Noslēdzies Taekvondo pasaules reitinga turnīrs “Riga Open”

Aizvadītajā sestdienā un svētdienā (no 6. līdz 7.oktobrim) “Elektrum” Olimpiskajā sporta centrā norisinājās taekvondo pasaules reitinga turnīrs “Riga Open”.

Šajā turnīrā piedalījās Eiropas čempionātu, Pasaules čempionātu godalgoto vietu ieguvēji kā arī Olimpisko spēļu dalībnieki un medaļnieki. Kopumā turnīrā startēja 622 dalībnieki no 46 pasaules valstīm. Starp 193 komandām startēja trīs Latvijas komandas: sporta klubs “HANSU” (Rīga), kurā piedalījās 8 dalībnieki, “Musado” (Rīga) - 1 dalībnieks, “Jitae” (Daugavpils) - 4 dalībnieki.

Uz goda pjedestāla sanāca kāpt ne visiem, bet tomēr daudzi spēja parādīt savu meistarību augstā līmenī un izcīnīt godalgotas vietas:

Anastasija Močaļina (- 51kg kadeti, HANSU, Rīga) izcīnīja zelta godalgu 8 dalībnieču konkurencē.

Jolanta Tarvida (- 57kg pieaugušie, HANSU, Rīga) izcīnīja zelta godalgu 22  dalībnieču konkurencē.

Anastasija Koroļova (- 41kg, juniori, JITAE, Daugavpils) izcīnīja zelta godalgu 3 dalībnieču konkurencē.

Ļubova Zaharenkova (- 41kg, kadeti, MUSADO, Rīga) izcīnīja sudraba godalgu 8 dalībnieču konkurencē.

Viktorija Helviga (- 47kg, kadeti, HANSU, Rīga) izcīnīja bronzas godalgu 6 dalībnieču konkurencē.

Miroslava Vilkova (- 68kg, juniori, JITAE, Daugavpils) izcīnīja bronzas godalgu 6 dalībnieču konkurencē.

Diemžēl, starptautiskajā arēnā veiksmīgi startējošā Inese Tarvida (HANSU, Rīga), tika diskvalificēta un nepiedalījās šajā turnīrā.