Aptauja

Balso par iniciatīvu tautas sportā Rīgā

  • Viesturs Saldavs
  • Mārtiņš Rozenbergs un Kārlis Sprukts „KSMR Fitness”
  • Veronika Dolgina – „MomyFit”
  • Biedrība „Baltic Events”
  • Adidas skriešanas skola „Warm–UP Weekend”
NosūtītvaiRezultāti
 
Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

5. un 6. decembrī Rīgas Kultūru vidusskolā (Ganību dambis 7, Rīga) notiks 17. Rīgas kausa izcīņa galda hokejā. Pieteikties var jebkurš spēlēt pratējs! Spēlētāju iepriekšēja pieteikšanās turnīram līdz 2. decembra plkst. 23.59.

 

29. novembrī plkst. 12.00 Olimpiskajā sporta centrā (Grostonas iela 6b, Rīga) risināsies Starptautiskais džudo turnīrs „Latvian Open 2015”. Pērn šīs sacensības pulcēja sportistus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Azerbaidžānas. Ieeja bez maksas.

 

Nedēļas nogalē, no 27. līdz 29. novembrim, Daugavas sporta namā (K. Barona iela 107) risināsies Rīgas čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes peldēšanā, lai noskaidrotu labākos peldētājus gan jauniešu, gan pieaugušo konkurencē. 

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina balsot par iniciatīvu tautas sportā Rīgā, lai pasniegtu balvu tiem, kuri ar savu ideju ir motivējuši un nodrošinājuši galvaspilsētas iedzīvotājiem fiziskās aktivitātes. Balsojuma uzvarētājam Rīgas sporta laureāta pasākumā, 11. decembrī, Rīgas vicemērs Andris Amerika pasniegs speciālbalvu un pateiksies par ieguldījumu tautas sporta un aktīva dzīvesveida popularizēšanā.

 

28. un 29. novembrī Latvijas Lakrosa federācija ar Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta, Sportland, kā arī Latvijas Sporta Federāciju Padomes atbalstu rīko gadskārtējo starptautisko lakrosa turnīru”Riga Lacrosse Open”.

 

Latvijas taekvondo cīkstoņi Deniss Kulibiks un talantīgā Inese Tarvida aizvadītās nedēļas nogalē cieta neveiksmes Rumānijas galvaspilsētā Bukarestē notikušā Eiropas čempionāta U-21 vecuma grupas ceturtdaļfinālos, sacensības noslēdzot dalītās piektajās vietās.

 

Ceturtdien, 26.novembrī, no plkst. 9.00 līdz 12.30 Olimpiskajā sporta centrā (Grostonas ielā 6B) otro gadu pēc kārtas norisināsies Rīgas pirmsskolas izglītības iestāžu sporta diena ar nosaukumu “Man patīk sportot!”

 

Vīnē notikušajā Pasaules čempionātā Latīņamerikas (LA) dejās uzvaru svinēja Gabriels Gofredo un Anna Matus no Moldovas, sarūpējot šai valstij pirmo čempionu titulu pieaugušo grupā. Līdzīgi nostartēja abi Latvijas pāri, Kristapam Kalvam un Ludvīnei Brangbūrai ieņemot dalītu 45.– 47.vietu, bet Artūram Freimanim ar Žaklīnu Solu 89 pāru konkurencē ierindojoties dalītā 51.-53.vietā, informē Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis.

 

Sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu, spītējot vēsajiem laikapstākļiem, veiksmīgi noslēdzies pirmais “Staro Rīga skrējiens”, pulcējot vairāk nekā 600 dalībnieku.

 

Sestdien, 21.novembrī, pie tirdzniecības centra "Rīga Plaza" noritējis trešais Rīgas rogainings, kas tūkstotim orientēšanās piekritēju un atbalstītāju piedāvājis iepazīt Rīgas nostūrus Āgenskalnā, Ziepniekkalnā un tālākos galvaspilsētas rajonos.

 

28. novembrī Rīgas Tehniskās universitātes Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātē notiks Rīgas telpu orientēšanās sacensības. Ja tevi interesē orientēšanās, gribi pamēģināt, kā tas ir – skriet un meklēt savu ceļu reizē, vai gribi izbaudīt skriešanas treniņu neparastā vidē – telpu orientēšanās ir domāta tieši tev!

 

Sestdien, 28. novembrī, Rīgas Kultūru vidusskolā, Ganību dambī 7, notiks Rīgas skolēnu galda hokeja turnīrs “Sarauj-2015”. Tajā var piedalīties visi Rīgas skolēni neatkarīgi no vecuma. Atnākt uz turnīru var jebkurā laikā no plkst.10.00 līdz plkst.17.00 un nospēlēt apļa turnīru savā grupā.

 

21.novembrī no plkst.19.30 līdz plkst.22.15 notiks „Staro Rīga” skrējiens pa maršrutu: Pils laukums – Muitas iela – Citadeles iela – Krišjāņa Valdemāra iela – Vanšu tilts – nobrauktuve uz Ķīpsalu – Zunda krastmala – uzbrauktuve uz Vanšu tilta – Vanšu tilts – Citadeles iela – Pils laukums.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina pieteikt komandas gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē volejbola turnīram „Ziemassvētku kauss”, kas risināsies 19. un 20. decembrī. Komandas turnīram jāpiesaka līdz 13. decembrim.

 

Rīdzinieki un pilsētas viesi 21. novembrī aicināti piedalīties līdz šim nebijušā „Staro Rīga skrējienā”, kas notiks gaismas festivāla „Staro Rīga” pēdējā norises dienā.

 

Ventspilī notikušajā Latvijas čempionātā "Hansu" cīkstoņi bija labākie četrās no piecām vecuma grupām - mazie bērni (2006.-2007. gadā dzimušie), bērni (2004.-2005. g.dz.), kadeti (2001.- 2003. g.dz.) un pieaugušie (vecāki par 1998.g.dz.), neesot pirmie vien junioru (1998.- 2000. g.dz.) vecuma grupā, kur par labāko klubu tika atzīti Daugavpils "Jitae" sportisti.

 

Sestdien un svētdien (14. un 15. novembrī) "O-Sands" pludmales volejbola laukumos Olimpiskajā Sporta centrā, Rīgā, norisinājās EuroAuto veterānu turnīrs. Kopā divās vecuma grupās cīnījās 20 komandas: 13 vietējās un 7 dienvidu kaimiņu lietuviešu komandas. Šoreiz gan 40+, gan 50+ grupās pirmo un trešo vietu ieņēma Latvijas komandas, bet otrā vieta pārstāvjiem no Lietuvas.

 

Daugavas Sporta nama peldbaseinā aizvadītas starptautiskās sacensības “Rīgas Sprints 2015”, kas šogad Latvijas peldēšanas sacensību vēsturē tiks ierakstītas ar jaunu dalībnieku skaita rekordu (397) un astoņas (!) reizes labotiem nacionālajiem rekordiem.

 

Latvijas sporta deju pāris Kirils Rasimjonoks un Varvara Žiguļskaja 21 pāra konkurencē ieguvuši 8.vietu Portugālē notikušajā Eiropas kausā Standartdejās. Par kausa ieguvējiem kļuva Austrijas pāris Vasilijs Kirins un Jekaterina Prozorova, informē Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis.

 

14. un 15. novembrī Oskara Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas telpās (Skrindu iela 1) risināsies Rīgas čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā, lai noteiktu labākos galda tenisistus 2015. gada sezonā.  

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
   
 
Pēdējo reizi atjaunota 27.novembrī, 2015, 16:41
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
sports.riga.lv