Latvijas galda hokejistu starts Zviedrijā

Latvijas galda hokejistu izlase ļoti veiksmīgi startēja pagājušās nedēļas nogalē Eiropas čempionātā, kas norisinājās no 15. līdz 17. jūnijam Zviedrijas pilsētā Eskilstūna.

Kopā Eiropas čempionātā piedalījās 182 spēlētāji no 17 valstīm.

Latvijas izlase, pateicoties sponsoru un pašvaldību (Rīgas, Ventspils, Skrundas, Inčukalna, Burtnieku) atbalstam bija kuplā sastāvā un piedalījās visās nominācijas.

Mūsu sieviešu komanda izcīnīja sudraba medaļas. Komandas sastāvā bija ventspilnieces Laima Kamzola , Elena Rācenāja un rīdzinieces Krista Annija Lagzdiņa  un Linda Riekstiņā.

Vīriešu komanda arī izcīnīja sudraba medaļas. Tās sastāvā bija rīdzinieki Edgars Caics, Atis Sīlis, Sandis Kristaps Lagzdiņš, Raivis Miglinieks, Skrundas pārstāvji Valts Smagars, Jevgēnijs Zaharovs, Artjoms Zaharovs, Gints Lasmanis un Inčukalna pārstāvis Edgars Saulītis.

Prestižākajā “open” klasē sudraba medaļu izcīnīja Rīdzinieks Edgars Caics un bronzas medaļu Rīdzinieks Atis Sīlis (attēlā). “Open’ sacensībās piedalījās 128 spēlētāji un 18 pasaules labākie no reitinga top 20.

Sacensību grafiks un oficiālā lapa

15. jūnijs
Juniori (U18):  Rezultāti (6., 12., 17., 24. vietas no 36 dalībniekiem)
Sievietes:  Rezultāti (4.,5.,8.,18. vietas no 18 dalībniecēm)
Veterāni (40+):  Rezultāti (7.,19.,26.,28.vietas no 45 dalībniekiem)
Junioru komandas:  Rezultāti (5.vieta no 8 valstīm)
Sieviešu komandas:  Rezultāti (2.vieta no 3 valstīm)
Veterānu komandas:  Rezultāti (7.vieta no 10 valstīm)

17. jūnijs
Bērni (U13):  Rezultāti (7.,8.,9,12. vietas no 18 dalībniekiem)
Superveterāni (50+):  Rezultāti (11.,12. vietas no 25 dalībniekiem)

16. jūnijs
Komandas:  Rezultāti (2.vieta no 11 valstīm)

16.-17. jūnijs.
OPEN:  Rezultāti (2.,3.,19.,23.,25.,31.,34.,35.,36.,37.,38.,43.,47.,68. vietas no 128 dalībniekiem, no 17 valstīm; piedalījās 18 no Pasaules reitinga top20 spēlētājiem)