Aizvadīta otrā spēļu kārta UWCL kvalifikācijas turnīrā

Aizvadīta otrā spēļu kārta UWCL kvalifikācijas turnīrā. Piektdien, 10.augustā, turpinot UEFA Sieviešu Čempionu līgas kvalifikācijas turnīru tika aizvadītas divas spēles.

Kā pirmās uzvarētāju noskaidrot laukumā devās Grieķijas sportistes Akademia Elpides Karditsas un Austrijas futbolistes USC Landhaus. Spēle iesākās ar vairākiem labiem momentiem Austrijas komandai, taču jau 8. minūtē izspēlējot bumbu no stūra Arreta Betancourt izdevās gūt pirmos vārtus Grieķijas komandas labā, kuriem sekoja vēl viens vārtu guvums spēles 23. minūtē. Spriedzei laukumā palielinoties pēc otro vārtu guvuma gan Grieķijas sportiste Matoula Pythoula, gan Austrijas futboliste Martina Mädl izpelnījās dzeltenās kartiņas. Pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 2:0. Otrā puslaika vidū 62. minūtē izpildot soda sitienu Elpides Karditsas komandas uzbrucēja no Kolumbijas Ariza Diaz Tatiana guva 3. vārtus. Spēles noslēgumā austrietēm izdevās atspēlēt vienus vārtus, bet iesist vel pretinieks vairs neļāva - 3:1 par labu komandai no Grieķijas.

Otrā spēle šajā karstajā piektdienā tika aizvadīta starp turnīra favorītiem BIIK-Kazygurt un laukuma saimniekiem Rīgas Futbola skolas komandu. Jau pašā spēles sākumā 4.minūtē Zhanatayeva Madina izpildot stūra sitienu guva pirmos vārtus, lai gan 7.minūtē RFS vārtsargam Sofjai Nesterovai izdevās nosargāt vārtus pēc BIIK uzbrucējas Gulnara Gabelia raidītā sitiena, pie atsistas bumbas bija pirmā Ihezuo, kura tomēr guva vārtus Kazahstānas komandai. Tuvojoties puslaika beigām RFS komandas spēlētāja Olga Ševcova pārliecinoši raidīja bumbu pretinieku vārtos, taču veiksme nebija mūsu pusē un bumba atsitās pret vārtu pārliktni. Pirmā puslaika papildlaikā BIIK futboliste Fazila Ikwaput guva 3. vārtus, puslaiku noslēdzot ar 3:0. Lai gan RFS meitenes cīnījās cik spēka un veiksmīgi atvairīja vairākus uzbrukumus, pretinieces izrādījās pārākas un spēle noslēdzās ar rezultātu 5:0.

Jau pirmdien gaidāmas UWCL kvalifikācijas turnīra noslēdzošās spēles. 13.augustā RFS meitenes plkst. 11.00 Daugavas stadionā aizvadīs spēli pret Grieķijas klubu Akademia Elpides Karditsas. Arī Tu vari būt klāt un atbalstīt mūsu sportistes – ieeja bez maksas!