkultūru vai arī trenēties augsta līmeņa sportiskiem sasniegumiem.

 

Rīgas amatieru futbola komanda “Garāža” 12. aprīlī veiksmīgi startējusi minifutbola sezonas atklāšanas turnīrā Viļņā (Lietuva). “Garāža” uz turnīru tika uzaicināta kā “Mītava Open 2013” uzvarētāja. Tā ir arī pirmā komanda no Rīgas, kurai ir izdevies uzvarēt šajā turnīrā, kas tiek uzskatīts par neoficiālo Latvijas amatieru futbola čempionātu.

 

Latvijas Paraolimpiskā komiteja sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu, rīkoja starptautisko ratiņbasketbola turnīru "Rīgas Kauss”, kas šogad norisinājās no 12.aprīļa līdz 13.aprīlim sporta kompleksā "Ķeizarmežs”. Šogad par uzvarētājiem kļuva „VEF Rīga ratiņbasketbola komanda”.

 

Latvijas vīriešu handbola izlase 2016. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā tika ielozēta 3. grupā kopā ar Slovēnijas, Zviedrijas un Slovākijas valstsvienībām.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
       
 
Pēdējo reizi atjaunota 17.aprīlī, 2014, 19:17
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, Fakss: 67026847, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
sports.riga.lv